Ne trazim savet....

kučka:
Master_Chief:
Ma prezivetju,ali kako mi je mogla govoriti da me voli i odjednom...to me jedino nervira.

A da ti nije govorila da te voli... onda se ne bi nervirao, jel da :?: I ne bi te nerviralo sto ste na primer, dvoje na jednu rururu.... :shock:
Zato sto sam joj cim smo se upoznali rekao i naglasio da mi slobodno kaze ako vise nece da bude samnom u vezi,i da mi kaze ako ima u planu da nadje drugog,ona to nije ispostovala,ja sam samo zeleo da ona bude iskrena kako mi je "obecala"...
 
E, shefe... Devojke cesto pokusavaju da se osiguraju drzeci nekoga u rezervi... Ali on je samo to: rezerva... To si i ti njoj bio. Danasnje devojke su rastrzane izmedju tradicionalne uloge zene (i tradicionalnog podizanja) i sve veceg talasa emancipacije. Koliko god se muskarci tesko snalazili u tome, one se snalaze jos teze. Muskarci se menjaju zajedno sa zenama, ne odvojeno. Problem je u tome sto one zele i jedno i drugo: muskarca koji je istovremeno i tradiconalan i moderan, koji je cvrst i uliva im sigurnost, ali je i istovremeno i mek kad to njima odgovara. Tj. zahtevi danasnjih devojaka su vrlo cesto kontradiktorni. Ako si mek, onda si mekusac, ako si cvrst - onda si shovinista (Non-stop se zale kako bi mogao biti nezniji i pazljiviji). Moj zakljucak je da su one u stvari toliko zbunjene da ne znaju sta hoce. A to si mogao da vidis i na forumu, pogotovo ako se gvirio na "Ona trazi njega" pocetkom svoje forumaske karijere.

E, sad... Da me ne proglase shovinistom: ovo je iz licnog iskustva.

Nekada sam i sam bio "mek"... Ali to zene navodi da te tretiraju kao otirac. Najbolje je da izbalansiras ubuduce... Nadjes svoj stil izmedju ta dva. Pa ako im i takav ne odgovaras, ko ih *ebe... Izbirac naidje na otirac.

A uvek ce se naci neko ko ce te prihvatiti takvog kakav jesi, ali moras duboko da kopas po onome sto ovde zovu drustvo... Nase takozvano "drustvo" je puno razlicitih bolestina... Nazalost.
 
Александар-80:
sve te veze su kao jedna utakmica...koja traje non stop...i gde je rezultat stalno neizvestan...i gde ne smes da se opustis ni trenutka...i da mislis da si pobedio...ako se opustis nayebo si...totalno...
da prevedem na srpski...ili ces da je nateras da pati za tobom...da nikad nije sigurna da ti je stalo do nje...da je nateras da stalno sumnja u tvoja osecanja...da nikada ne zna na cemu je...ili ces kad tad da dobijes sut kartu...zato sto niko ne voli dosadne utakmice...gde je pobednik poznat...a to sto ova zenska populacija na forumu prica kako su im kao bitna paznja i ljubav partnera...ha...malo morgen...mozda zvuci neverovatno,ali sve one vole da pate i da kontaju kako da slome partnera...da ga stave pod svoju sapu..pa evo razmisli malo i prelistaj teme po forumu...ne verujem da postoji i jedna jedina tema neke devojke o tome kako je decko obozava...kako radi sve sto mu kaze..i kako joj je sve to super...uglavnom su teme o tome kako je decko vara a ona ne moze da ga ostavi...kako da ga preboli...kako da ga veze za sebe...bla...bla...
e svaka ti cast!totalno se slazem!
 
iluzionista:
Moj zakljucak je da su one u stvari toliko zbunjene da ne znaju sta hoce.

To se zove odrastanje... Osoba koja ne zna ni sta hoce, ni sta nece, je beba... Osoba koja zna sta nece ali ne zna sta hoce je dete... Osoba koja zna sta nece i sta hoce je zrela osoba...

