Quantcast

NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

Rockerka_U_Dusi

Domaćin
Poruka
4.334
Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)
- neprijatno mi je, ostanem bez texta, ne znam sta da kazem. . .:neutral:
- umereno, komplimente primam skoro smoa od jedne drage osobe. . .
- sacuvacu to za sebe ali znaci mi to dosta ako je ikreno i iako mi je neprijatno zato sto ne volim kada mi neko daje komplimente, ono ipak znaci dosta. . .dobila od jedne veoma drage i gotivne osobe :D

Poruka
7.338
Da li ste osoba koja zna primiti kompliment?:D
Ili ste od onih kojima je neprijatno,kada vam neko uputi lepu rec?:oops:
Da li cesce primate ili delite komlimente?
Evo i ovde mozete nekom uputiti nekakav lep kompliment ili napisati koji je najlepsi koji ste dobili,od koga i koliko vam to znaci!;)
Ево, учим се да примам комплименте, али у суштини будем у неверици када ми неко упути похвалу...
Волим да делим комплименте, али их не делим олако.
Тако да позитивна критика са моје стране вреди и то доста. ;) :)

najvise volim one koji su na racun mog razmisljanja
Тако некако. Да, тако. ;)

"Anchika moja wepa ja tebe mnogoooo wojkim...:heart:"
Срамота једна! Није ти рекао/ла swatka! :o

:hahaha:

Sleepyhead

Poznat
Poruka
9.923
Ne znam bas da primim kompliment, uglavnom pocrvenim kao rak i ne znam sta da kazem.
Ne volim da delim komplimente, zato sto ima jos ljudi koji na to reaguju kao ja, a ne volim ni da ih primam, ali kako to objasniti drugima?
Najlepsi kompliment koji sam dobila: ti si andjeo (odatle i nick), od najboljeg druga kad sam se spremila za ujakovo vencanje.

MaCKO06

Početnik
Poruka
28
Delim komplimente svima i svakome,,kad sam raspolozen.Inace kad i dam,onda je iskren i uvek oprezan.Pre dva dana dobih komplimen za moju sliku koju sam postavio u albumu mome;....ako si to ti....????Zgranuo sam se od srece!!!!!Nikad lepsi komplimen ne dobi u moj vek.Pozdrav

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Zubi su ti ko zvezde..veoma zuti i daleko jedni od drugih...
:(
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

@tema

Uglavnom dobijam koplimente od starijih devojcica, kako sam sladak i lep...:mrgreen::mrgreen::p
A od ortaka sam pre dobijao koplimente kako sam extra drug i sl. Od najbolje drugarice sam juce dobio kopliment da sam "debeo":hahaha: Ali to nije istina, ja nju inace zezam da je debela ili narkomanka(ni ovo nije istina), pa mi ona samo uzvraca:mrgreen:

Mrs_Sick

Veoma poznat
Poruka
12.664
Xm... pošto, kao što sam spomenoola, ili nisam, ja ne dobija komplimente često, tako da se nisam navikla da ih čoojem, a kad ih dobijem, uvek mi je neprijatno & ne znam šta da kažem.

Ali, zato mislim da ih sasvim fer dajem, neki poot kažem onako, dođe mi žao osobe, pa 'ajde, like whatever.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.