Quantcast

Natalne karte - analiza

Poliagapitos

Početnik
Poruka
7
Mene zanima uporedni...kakva je ovde budućnost odnosa? inače moj datum rođenja je 30.03.1980. Beograd 1h noću, a njegov je 13.07.1977. Beograd 4,50h ujutro ....Hvala unapred

Mars u konjukciji sa Venerom u Biku daje veoma jaku fizičku privlačnost -čista hemija. Problem u odnosu može praviti to što ste vi vatreni znak Ovan (Grom) a on vodeni znak Rak (Izvor) . Ipak ova veza može imati svetlu budućnost jer vaš natalni Mesec u Devici pravi pozitivan aspekt (sekstil) sa njegovim Suncem u Raku.

Meryem

Zainteresovan član
Poruka
195
da probam opet, mozda me neko vidi
IMG_20210403_003745.jpg

Poliagapitos

Početnik
Poruka
7
Mozes li vidjeti meni natalnu.... Ako vidis nesto....
Znak Vaga - šarm ,društvenost, umetnost ,esteta , težnja harmoniji.
Podznak Rak - senzibilnost , maštovitost , romantičan stil i izgled.
Sve planete ispod Horizonta osim Jupitera - privatnost izuzetno važna, zatvorenost.
Mesec u Vagi - harizmatičnost , rafiniranost , emocionalnost prožeta logičkim rasuđivanjem, mirotvorac.
Sunce konjunkcija Mars - fizička vitalnost , hrabrost.
Sunce kvadrat Saturn - osećaj usamljenosti i izolovanosti , sklonost depresiji ,težak odnos sa ocem , bračni partner teške naravi.
Sunce kvadrat Uran -problem u prihvatanju autoriteta , bundžija , svojeglavost .
Sunce kvadrat Neptun - izražena spiritualnost ,moguć problem sa drogama , obmane.
Sunce kvadrat Jupiter - sklonost ka aroganciji, neumerenosti i megalomaniji.
Merkur u Devici- jak intelekt sklon stalnom analiziranju , dobro opažanje detalja.
Venera u Škorpionu - putenost ,ljubomora , eros vrlo važan.
Mars kvadrat Jupiter - precenivanje sopstvenih mogućnosti, preuzimanje rizika , takmičarski duh, borbenost.
Mars kvadrat Saturn - izaziva stradanje samog sebe , nestrpljenje , mazohizam , tip svetitelja.
Jupiter u Raku - povoljan upliv za finansije, moralisanje , verski fanatizam.
Jupiter u 12. polju - uspeh u povučenim zvanjima, samostanu , okultizmu.
Jupiter trigon Pluton - aspekt bogatstva , optimizam , moć transformacije , uspeh u politici .
Stelijum Saturn, Uran , Neptun u 6. polju u Jarcu -alternativna medicina, metafizika , spiritizam, snaga za dug istrajan rad, uspeh u specijalnim službama.

Meryem

Zainteresovan član
Poruka
195
Znak Vaga - šarm ,društvenost, umetnost ,esteta , težnja harmoniji.
Podznak Rak - senzibilnost , maštovitost , romantičan stil i izgled.
Sve planete ispod Horizonta osim Jupitera - privatnost izuzetno važna, zatvorenost.
Mesec u Vagi - harizmatičnost , rafiniranost , emocionalnost prožeta logičkim rasuđivanjem, mirotvorac.
Sunce konjunkcija Mars - fizička vitalnost , hrabrost.
Sunce kvadrat Saturn - osećaj usamljenosti i izolovanosti , sklonost depresiji ,težak odnos sa ocem , bračni partner teške naravi.
Sunce kvadrat Uran -problem u prihvatanju autoriteta , bundžija , svojeglavost .
Sunce kvadrat Neptun - izražena spiritualnost ,moguć problem sa drogama , obmane.
Sunce kvadrat Jupiter - sklonost ka aroganciji, neumerenosti i megalomaniji.
Merkur u Devici- jak intelekt sklon stalnom analiziranju , dobro opažanje detalja.
Venera u Škorpionu - putenost ,ljubomora , eros vrlo važan.
Mars kvadrat Jupiter - precenivanje sopstvenih mogućnosti, preuzimanje rizika , takmičarski duh, borbenost.
Mars kvadrat Saturn - izaziva stradanje samog sebe , nestrpljenje , mazohizam , tip svetitelja.
Jupiter u Raku - povoljan upliv za finansije, moralisanje , verski fanatizam.
Jupiter u 12. polju - uspeh u povučenim zvanjima, samostanu , okultizmu.
Jupiter trigon Pluton - aspekt bogatstva , optimizam , moć transformacije , uspeh u politici .
Stelijum Saturn, Uran , Neptun u 6. polju u Jarcu -alternativna medicina, metafizika , spiritizam, snaga za dug istrajan rad, uspeh u specijalnim služb

