Najstariji zanat je načisto propao!

Nije korektno nijedno ni drugo. Svaki problem u sexu može se rešiti na mnogo bolji način.
Malo mašte, malo novotarija i takoc...

Ma znam ja sve to, ali ako vec MORA da bude druga zena u opticaju, onda nek to bude jednokratno i placeno. Nemaju svi volje i zelje da u braku obnavljaju i poboljsavaju sex. Nazalost, znam par pic.kopacenika koji su ozenili prvo sto su zaboli, pa su posle jurili tamo neke ljubavnice jer u braku ne postoji razumevanja. Onda su napravili problem i sebi i ljubavnici, a najgore i zeni i deci...
 
Da, jesam, davno. Pre braka, imao sam devojku dugogodisnju, pa sam hteo da promenim. Bili ja i ortak jednom kod ulicarki, a jednom smo uzeli dve iz agencije.

A i moja nekadasnja devojka, je bila profi u Italiji, pa me je par puta pocastila kad je bila ovde :D Mogu ti reci, da sam sa njom imao fenomenalan sex i ispunila mi je raznorazne zelje.
 
Ma nema veze, ja znam da ne spadam u pacenike. Imam poprilicno iskustva u tim stvarima. I placena ljubav je bila nesto sto sam hteo da probam. Znas ono, hteo sam da budem sa zenom, i da joj ja platim da ona radi sta joj kazem. Nije mi bas bilo nesto posebno tad, posto se trudim da cenim i postujem zene, ali eto. I to sam probao, jedna nepoznanica manje. Rekao bih da sam sve svoje fantazije ispucao kad je trebalo, tako da sam daleko od pacenika. Sad imam veoma stabilnu vezu punu razumevanja i nemam potrebe vise da experimentisem.
 
Potpuno si promašio.

Ne bajo moj, no čekaju bar jednog da se smiluje i da ih pokupi.

Moj je tajo (crnogorski kadar) radio za Titov DB i dobrano je uštedeo, a i ja jednu svoju sliku prodam za oko 500 € (a "početnik" sam u tome), tako da nema frke. A ovo što ti imaš problema sa nekim organima u 3D je tvoja stvar. Uzgred, nijesi mi odgovorio na pp.

Baš dobro da ti je tajo (crnogorski kadar) bio lovaran. Koristiš njegovu arhivu da "privoliš" mušterije na kupovinu slika?
Na pp ti nisam odgovorio, niti nameravam. Ili treba da ja sad tebi pošaljem gomilu psovki? Imam pametnija posla, veruj mi.
:bye:
 
Jel, a sto bi se prepucavali na ovako kulturnom pdf-u. Mislim da je ovaj pdf jako lepo funkcionise, i ekipa je koliko vidim OK, mada izgleda previse bliska. Mnogi se snebivaju zbog drugih da pisu sta im se hoca, ali ok je i ovako. Stvarno dobar cybersex forum. Zahebite prepucavanja i natezanja i bice ovde jos mnogo lepo provedenih dana.

@Tema
One klinke qrave, su ocigledno same krenule da rade ili su im i makroi klinci, pa su promasile lokaciju. Da stanu pored auto-pura, kapiram da bi se odrale od posla. Kamionzije vole mlade :D
 
Pa da muskarci vise vole fudbal, to stoji. mislim na normalne, ne na pacenike. A da li mogu da se prodaju, pa to je stvar trzista, tj. ponude i potraznje. Ovo je sad kolko-tolko liberalno drustvo, pa je ponuda velika, a sto se potraznje tice, mnogo je bre ovih gejeva....
 

Back
Top