Quantcast

Natalne karte - analiza

analiticki 12

Početnik
Poruka
23
vladari 7 polja jupiter i neptun su ti u 10 i 5 kuci posto ti je 7 kuca u ribama moguce sansa za veci broj brakova ti svako vecu stabilnost bi imala kroz same veze nego kroz brak i saturn u jarcu 5 kuca dace jasno mozda malo vise starijeg partnera moguce sijedog drzi se stabilne veze
i tebi su sve kljucne kuce u natalu u promjenljivim znacima znaci promjena i nestabilnosti ce uvijek biti

analiticki 12

Početnik
Poruka
23
Znači shit počinje u braku. Divota haha .
Znači shit počinje u braku. Divota haha . Hvala
Radi se o tome da bi ti trebao stabilan partner koji je jaci od tebe da te vodi jel sama 7 kuca u ribama moze znaciti promjenljivi odnosi gdje uvijek jedna strana vodi drugu kroz brak a druga se tome lako prepusta ima zelju da sluzi toj osobi takodje to moze biti neko bez jasnog stava u okviru braka znaci bitno je u ovakvoj poziciji jasno definisat brak sa partnerom.

nonaligned

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.912
Aj da probam :mrgreen:

pEVigCh.png

Da ne smaram sa situacijom, ljubav me zanima....Imam ih dvojicu, s jednim sam bila, pa se vratio i hoće da me ženi, a s drugim sam tek počela...i sad ne znma šta ću.... Pomagajte molim vas :sad2:
tebi ce sad Jupiter uci u sedmu kucu i preci preko Venere to je bas divno😊Ako se secas proslog tranzita pre 12 godina interesantno bi bilo da napises da li se nesto bitno desilo imas predivan veliki vodeni trigon koji te ne cini tipicnom ovnicom vec daje tu neku lepu emotivnu crtu -jako mi se svidja tvoja karta :mrgreen:

Nero came back

Zainteresovan član
Poruka
109
Ja se sad baš premišljam da li da pristanem na brak, s obzirom da sam zaprošena .. Nekako , kao da čekam neki znak, da pobegnem od svega....Kao da nisam spremna.

nonaligned - Šta bi taj ulazak Jupitera značio? :mrgreen: Baš mrzim što sam ovako emotivna,mrzim to kod sebe :confused:

Da napomem,bila sam kod astrologa... čovek mi rekao "Ne moraš da mi veruješ, ali ako mene pitaš, nemoj pristati na brak , jer neće potrajati. Suđen ti je neko drugi" ... ko će se navodno pojaviti uskoro...
Katastrofa. Ubio me u pojam

:(:confused:

analiticki 12 - hoćeš da kažeš da sam ja bez jasnog stava?Pošto trenutno jesam u takvom stanju​

Truman

Elita
Poruka
18.490
Situacija sa poslom mi je nestabilna i promenljiva u poslednjih šest meseci. Zanima me hoću li uskoro naći nov posao. Takođe, kakve su mi šanse da u sept/okt odem na daleki istok da radim. Nadam se da ima raspoloženih da mi pogledaju.
natalna15-15.gif

nonaligned

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.912
Ja se sad baš premišljam da li da pristanem na brak, s obzirom da sam zaprošena .. Nekako , kao da čekam neki znak, da pobegnem od svega....Kao da nisam spremna.

nonaligned - Šta bi taj ulazak Jupitera značio? :mrgreen: Baš mrzim što sam ovako emotivna,mrzim to kod sebe :confused:

Da napomem,bila sam kod astrologa... čovek mi rekao "Ne moraš da mi veruješ, ali ako mene pitaš, nemoj pristati na brak , jer neće potrajati. Suđen ti je neko drugi" ... ko će se navodno pojaviti uskoro...
Katastrofa. Ubio me u pojam

:(:confused:

analiticki 12 - hoćeš da kažeš da sam ja bez jasnog stava?Pošto trenutno jesam u takvom stanju​

sad gledam Jupitera uci ce u ribe ali ce biti retrogradan celo leto i jesen da bi tek oko Nove godine bas usao u ribe....

no nevazno.....Jupiter u ribama moze biti dosta romantican :)

nego- a propo tvog astrologa- astrolog nije baba gatara i mozda i ubode neku prognozu ali ja nikad u zivotu ne bih slusala savete astrologa posebno nije eticki da ti kaze nesto tipa- razvesces se
on to jednostavno ne moze da zna- moze da "pogodi" kao svako ko moze da lupi

nonaligned

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.912
Situacija sa poslom mi je nestabilna i promenljiva u poslednjih šest meseci. Zanima me hoću li uskoro naći nov posao. Takođe, kakve su mi šanse da u sept/okt odem na daleki istok da radim. Nadam se da ima raspoloženih da mi pogledaju.
Pogledajte prilog 917970
Tebi je vladar 1 u konjunkciji sa MC u raku. Odlicno za predavaca , trenera, trenera u ljudskim resursima. Sa So u gem + Mesec u lavu to daje sigurno simpaticnu i duhovitu osobu . Mislim osobu koja ne mraci i kojoj odgovara rad sa vise ljudi.
Ja bih pratila Jupitera sledece godine za posao jer se vraca na natalni. I ako se desilo nesto povoljno po pitanju posla pre 12 godina verujem da bi i sledece godine nesto bitno doneo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.