Šta se dešava sa ženama posle 40-te pa odlepe?

Vidim dosta njih tu negde oko 40-te totalno odlepe. Ako su u vezi, zlostavljaju svoog partnera, a često i varaju. Ako nisu u vezi, daju se u promet.

Šta je u pitanju?

Pogledajte prilog 1497436
sexualna frustracija se teško podnosi tako da nije do žena u nezgodnom dobu života
do muškarca je obzirom da iz njegovog pravca kreću svakodnevna i stabilna erekcija, svi damari impulsi i energija.
ili ne kreću.


ako to upadljivo nedostaje žena ima pravo čak i da poludi ali ja to vidim kao skroz pozitivan način da se razbije monotonija u vezi sa muškarcem kome je jedino važno da ima toplo da kusa i čiste stvari za na poso :lol:
 
sexualna frustracija se teško podnosi tako da nije do žena u nezgodnom dobu života
do muškarca je obzirom da iz njegovog pravca kreću svakodnevna i stabilna erekcija, svi damari impulsi i energija.
ili ne kreću.
mda. Ako neće muž ima ko hoće.
ako to upadljivo nedostaje žena ima pravo čak i da poludi ali ja to vidim kao skroz pozitivan način da se razbije monotonija u vezi sa muškarcem kome je jedino važno da ima toplo da kusa i čiste stvari za na poso :lol:
neka,. lako se napravi i to da se kusa i da sve bude čisto. i onda u švaleraciju :mrgreen:

Te koje nisu poludele samo malo da ih dohvati neka promena, novi muškarac, i poludeće i one ;)
:lol:
 
sexualna frustracija se teško podnosi tako da nije do žena u nezgodnom dobu života
do muškarca je obzirom da iz njegovog pravca kreću svakodnevna i stabilna erekcija, svi damari impulsi i energija.
ili ne kreću.


ako to upadljivo nedostaje žena ima pravo čak i da poludi ali ja to vidim kao skroz pozitivan način da se razbije monotonija u vezi sa muškarcem kome je jedino važno da ima toplo da kusa i čiste stvari za na poso :lol:
Znam ovde neke ljude, nisam ih bio viđao neko vreme i kad smo se najzad sreli, ona vozi neki besni sportski luksuzni kabriolet. Kaže, muž joj kupio da je razveseli jer "nisam bila normalna prošle godine koliko sam ga maltretirala, Mora da me strašno voli kad je to sve izdržao".

Sad, dal nije mogo da mu se digne pa u zamenu kupio kabriolet, to ne znam da ti kažem.
 
Znam ovde neke ljude, nisam ih bio viđao neko vreme i kad smo se najzad sreli, ona vozi neki besni sportski luksuzni kabriolet. Kaže, muž joj kupio da je razveseli jer "nisam bila normalna prošle godine koliko sam ga maltretirala, Mora da me strašno voli kad je to sve izdržao".

Sad, dal nije mogo da mu se digne pa u zamenu kupio kabriolet, to ne znam da ti kažem.
Kako ga je s oproštenjem maltretirala?
Terala ga da gleda? :lol:
pa ne kupuje se kabriolet za sitnice haha
 
Uvek nam preostaje opcija da se udamo za hologram u nedostatku muškarca kao što će to uraditi Ališa
Skrojen po njenoj meri i zahtevima po njenom stepenu inteligencije, ma ima da se slažu sve da pršti.
Jedino ne shvatam kako izgleda hologramski polni organ i da li stoji pravo...:think:

Saznaćemo ako sačekamo da se Ališa uda i razvede posle šest meseci i oplete po mreži o svom mužu jer nije izvršavao bračne dužnosti...
 
preskočiću odovor ne, sa lakoćom!

IMG_0374.jpeg
 

Back
Top