Quantcast

Natalne karte - analiza

neptun1994

Početnik
Poruka
25
Pre svega hvala na odgovoru odma da ti kazem da uopste ne gresis odlicno si istumacila/o (neznam gde se vidi pol pa moram ovako sory) ;-)
znaci dobro si sve povezala(aj u zenskom polu ti pisem hahah) tajna jeste veza jos nije strastvena isto tako ...to je nesto od prosle god znaci prelazi i tu to j eneko iz inostr ...ovo za promene statusa i ja sam pomislila ali nekako subjektvno mi pa hocu da cujem sta jos tu vidite recimo oko te veze ?
Zensko sam😂 e pa hvala,bas mi je drago da je dobro,jer sama ucim pa da vidim jel mi ide astro ili ne 😄 vidim zajednicki zivot i to promena statusa to ne mora da bude kao vencanje i to moze zajednicki zivot sa tom osobom i mesec pada na mesec isto lepe emocije, ali moguce da ih neko krije malo,ali strastvena energija,to je sve sto vidim sad

melindask

Obećava
Poruka
51
Zensko sam😂 e pa hvala,bas mi je drago da je dobro,jer sama ucim pa da vidim jel mi ide astro ili ne 😄 vidim zajednicki zivot i to promena statusa to ne mora da bude kao vencanje i to moze zajednicki zivot sa tom osobom i mesec pada na mesec isto lepe emocije, ali moguce da ih neko krije malo,ali strastvena energija,to je sve sto vidim sad
i ovo sto si napisala evo ti opet povatnu da si na dobom putu i tacno istumaceno ...kazem ovo jer i progresije meni najvljuju tako nesto verv 2 polovina godine ne sada
super si

neptun1994

Početnik
Poruka
25
i ovo sto si napisala evo ti opet povatnu da si na dobom putu i tacno istumaceno ...kazem ovo jer i progresije meni najvljuju tako nesto verv 2 polovina godine ne sada
super si
Mozda ne bude vise tajna😄 i on je m
super si
e top 😄 ako hoces mozes ti meni da protumacis solar glupo mi je sama sebi😒

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.