Ne smije se ponizavati zenski ponos

Askari

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.604
Zasto se ne nadje neki primamljiviji izraz od ulicarskog jezika u vezi vodjenja ljubavi u kojoj se sve zene dovode u sramotan i podredjen nivo. Kad bi se stvari stavile u svoj pravilan red, muskarci bi imali laksi pristup ljubavi i seksa.

Neko kaze: e sto se njuse, igraju, jasu se.
Zasto se ne bi upotrijebila neka nova rijec iz narodne poezije a to je: obljubio sam tu i tu zenu, moja ljuba itd.
To je pogodniji naziv za zenski rod a ne stavljati samog sebe u red ugnjetavanja i ponizavanju zenu.
Na kraju, mozda zene mnogo vise vole seks ali zbog ponizavajuceg seksualnog stava cijeli zenski rod ce u buducnosti prestati voditi ljubav. Cak ce se sperma primati radi oplodnje a bit ce izbjegavano prirodno zacece.

Sta vi mislite o tome?
 
Поштовање и љубав се не исказије речима него делима.
Постоје термини који су ушли у наш језик али временом су изгубили погрдан карактер јер су били опште прихваћени шта више много жена их користи .

Култура говора је важна јако али не и пресудна тако да није то донело семе раздора између два пола.

Изми пса на пример он примарно осећа енергију и љубав временом разуме и речи јер памти твоји емоцију уз одређен звук.

Касније кад се зезаш па иронично говориш ружно са лепим тоном пас ће почети лајати на прозивку и осетити наш цинизам.

Далеко да желим да упоредим жену са псом нити било ког човека .
Иако би мени лично поређење са псом био комплимент.

Тако да оно усташко забрањено за ПСЕ И СРБЕ са ове временске дистанце гледам као комплимент злата вредан да једну нацију изједначиш са једним од најплеменитијих бића на планети!
 
Zasto se ne nadje neki primamljiviji izraz od ulicarskog jezika u vezi vodjenja ljubavi u kojoj se sve zene dovode u sramotan i podredjen nivo. Kad bi se stvari stavile u svoj pravilan red, muskarci bi imali laksi pristup ljubavi i seksa.

Neko kaze: e sto se njuse, igraju, jasu se.
Zasto se ne bi upotrijebila neka nova rijec iz narodne poezije a to je: obljubio sam tu i tu zenu, moja ljuba itd.
To je pogodniji naziv za zenski rod a ne stavljati samog sebe u red ugnjetavanja i ponizavanju zenu.
Na kraju, mozda zene mnogo vise vole seks ali zbog ponizavajuceg seksualnog stava cijeli zenski rod ce u buducnosti prestati voditi ljubav. Cak ce se sperma primati radi oplodnje a bit ce izbjegavano prirodno zacece.

Sta vi mislite o tome?
" druze sudija, dosla sam da prijavim da me moj muz Zivadin vara sa Milojku "
" dobro, jel imate dokaze za prevaru ?"
" Imam, idem onomad na njivu kad vidim pored puta u vrzinu neko stenje.......pridjem i pogledam i vidim da se moj Zivorad i Milojka ye.bu......."
" cekajte, zeno, kako se to izrazavate, ovo je sud. Kaze se , imaju intimne odnose"
" Dobro, gospodine sudija, dakle, idem onomad na njivu kad vidim pored puta u vrzinu neko stenje.....pridjem i pogledam i vidim moj Zivorad i Milojka imaju
intimne odnose.........kad ja malo bolje a oni se ye.bu.............".
 

Back
Top