Natalne karte - analiza

Zanima me sve, najvise ljubav, brak, deca... :D

:kiss:
 

Prilozi

  • 17D92DD5-29DD-4FBE-8DDF-EEF2357AD0B3.jpeg
    17D92DD5-29DD-4FBE-8DDF-EEF2357AD0B3.jpeg
    125,5 KB · Pregleda: 16
Poz svima,ako je iko voljan da mi protumaci kartu cenio bih iskreno.Nedavno sam postao opsednut astrologijom a bas ne kontam kako ti stepeni i ostalo funkcionisu.I negativno i pozitivno bih voleo cuti al uglavnom u vezi buducnosti novca i uspeha jer sam trenuto bas stagnirao u zivotu.

graphic.pngnadam se da je vidljivo
 
Poz svima,ako je iko voljan da mi protumaci kartu cenio bih iskreno.Nedavno sam postao opsednut astrologijom a bas ne kontam kako ti stepeni i ostalo funkcionisu.I negativno i pozitivno bih voleo cuti al uglavnom u vezi buducnosti novca i uspeha jer sam trenuto bas stagnirao u zivotu.

Pogledajte prilog 795720nadam se da je vidljivo
Ne vidi se tu budućnost...to je nemoguće..
Nema leba od tog
 
primetio sam dodje mi da izbrisem hahahahah

Moguće je i da hoćeš, s obzirom da Saturn ulazi u tvoje 4.polje, i pokrenuće čitav niz promena, počevši od moguće selidbe do promene u poslu i karijeri.
Praviće kvadrat ka tvom ASC i Suncu koje ti vlada 10.poljem i karijerom. Saturnovi teški aspekti su najčešći nosioci promena, a promene koje on nosi su korenite i velike.
 
Pozdraav ☺ Ako ima neko da kaze par rijeci ,fokus na ljubav 😁 HvalaaPogledajte prilog 752605Pogledajte prilog 752605
Ljubav pre braka upoznajete osobu preko prijatelja moguce muskih ili preko drustvenih mreza,nekih sirih grupa,klubova,bice iznenada i drugaciji od vas,brak muza upoznajete u inostranstvu ili ili ima veze sa inostranstvom,stariji ili ga znate od pre dugo godina,moguce da ima veze sa medicinom
 
Ljubav pre braka upoznajete osobu preko prijatelja moguce muskih ili preko drustvenih mreza,nekih sirih grupa,klubova,bice iznenada i drugaciji od vas,brak muza upoznajete u inostranstvu ili ili ima veze sa inostranstvom,stariji ili ga znate od pre dugo godina,moguce da ima veze sa medicinom
Hvala na odgovoru . ☺ Ovo za medicinu ima smisla ,posto se i sama bavim istim poslom 😁
 

Back
Top