Ne razumem zene

Lexa:
Nemoj da zaboraviš, misli o tome :lol:
Ali, ako te to teši, priča se samo proverenim, najboljim drugaricama. Mada ne znam zašto bi to nekoga tešilo, kada su one najčešći gosti :?
Meni ponekad bilo i neprijatno da gledam lika :lol:
Dobro, neka vas i nahvali. Stvarno ne znam čemu iznenađenje. I ne pričamo samo o muževima, hm, pričamo...
Nemoj više please :? ne želim da znam :wink:
 
Hellen:
Па шта друго да радимо уз кафицу и штрикерај кад ви црнчите по цео дан да нас прераните?

Mujo i Haso na ratistu.Mujo pita:"Sta li sad rade nase zene"?
"Strikaju il' se je8u" odgovara Haso.Na to Mujo poce da place"E je8i ga,moja ne zna strikat' " ;)
 
Hellen:
Ма препричавамо, како да непрепричавамо! И то не зарад хвалисања, као мушкарци! Ми то све у ситне детаље изанализирамо, много конкретније, детаљније, пикантније, него што то раде мушкарци!
О свим момцима (и мужевима) мојих другарица знам све: ко, како, колико, колики, до у детаље....:wink:
Au Hellen,pa to nije lepo...koko bi ti bilo da je tvoj dragi ispricao tvom komsiji,sta ti radis,kako radis,volis ovako ili onako...?Pa da komsija"zbog tebe"ne moze nocima da spava.Nije u redu....Mislim zbog komsije!Salim se ,naravno.
U pravu si,potpuno...(Hvala na iskrenosti, u ime foumasha.Sad kad budem trebao da spavam sa nekom,moracu da se potrudim da nadjem neku koja ima samo musko drustvo,Mislim zbog sebe)Opet sala.
Pozdrav tebi
 
Radovan 3.:
Kod mene je ovo,izgleda,veliki problem.Zamislite samo,mi ih je*emo ,a one nas ljube.Pa kad bi mene neko je*o ja bi'ga ubio na mestu,a vi?

Ja sad ne razumem sta ti tu ne razumes.To je prirodni proces i tako je bilo od uvek.Mi smo potrebni njima,one su potrebne nama i gotova stvar.Sta si se sad zamislio.I naravno da bi ubio svakog koji bi te ebo.Nisi gay zar ne??? :?:
 

Back
Top