Hvala....
Na kojem polju gledam ljubavni zivot?

Meryem

Zainteresovan član
Poruka
195
Da nisam nešto pogrešno uradila? Ovo je klasična natalna je l?:think: kako znaš da ne treba da se vraćam onda?
Nisi prva koja to kaže...uh
Jeste, ok je sa natalnom.
Znam jer je taj gospodin otisao jer je mislio da ima nesto bolje negdje drugdje, a tebi se sad javio jer tamo nedje drugo vjerovatno nema mjesto vise, a tebi je pretpostavljam bio bitan i htjela si zivot sa njim, kad je otisao nije ga to interesovalo. Uglavnom igraju na loptu slabosti i emocija... I pogotovo ako dajes ikakvu nadu, ili reakciju... Idi naprijed, moj ti je savjet koji ne moras poslusat.

Metronomy

Elita
Poruka
23.066
Jeste, ok je sa natalnom.
Znam jer je taj gospodin otisao jer je mislio da ima nesto bolje negdje drugdje, a tebi se sad javio jer tamo nedje drugo vjerovatno nema mjesto vise, a tebi je pretpostavljam bio bitan i htjela si zivot sa njim, kad je otisao nije ga to interesovalo. Uglavnom igraju na loptu slabosti i emocija... I pogotovo ako dajes ikakvu nadu, ili reakciju... Idi naprijed, moj ti je savjet koji ne moras poslusat.
To po zvezdama ili licnom iskustvu?
I jedno i drugo je plod licnog....znaci netacno...ako si ti igrala igrice sa oni ko ti je bitan, ne znaci da to rade i druge zene...ocigledno da nisi dobro sprovela introspekciju....nikada nije jedno krivo za pogresan racun, samo je pitanje ko je prvi izostavio zagradu...

Meryem

Zainteresovan član
Poruka
195
Jeste.... planirala sam sve..... fazon je što je meni 5 njih reklo, da će to sve biti lepo i fino posle, a evo ti si druga koja mi govori ovo.... u šoku sam sad.... bukvalno ne znam šta da radim. Hvala ti puno.
Odlucuj ti o svojim koracima, mozes cuti savjete ali... 5 njih ne zna sta se desavalo sa vama i koje stvari su ti smetale i sve sto je bilo u vezi..." 5 njih" sjutra nece biti tu, uglavnom, kad budes na ivici imati ili nemati u braku sa bilo kim pa i sa bivsim i novim.

analiticki 12

Početnik
Poruka
23
Nemojte me buniti, ja ozbiljno pitam, veliki je ovo problem haha.... a vi se svađate
vladari 7 polja jupiter i neptun su ti u 10 i 5 kuci posto ti je 7 kuca u ribama moguce sansa za veci broj brakova ti svako vecu stabilnost bi imala kroz same veze nego kroz brak i saturn u jarcu 5 kuca dace jasno mozda malo vise starijeg partnera moguce sijedog drzi se stabilne veze

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.