Quantcast

NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.029
Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)

menna

Primećen član
Poruka
919
Kad mi neko udeli kompliment, obavezno se zahvalim i razvucem osmeh oko glave. Evo, najskorije mi je jedan decko Iz SAD, koji slabo zna srpski, na pitanje da li su srpkinje lepe odgovorio - Ili su jako ruzne, ili su tako jako, jako, mocno lepe kao sto si na primer ti. Ceo dan sam se smeskala.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Evo ga, izvucen iz naftalina :D "ma nista ne brini samo opusti se jer ja te naprosto obozavam". To mi je rekao Igor na samom pocetku veze u Studentskom gradu. A ja ga pitam "Obozavas me?", a u isto vreme se secam kad sam ja njemu nekada davno rekla na moru na rodicu "Svidjas mi se", a on je meni rekao "Ja ti se svidjm?", ja cutim, on kaze "Zezas me". :D A gleda me pravo u oci, kao pit bul, zagriz'o i, gotovo. :D

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.211
Ja primam i dajem,ali vise dajem.Najlepsi mi je kada mi je jedna stara drugarica rekla:"Oh,Boze,sto nisam nastavila da se druzim sa tobom...",to mi je poslednji koji mi je ostao u bas lepom secanju...mnogo mi se vise svidja nego kada mi neko kaze da sam lepa...
A ovi za fizicki izgled,odlican je osecaj kada ti neko stalno govori da ti je kosa prelepa...a ostali,ono kao patike su ti bas super,imas lep rukopis itd.,ne primecujem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.