(NE)prijatelj

dreadnot:
Dobar savet - otkaci je. Kakvo je to prijateljstvo ako si stalno u frci od njenog sledeceg poteza???
Musko - zensko prijateljstvo - problematicna kategorija. Volim da kazem da su mi drugarice one devojke koje nisam uspeo da kresnem... dakle, uvek postoji pozadina.

a kakvo je to prijateljstvo da vodish svoju drugaricu koja nema tipove na sastanke kad ti idesh ! verovatno bash nemate otvoren odnos ali uvek postoje tu dve strane.. najlakse je da otkacish nekog
 
[quote="tija]

U pravu si devojka ima zesce komplekse, i ovo sto radi je najblaze za sada , ne bih volela da dozivis neke mnogo gore stvari koje su takve osobe sposobne da urade, zato je eliminisi iz svog zivota, prosto izbrisi je , neka sve ostane na hladnom pozdravu kada je sretnes na ulici. Veoma lose iskustvo sam imala sa jednom drugaricom slicnoj toj tvojoj, ja sam dozvolila da to mnogo daleko ode i to mi se obilo o glavu., ne bih volela da se to i tebi desi.[/quote]

dobro je da ti nemash komplexe pa da ti ne smeta konkurencija kolko si sigurna u sebe
najlakse je da je izbegavash a ako ste 9-10 god drugarice mozhda postoje i drugi nachini
 
Anonymous:
[quote="tija]

U pravu si devojka ima zesce komplekse, i ovo sto radi je najblaze za sada , ne bih volela da dozivis neke mnogo gore stvari koje su takve osobe sposobne da urade, zato je eliminisi iz svog zivota, prosto izbrisi je , neka sve ostane na hladnom pozdravu kada je sretnes na ulici. Veoma lose iskustvo sam imala sa jednom drugaricom slicnoj toj tvojoj, ja sam dozvolila da to mnogo daleko ode i to mi se obilo o glavu., ne bih volela da se to i tebi desi.


po meni je ona impulsivna i ne razmishlja i ima problem a ti gledash sebe i da je to licno tebi upuceno, probaj da joj se okrenesh sa + a ne sa -
 

Back
Top