ne ide mi sa ženama jer sam škrtica

Brate,ukoliko su zenska deca punoletna,sta tebe briga sta druga zena radi?Ko si ti da nekom odredjujes sta ce neko da jede,pije i gde ce da sedi?
Pa, ta punoletna ženska deca ne bi tako ni radila da je imao ko da ih vaspita dok još nisu bila punoletna.
Punoletne su da bi ih iko vaspitavao, ali ne i da traže da ih neko izdržava, napija i hrani, pride moderan telefon i kojekakve potrepštine...
 
pa nece da joj kupi mobilni na prvom sastanku

ali ako se zabavljaju neko vreme , sto da joj ne pokloni nesto skuplje

a ako ce mu biti smak sveta bacenih 200 evra , nek se lepo pomiri sa desankom i obnovi staru , prvu ljubav
Šta ima za 200 evra?
Ako će joj kupovati mobilni od 200 evra bolje da se vrati na strategiju sa kokicama,barem ostaje neka doza romantike...a i ne bruka je :mrgreen:
 
NE!!!!
Nista pre braka.
Tek za godisnjicu moze da je izvede na kafu,negde na zeleznickoj stanici (tamo je prava domaca a 50din,ima i ratluk).A ako rodi sina onda moze i negde na burek.
Znas kad su pitali Zlatana Ibrahimovica sta je poklonio zeni za rodjendan (ili godisnjicu, ne secam se tacno), pa je rekao:“Sta cu joj bilo sta poklanjati?? Pa ima mene. To joj je najveci poklon za ceo zivot!“

I gde si ti? :)
 

Back
Top