ne ide mi sa ženama jer sam škrtica

A pare su tu najmanji problem, veci problem je izgubljeno vreme na nebitnu osobu.
Не, ти си за то уложено време добио искуство које касније може бити веома корисно.

Док је дркање код куће и чекање ''праве инвестиције'' заправо губљење времена.
 
Не, ти си за то уложено време добио искуство које касније може бити веома корисно.

Док је дркање код куће и чекање ''праве инвестиције'' заправо губљење времена.
To je poznat izgovor za kurvanje i trosenje vremena uzalud.
 
A pare su tu najmanji problem, veci problem je izgubljeno vreme na nebitnu osobu.
Tu niko ništa nije izgubio, dobio je tačno onoliko koliko je dao. Nemaš ti šta da ulažeš u nekoga ko ti nije ništa.
Ni sutra kad se oženiš, valjda neće život da ti se svodi na ulaganje para u ženu i decu.
Kad se oženiš, cilj treba da ti je stvaranje porodice... i...
facepalm1.php.gif
dobrih ljudi, a ne parazita kojima je najveći problem u životu da imaju skupe stvari, da šljašte i p*** po sirotinji, i sutra po gotovom receptu nastave produkciju sponzora, sponzoruša, švalera i švalerki, društveno-moralnog šljama, omalovažavaoca sopstvenih roditelja... promotera dijaboličnog sistema vrednosti gde niko nije u stanju da odredi ni šta mu je jesti i piti i gde, a kamoli šta dalje sa svojim životom.
 
Znas kad su pitali Zlatana Ibrahimovica sta je poklonio zeni za rodjendan (ili godisnjicu, ne secam se tacno), pa je rekao:“Sta cu joj bilo sta poklanjati?? Pa ima mene. To joj je najveci poklon za ceo zivot!“

I gde si ti? :)
Ja evo tu sam,hvala na pitanju...
Cini mi se da je on trolovao sve, da joj je za taj rodjendan poklonio automobil,nemoj me drzati za rec....
Nego ja citam i ne verujem da ina jos ljudi koji podrzavaju i smatraju normalnim da ako imas devojku da je to ULAGANJE i trosak ako je izvedes na veceru...Boze sacuvaj.
 
Tu niko ništa nije izgubio, dobio je tačno onoliko koliko je dao. Nemaš ti šta da ulažeš u nekoga ko ti nije ništa.
Ni sutra kad se oženiš, valjda neće život da ti se svodi na ulaganje para u ženu i decu.
Kad se oženiš, cilj treba da ti je stvaranje porodice... i...Pogledajte prilog 784089dobrih ljudi, a ne parazita kojima je najveći problem u životu da imaju skupe stvari, da šljašte i p*** po sirotinji, i sutra po gotovom receptu nastave produkciju sponzora, sponzoruša, švalera i švalerki, društveno-moralnog šljama, omalovažavaoca sopstvenih roditelja... promotera dijaboličnog sistema vrednosti gde niko nije u stanju da odredi ni šta mu je jesti i piti i gde, a kamoli šta dalje sa svojim životom.
Ja govorim i o ulaganju vremena i celog sebe. Kada ulazes u neku osobu sa kojom raskines kasnije, to je uzaludno zar ne? Zato je najbolje naci osobu koja je sigurno kompatibilna, onda ide na test, posle se malo jos upoznaju i posle brak, i gotovo. Jok bicu u vezi 5 godina, i posle da kaze e al ja ne bi ipak vise. Ma kako da ne.
 
Ja govorim i o ulaganju vremena i celog sebe. Kada ulazes u neku osobu sa kojom raskines kasnije, to je uzaludno zar ne? Zato je najbolje naci osobu koja je sigurno kompatibilna, onda ide na test, posle se malo jos upoznaju i posle brak, i gotovo. Jok bicu u vezi 5 godina, i posle da kaze e al ja ne bi ipak vise. Ma kako da ne.
A ona ne ulaže ništa jеbеmiti sandalicu bezobraznu
 
Ja govorim i o ulaganju vremena i celog sebe. Kada ulazes u neku osobu sa kojom raskines kasnije, to je uzaludno zar ne? Zato je najbolje naci osobu koja je sigurno kompatibilna, onda ide na test, posle se malo jos upoznaju i posle brak, i gotovo. Jok bicu u vezi 5 godina, i posle da kaze e al ja ne bi ipak vise. Ma kako da ne.
Rizikovaću da ovako demonizovana pokušam da ti objasnim.

Čak i da nađeš sve što tražiš u jednoj devojci, oženiš je dobijete decu.. Niko ti ne garantuje da će brak da opstane, brak je mnogo više od toga o čemu ti pričaš.

I posle ko zna koliko godina, ako propadne, ne možeš da pričaš o propalom ulaganju. To je život, to je iskustvo.
 
Rizikovaću da ovako demonizovana pokušam da ti objasnim.

Čak i da nađeš sve što tražiš u jednoj devojci, oženiš je dobijete decu.. Niko ti ne garantuje da će brak da opstane, brak je mnogo više od toga o čemu ti pričaš.

I posle ko zna koliko godina, ako propadne, ne možeš da pričaš o propalom ulaganju. To je život, to je iskustvo.
Moze se desiti, ali su sanse male ako se uradi sve kako treba. Al ne mogu ja tebi to objasniti, iz mnogo razloga. Jedan od njih je tvoje "vibriranje" i gatarenje..
 
Ja evo tu sam,hvala na pitanju...
Cini mi se da je on trolovao sve, da joj je za taj rodjendan poklonio automobil,nemoj me drzati za rec....
Nego ja citam i ne verujem da ina jos ljudi koji podrzavaju i smatraju normalnim da ako imas devojku da je to ULAGANJE i trosak ako je izvedes na veceru...Boze sacuvaj.
Ma da, on se zeza. :) Mnogo je lud lik. :)

Haha, pa kad i u ljubavi kalkulisu i sve stavljaju na vagu. Kad se tako u sitno cifraju obicno sitno i dobiju. Jbg.

Gde si ti sada mod? Da dodjem i pravim probleme. :)))
 
Zato je najbolje naci osobu koja je sigurno kompatibilna
Pa, ja verujem da je i autor isprobavao tolike devojke da bi pronašao kompatibilnu... testirao ih i posle malo upoznavao... Došao dan D kod svake da kuka kod izloga za nov mobilni ili tako nešto...
Nijedna nije umela da ceni odsedanje u parku iz zgodan mezetluk i alkohol.
 
Pa, ja verujem da je i autor isprobavao tolike devojke da bi pronašao kompatibilnu... testirao ih i posle malo upoznavao... Došao dan D kod svake da kuka kod izloga za nov mobilni ili tako nešto...
Nijedna nije umela da ceni odsedanje u parku iz zgodan mezetluk i alkohol.
Autor troluje, tako da mozemo jedino uopsteno pricati..
 

Back
Top