Samo treba naci osobu pod stavkom tri... Sto je nazalost retkost :roll:
 
Master_Chief:
Pre pet dana mi je govorila kako me voli najvise na svetu,da sam ja jedini kojeg je toliko volela,da me zeli zauvek,da sam ja nesto sto joj se najlepse desilo u zivotu...3 dana posle vise nema odgovora na poruke i cimanje,jos jedan dan posle rece mi kako je nasla novog i da je gotovo izmedju nas (what!!!),dva dana posle to jest danas primam poruku u kojoj stoji da ona vise ne zeli da cuje za mene i zeli da me zaboravi,a u vezi smo od avgusta prosle godine...
ne znam dal sam ljut vise na nju ili na mene,dal sam razocaran ili ne ili sam jos i ljubomoran kad pomislim da joj neko drugi govori da je voli...aww,ljubav moze da bude veliko sr@nje....

Ah te zene...

Ne mozes s njima, ne smes da ih bijes!
 
sve te veze su kao jedna utakmica...koja traje non stop...i gde je rezultat stalno neizvestan...i gde ne smes da se opustis ni trenutka...i da mislis da si pobedio...ako se opustis nayebo si...totalno...
da prevedem na srpski...ili ces da je nateras da pati za tobom...da nikad nije sigurna da ti je stalo do nje...da je nateras da stalno sumnja u tvoja osecanja...da nikada ne zna na cemu je...ili ces kad tad da dobijes sut kartu...zato sto niko ne voli dosadne utakmice...gde je pobednik poznat...a to sto ova zenska populacija na forumu prica kako su im kao bitna paznja i ljubav partnera...ha...malo morgen...mozda zvuci neverovatno,ali sve one vole da pate i da kontaju kako da slome partnera...da ga stave pod svoju sapu..pa evo razmisli malo i prelistaj teme po forumu...ne verujem da postoji i jedna jedina tema neke devojke o tome kako je decko obozava...kako radi sve sto mu kaze..i kako joj je sve to super...uglavnom su teme o tome kako je decko vara a ona ne moze da ga ostavi...kako da ga preboli...kako da ga veze za sebe...bla...bla...

OVo je totalno tacno. Slava ti za ovaj post. Pogodio si sustinu :D. Radi u oba smera.
 
Zato sto sam joj cim smo se upoznali rekao i naglasio da mi slobodno kaze ako vise nece da bude samnom u vezi,i da mi kaze ako ima u planu da nadje drugog,ona to nije ispostovala,ja sam samo zeleo da ona bude iskrena kako mi je "obecala"...

Ti si joj samo dosadan i smaras je, to je problem :D
Nijedna ljubav jaca od dosade nije :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pre pet dana mi je govorila kako me voli najvise na svetu,da sam ja jedini kojeg je toliko volela,da me zeli zauvek,da sam ja nesto sto joj se najlepse desilo u zivotu...3 dana posle vise nema odgovora na poruke i cimanje,jos jedan dan posle rece mi kako je nasla novog i da je gotovo izmedju nas (what!!!),dva dana posle to jest danas primam poruku u kojoj stoji da ona vise ne zeli da cuje za mene i zeli da me zaboravi,a u vezi smo od avgusta prosle godine...
ne znam dal sam ljut vise na nju ili na mene,dal sam razocaran ili ne ili sam jos i ljubomoran kad pomislim da joj neko drugi govori da je voli...aww,ljubav moze da bude veliko sr@nje....

