Quantcast

NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Koliko su lagali na prve tri stranice:eek::eek: Neke od najruznijih klinki je napisalo kako im je neko rekao da su savrsene i sl:dash: Internet je tako pun lazi...:confused:

@te,a
Imam dosta koplimenata od baba kad mi dodju u goste:hahaha: :rotf: A i od drugarica sam mnooogo puta dobijao koplimente....od drugova sam dobija koplimente za prijateljstvo....od starijih devojaka da cu da budem veliki smeker kad porastem i da cu da budem lepsi nego sto jesam...nekad me neki stariji likovi upoznaju sa ribom i kazu joj da cu da budem smeker kad porastem(i to jedni od najopasnijih likova u gradu:cool:)... A najvise mrzim kad mi kazu da sam sladak, ne znam sta da im odgovorim...:confused:
Sve ovo je istina, ali ozbiljno.;):cool::ok:

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Ебо те бог, наш'о си ме баш с' богом. :lol:

Инаће, не знам што бих, ког јарца, лагала на интернету где могу да кажем писмено нешто што бих рецимо уживо прећутала?! :confused:
Pazi, bog sve cuje:lol: :lol: :lol:

Pa jeste i to sto kazes, ali se ipak desi da slazes...barem za nesto:p
Ja sam mnogo vise stvari rekao ovde nego u RL:p:mrgreen:

Red.

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
183
:hahaha: e danas mi sve smesno
Inace, evo me, stvarno se ne secam da sam ikad ista slagala ovde. Sto naravno nista ne govori, posto sam samo pocetnik, ima vremena...:mrgreen:
sad cemo da testiramo to sto si rekla u praksi....

kada si izgubila nevinost, zasto si raskinula sa deckom ili on sa tobom, koliko imas kilograma , obim grudi, da li tebi tange upadaju u guzu, koje ti je boje brus.......i zapamti ovo se sve radi u edukativne svrhe...odbijanje da odgovoris na anketu smatracemo da si slagala...

Ja sam veci pocetnik od tebe ti 301 a ja 85 poruka i to nije mera laganja :roll:

gost 123295

Ističe se
Poruka
2.476
sad cemo da testiramo to sto si rekla u praksi....

kada si izgubila nevinost, zasto si raskinula sa deckom ili on sa tobom, koliko imas kilograma , obim grudi, da li tebi tange upadaju u guzu, koje ti je boje brus.......i zapamti ovo se sve radi u edukativne svrhe...odbijanje da odgovoris na anketu smatracemo da si slagala...

Ja sam veci pocetnik od tebe ti 301 a ja 85 poruka i to nije mera laganja :roll:
Da li ti mislis da bih ja na forumu govorila o tome? Sta koga to briga? :roll:
A da nije tako degutantno, ne bi mi bio problem da ti odgovorim, i to iskreno.

@krepto :lol::lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.