NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)

- neprijatno mi je, ostanem bez texta, ne znam sta da kazem. . .:neutral:
- umereno, komplimente primam skoro smoa od jedne drage osobe. . .
- sacuvacu to za sebe ali znaci mi to dosta ako je ikreno i iako mi je neprijatno zato sto ne volim kada mi neko daje komplimente, ono ipak znaci dosta. . .dobila od jedne veoma drage i gotivne osobe :D
 
Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)

Ево, учим се да примам комплименте, али у суштини будем у неверици када ми неко упути похвалу...
Волим да делим комплименте, али их не делим олако.
Тако да позитивна критика са моје стране вреди и то доста. ;) :)

najvise volim one koji su na racun mog razmisljanja

Тако некако. Да, тако. ;)

"Anchika moja wepa ja tebe mnogoooo wojkim...:heart:"

Срамота једна! Није ти рекао/ла swatka! :o

:hahaha:
 
Ne znam bas da primim kompliment, uglavnom pocrvenim kao rak i ne znam sta da kazem.
Ne volim da delim komplimente, zato sto ima jos ljudi koji na to reaguju kao ja, a ne volim ni da ih primam, ali kako to objasniti drugima?
Najlepsi kompliment koji sam dobila: ti si andjeo (odatle i nick), od najboljeg druga kad sam se spremila za ujakovo vencanje.
 
Delim komplimente svima i svakome,,kad sam raspolozen.Inace kad i dam,onda je iskren i uvek oprezan.Pre dva dana dobih komplimen za moju sliku koju sam postavio u albumu mome;....ako si to ti....????Zgranuo sam se od srece!!!!!Nikad lepsi komplimen ne dobi u moj vek.Pozdrav
 
Zubi su ti ko zvezde..veoma zuti i daleko jedni od drugih...
:(

:hahaha: :hahaha: :hahaha:


@tema

Uglavnom dobijam koplimente od starijih devojcica, kako sam sladak i lep...:mrgreen::mrgreen::p
A od ortaka sam pre dobijao koplimente kako sam extra drug i sl. Od najbolje drugarice sam juce dobio kopliment da sam "debeo":hahaha: Ali to nije istina, ja nju inace zezam da je debela ili narkomanka(ni ovo nije istina), pa mi ona samo uzvraca:mrgreen:
 
Xm... pošto, kao što sam spomenoola, ili nisam, ja ne dobija komplimente često, tako da se nisam navikla da ih čoojem, a kad ih dobijem, uvek mi je neprijatno & ne znam šta da kažem.

Ali, zato mislim da ih sasvim fer dajem, neki poot kažem onako, dođe mi žao osobe, pa 'ajde, like whatever.
 

Back
Top