ovako gledano, stice se utisak da je labilna, da ne zna sta hoce...
medjutim.
meni se desilo da kad sam najvise volela da sam bila prinudjena da odem.
e sad da ne objasnjavam mnogo zasto, ali ja neke stvari kod njega nisam mogla da progutam. i koliko sam pre toga pokusavala da pricamo o tome i da nesto uradimo po tom pitanju, toliko sam bas iz toga bila suocena sa njegovim sebiclukom jer nista, slovima nista nije hteo da promeni i dosla sam do ili-ili. e sada, pretpostavljate dasu bile ozbiljne stvari u pitanju, a ne neke banalnosti preko kojih covek moze da predje ne obaziruci se.
i ondak, kad najvise volis, dodjes u tu situaciju.
danas mu pricas to, da ga volis, da si srecan sto ga imas, da ovo-ono....onako, sav od ljubavi satkan i sav predan i sve...
i posle nekoliko dana unutarnjeg monologa, lomljave, cepanja i bola, dolazis sa pricom da je gotovo itd.....
e sad.....
ti vidi.
 
tipicno muska situacija.
"odjednom je resila da raskine...ne znam sta joj je.."

a riba pokusavala, objasnjavala, pricala sta joj smeta, pricala sta joj treba vise, sta manje...ma jok...
i kao, ODJEDNOM raskinula.
aha.
 
Pre pet dana mi je govorila kako me voli najvise na svetu,da sam ja jedini kojeg je toliko volela,da me zeli zauvek,da sam ja nesto sto joj se najlepse desilo u zivotu...3 dana posle vise nema odgovora na poruke i cimanje,jos jedan dan posle rece mi kako je nasla novog i da je gotovo izmedju nas (what!!!),dva dana posle to jest danas primam poruku u kojoj stoji da ona vise ne zeli da cuje za mene i zeli da me zaboravi,a u vezi smo od avgusta prosle godine...
ne znam dal sam ljut vise na nju ili na mene,dal sam razocaran ili ne ili sam jos i ljubomoran kad pomislim da joj neko drugi govori da je voli...aww,ljubav moze da bude veliko sr@nje....

hehehe, jednom mi je neko dao savet oko žena
bio je prilično sveobuhvatan, i glasio: čuvaj se žena :lol:

nego, nešto drugo htedoh napisati
jedan moj dobar drugar se zabavljao sa jednom finom devojčicom
bili su u vezi nekoliko godina, i bila je to onaj tip veze gde ne mogu jedno bez drugog
non stop se nešto svađaju i rogataju, pa se mire i tako u krug
sve u svemu među njima je plamsala velika ljubav, i ono što se kaže bili su baš jedno za drugo :)
e onda su se jednom onako baš pokačili gadno
iz principa(nekog, samo njemu znanog) nije želeo da je zove prvi
i tako su prolazili dani, a ni ona se ne javlja
on je manje više bio smoren, ali i 100% siguran da će se stvari među njima srediti
čim neko od njih dvoje odluči da okrene telefon
i sasvim dobro se provodio sve to vreme : )
tako prolete mesec dana već, i on odluči da je nazove
na mob nije dostupna
pokušavao je ceo taj dan i već postajao nervozan i zabrinut :)
odluči da je zove na kućni, tu je njena keva podigla slušalicu
fino su se ispričali
ali kada je tražio nju, svoju devojku
dobio je odgovor: nije tu, pa zar ti ne znaš? :eek:
ona je u barseloni
udala se pretprošlog petka :lol:
svadba je bila prekrasna, on je španac
toni se zove, njegovi su ekstra
bash je bilo lepo :)

a ovaj borac ostade sa promajom ustima
i dan danas ne kapira šta se tu ustvari dogodilo
a ona naravno, ne želi ni da čuje za njega....što, ruku na srce
ni meni nije baš najjasnije :lol:

zaključak cele ove situacije je sledeći:
nema ništa gore nego kada ostaneš bez odgovora na pitanje
pod izgovorom ne želim više da te vidim niti čujem :lol:
 
hehehe, jednom mi je neko dao savet oko žena
bio je prilično sveobuhvatan, i glasio: čuvaj se žena :lol:

