Najlepsi muskarac u SCG? Od onih poznatih, naravno...

Peta W.:
Iceman:
Peta W.:
Milorad Ulemek 8) :wink:
Posle kao sve traze neke fine, osecajne, romanticne muskarce... :roll:
Sto bre lepo kucke lepo ne priznate da volite kad vas muskarci tretiraju ko stoku!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prochitaj naslov frajeru...pricha se o lepoti.... :lol: 8) :P :wink:

Slazem se Peta,samo nisam htela da kazem,mozda bi me izbacili!!!! :roll: :D
 
Giovanna:
Peta W.:
Iceman:
Peta W.:
Milorad Ulemek 8) :wink:
Posle kao sve traze neke fine, osecajne, romanticne muskarce... :roll:
Sto bre lepo kucke lepo ne priznate da volite kad vas muskarci tretiraju ko stoku!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prochitaj naslov frajeru...pricha se o lepoti.... :lol: 8) :P :wink:

Slazem se Peta,samo nisam htela da kazem,mozda bi me izbacili!!!! :roll: :D

A ti mi reci da bi Legiju uopste primetila da je anoniman, recimo neki prodavac sladoleda? Kakve samo gabore ste ovde nabrojali, pa to nema veze sa lepotom. Recimo Milo Djukanovic :shock: . Hocu samo da kazem da non stop ovde po forumu kenjate kako bi da naidje neki romantik i dobrica odmah pali na to, a privlace vas potpuno suprotni likovi. Takva vam je priroda, nisam ja kriv sto volite da ste podredjene...
 
...Evo nesto lepo da 'presechemo' polemiku... :wink:

EDDZ.jpg


...Ma kakav Sakis.... :D
 
Iceman:
A ti mi reci da bi Legiju uopste primetila da je anoniman, recimo neki prodavac sladoleda? Kakve samo gabore ste ovde nabrojali, pa to nema veze sa lepotom. Recimo Milo Djukanovic :shock: . Hocu samo da kazem da non stop ovde po forumu kenjate kako bi da naidje neki romantik i dobrica odmah pali na to, a privlace vas potpuno suprotni likovi. Takva vam je priroda, nisam ja kriv sto volite da ste podredjene...
Naravno da bih...toliko je lep,da bih ga primetila bilo gde...uostalom,shta si se toliko latio njega,pa i ostali nabrojani su uglavnom poznati.... :roll: :evil: A to da li su isti gabori ili ne,apsolutno je individualno,a o ukusima ne treba bla,bla,bla...treba li ja to da ti govorim?! :shock: :? :roll: Volimo da smo podredjene??? Dechko,ti si apsolutno offtopic....pali.... :roll: :roll: :roll: :evil: :twisted: :!:
 
Iceman:
A ti mi reci da bi Legiju uopste primetila da je anoniman, recimo neki prodavac sladoleda? Kakve samo gabore ste ovde nabrojali, pa to nema veze sa lepotom. Recimo Milo Djukanovic :shock: . Hocu samo da kazem da non stop ovde po forumu kenjate kako bi da naidje neki romantik i dobrica odmah pali na to, a privlace vas potpuno suprotni likovi. Takva vam je priroda, nisam ja kriv sto volite da ste podredjene...
ICEMAN-PI_KO PAPUCARSKA,mnogo si ISFRUSTRIRAN!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrav Peta W.draga,svaka ti cast 8)
 
minamina:
Iceman:
A ti mi reci da bi Legiju uopste primetila da je anoniman, recimo neki prodavac sladoleda? Kakve samo gabore ste ovde nabrojali, pa to nema veze sa lepotom. Recimo Milo Djukanovic :shock: . Hocu samo da kazem da non stop ovde po forumu kenjate kako bi da naidje neki romantik i dobrica odmah pali na to, a privlace vas potpuno suprotni likovi. Takva vam je priroda, nisam ja kriv sto volite da ste podredjene...
ICEMAN-PI_KO PAPUCARSKA,mnogo si ISFRUSTRIRAN!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrav Peta W.draga,svaka ti cast 8)
Mrs bre gabore, cuti tu i mastaj i dalje o princu na belom konju, mada kakve ste jadne ni konja vam ne bi dao. Ajde sada lepo me poslusaj, pogledaj se u ogledalo pa placi malo. Posle napisi ovde post o tome pa ce ostali gaborcici da te tese.
 

Back
Top