Najodbojniji učesnik izbora

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
223.646
U principu volim da razmišljam pozitivno što bi ovde značilo da postavim temu o najboljem, ali to bi naravno privuklo armiju stranačkih botova kojih da se ne lažemo ima i ovde.
Zato sam odlučio da obrnem stvari.
Dakle ko vam je od učesnika na izborima najodbojniji, programski ili estetski, nebitno? Stranka i(li) pojedinac.
Meni Dačić. I dalje hvali Slobu, a i na bilbordima smrknut, užasan.
 
1539404176732.jpg
 
U principu volim da razmišljam pozitivno što bi ovde značilo da postavim temu o najboljem, ali to bi naravno privuklo armiju stranačkih botova kojih da se ne lažemo ima i ovde.
Zato sam odlučio da obrnem stvari.
Dakle ko vam je od učesnika na izborima najodbojniji, programski ili estetski, nebitno? Stranka i(li) pojedinac.
Meni Dačić. I dalje hvali Slobu, a i na bilbordima smrknut, užasan.
Svakako SPS, lazna levica...
 
:bljak::bljak:
тадић
Као и остали политички тумбаси.
Брате,
У великом смо Глибу са овим Муслијуом на челу Државе.
Ја се надам да ћете Браћо смоћи Снаге да направите неки Лупинг..
значи,гребо ултра-коп,гребо бенифиције,гребо бесплатна гостовања,бакље за Џ. и разноразне Глупости.
МУСЛИЈУ НАМ ПРОДАЈЕ СВЕТУ ЗЕМЉУ КОСОВО!
Јел вама то јасно??
 
U principu volim da razmišljam pozitivno što bi ovde značilo da postavim temu o najboljem, ali to bi naravno privuklo armiju stranačkih botova kojih da se ne lažemo ima i ovde.
Zato sam odlučio da obrnem stvari.
Dakle ko vam je od učesnika na izborima najodbojniji, programski ili estetski, nebitno? Stranka i(li) pojedinac.
Meni Dačić. I dalje hvali Slobu, a i na bilbordima smrknut, užasan.

Van svake sumnje Vučić.

To što hvali Slobu je zato što je tebi taj čin groteskan kao takav, ali kada pogledaš Dačića, on se ponaša kao čovek u svim gostovanjima. Nikada se nije poneo onako monstrouzno i ponižavajuće kao Vučić. Ne beži od izlazaka na televizije, ponaša se kao onaj stari Dačić, a ne kao ovi botovi čiji je mozak u potpunosti ispran.

Dakle, Vučić bez praktično ikakve konkurecije.
Sem, možda iz jednog razloga Miketić.
 

Back
Top