nego, nešto drugo htedoh napisati
jedan moj dobar drugar se zabavljao sa jednom finom devojčicom
bili su u vezi nekoliko godina, i bila je to onaj tip veze gde ne mogu jedno bez drugog
non stop se nešto svađaju i rogataju, pa se mire i tako u krug
sve u svemu među njima je plamsala velika ljubav, i ono što se kaže bili su baš jedno za drugo :)
e onda su se jednom onako baš pokačili gadno
iz principa(nekog, samo njemu znanog) nije želeo da je zove prvi
i tako su prolazili dani, a ni ona se ne javlja
on je manje više bio smoren, ali i 100% siguran da će se stvari među njima srediti
čim neko od njih dvoje odluči da okrene telefon
i sasvim dobro se provodio sve to vreme : )
tako prolete mesec dana već, i on odluči da je nazove
na mob nije dostupna
pokušavao je ceo taj dan i već postajao nervozan i zabrinut :)
odluči da je zove na kućni, tu je njena keva podigla slušalicu
fino su se ispričali
ali kada je tražio nju, svoju devojku
dobio je odgovor: nije tu, pa zar ti ne znaš? :eek:
ona je u barseloni
udala se pretprošlog petka :lol:
svadba je bila prekrasna, on je španac
toni se zove, njegovi su ekstra
bash je bilo lepo :)

a ovaj borac ostade sa promajom ustima
i dan danas ne kapira šta se tu ustvari dogodilo
a ona naravno, ne želi ni da čuje za njega....što, ruku na srce
ni meni nije baš najjasnije :lol:

zaključak cele ove situacije je sledeći:
nema ništa gore nego kada ostaneš bez odgovora na pitanje
pod izgovorom ne želim više da te vidim niti čujem :lol:

e **** ga princip :neutral:
tako smo bivsi i ja.
niko nikog nije okrenuo i prosle su godine :neutral:
oboje ostali dosledni...ne znam cemu, ali da smo sjjebali nesto najlepse sto dvoje mogu da dozive, sjjebali smo. al ebes ga, mozda istrci neki spanac :neutral:
 
pa dobro, mozes malo opsirnije, da znam na sta mislis:neutral:

pa, ne mogu... ustvari neću :neutral:

uglavnom... takav način prekidanja veze nije tipičan samo za žene niti samo za muškarce... rade to i oni i one podjednako... o, da
ne volim generalizacije, a ne bih da zalazim u bilo čije razloge... :roll:
a isto tako mi ne pada na pamet da sebe krivim ako mi neko tako nešto uradi,
kao što ni ovaj lik ne treba sebe da krivi...
jbga, stara tema, on sad ima novu srećnu vezu, a mi naglabamo šta je i kako je, al' ajd...
 
pa ja sam htela da kazem da je on sigurno prevideo njene signale da nesto nije u redu. a signali su razni, od jedva primetnih do otvoreno verbalnih.
niko nikoga nije ostavio bez razloga.a devojka je imala sigurno jake razloge, koje mu je verovatno i predocavala vremenom, ali je on ostajao gluv i slep za njih. i da, ovo sve moze da bude i obrnuto, da musko ostavi.
 
pa ja sam htela da kazem da je on sigurno prevideo njene signale da nesto nije u redu. a signali su razni, od jedva primetnih do otvoreno verbalnih.
niko nikoga nije ostavio bez razloga.a devojka je imala sigurno jake razloge, koje mu je verovatno i predocavala vremenom, ali je on ostajao gluv i slep za njih. i da, ovo sve moze da bude i obrnuto, da musko ostavi.

nda... a sad sve ovo okreni naopačke, i imaš mene gluvu i slijepu, sebičnu i nezainteresovanu
za tog nekoga ko me ostavio bez pravog objašnjenja...
mada, imao je on svoje razloge, ali ko je meni kriv što nisam vidjela... nisam se ni potrudila... :roll:
kako ti to zvuči? :neutral:
:think: da, ja sam onda tipično muško, jbga... :sad2:
 

Back
Top