Najbrzi i najludji automobili

nabrzi auto u kojem sam se ja vozio je BMW325ix ima pogon na sva 4 tocka,i doradu u vidu halteck-a,znaci menjan ECU(electronic control unit)i ubacen turbo i interkuler!!! ljudi pa taj auto je dignut sa 170 na 350 konja!!!! najbrza Bembara na balkanu.
to je auto,sta mislite ko je radio dorade kolima u filmu "fast and furious" pa haltech :D
niste se vozili brzo ako se niste vozili u doradjenom autu.

Poz.[/b]
 
*OutlaW*:
Ako sa lotusom izadjes van asfalta onda si puko. Onda treba da uzmes da vozis DODGE T-Rex! To ti je najbrzi terenac na svetu 7000cc 650hp i trosi ko lud. U stanju je da predje najteze prepreke, a na otvorenom putu ide preko 260kph sto lotus elise nemoze jer je limitiran na 200kph


to najbrzi terenac ????
he,najbrzi terenac je Porsche Cayane Turbo :twisted:
 
Zdravo svima ,
Samo da ne bude zabune,najbrzi terenac na svijetu je M50K,Kleemanova obrada mercedesa ml55amg i rekord je postavljen prije 2-3 mjeseca,282km/h.
Najbrza limuzina je E55K isto kleeman,obrada e55amg i rekord je 333km/h.
Isto vazi za s klasu i sl naravno.
Tako da neki drugi proizvodjaci ne mogu ni da se primaknu.
 
kasper:
Kao prvo lotus elise ne postoji sa dizel motorom i budi siguran da nikad nece postojati, inace je to relativno spor automobili za razliku od lotus Esprit-a. A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h. I primetio sam jos jednu gresku neko je spomenu E50 AMG sto ne postoji, odnosno postoji E55 AMG ili specijalna verzija E60 AMG. Puno pozdrava svima uz nadu da cete uskoro nesto i nauciti o ovi ekstremno brzim i skupim igrackama.
svaka cast tebi ali reko bih da gresis mozda ne u ovom slucaju sa mercedesima vec mislim na ovo :A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h.
zar max brzina zavisi od konjskih snaga?
 
Anonymous:
kasper:
Kao prvo lotus elise ne postoji sa dizel motorom i budi siguran da nikad nece postojati, inace je to relativno spor automobili za razliku od lotus Esprit-a. A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h. I primetio sam jos jednu gresku neko je spomenu E50 AMG sto ne postoji, odnosno postoji E55 AMG ili specijalna verzija E60 AMG. Puno pozdrava svima uz nadu da cete uskoro nesto i nauciti o ovi ekstremno brzim i skupim igrackama.
svaka cast tebi ali reko bih da gresis mozda ne u ovom slucaju sa mercedesima vec mislim na ovo :A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h.
zar max brzina zavisi od konjskih snaga?
hehehe samo gledam sta sa napisao sad ali nema veze nadam se da razumete sta sam hteo da kazem :D
 
Ovoliki postovi, a niko da pomene najboljeg:

Thrust SSC!

dva Rols-Rojsova Spey Mk205 turbomlazna motora,
potrošnja goriva: 19 litara/sec
ukupan potisak 22.7 tona
(ekvivalent oko 100 hiljada konjskih snaga)
ubrzanje:
4 sekunde od 0 do 160km/h
16 sekundi od 0 do 1000km/h
max. brzina 1228 km/h
Uostalom,

http://ourworld.compuserve.com/homepages/Andy_Graves/Shock.jpg

Lepo je rekao autor - najbrži i najluđi. A ovo iznad su igračke... :wink:
 
jedan od novijih ali svakako i jedan od skupljih je za mene , FERRARI Enzo 8)
sa V12 motorom sa neverovatnih 660 KS :) a max broj obrtaja 8200
mislim da nemoram nista vise da kazem sem cene koja jeeee veoooma velika

645 000 evra :)

pa ko voli neka izvoli :wink:
 
ljudi odustanite!
ime ih desetine mocnih automoblia ali stvar je ukusa i pojedinacne procene!
jedno je sigurno- jedan nas poznati nba kosarkas vozi porshe careru i 200km, prelazi za 40 min. covek voli brzinu. ovo je bilo moje iskustvo- stavio je 1000 eura ispred mene i rekao da ako ih uhvatim kada krene da su moji! mislila sam da je to lako izvesti medjutim kada je krenuo samo sam se prilepila za sediste.
sto znaci da brzina ne zavisi samo od automobila nego vecom zaslugom i od vozaca!

evo top 5 najmocnijih automobila u kojima sam imala prilike da se vozim:
1. porshe carera
2. porshe chayanne
3. bmw m5
4. lamborgini diabolo
5. bmw 645 ci
 
Anonymous:
kasper:
Kao prvo lotus elise ne postoji sa dizel motorom i budi siguran da nikad nece postojati, inace je to relativno spor automobili za razliku od lotus Esprit-a. A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h. I primetio sam jos jednu gresku neko je spomenu E50 AMG sto ne postoji, odnosno postoji E55 AMG ili specijalna verzija E60 AMG. Puno pozdrava svima uz nadu da cete uskoro nesto i nauciti o ovi ekstremno brzim i skupim igrackama.
svaka cast tebi ali reko bih da gresis mozda ne u ovom slucaju sa mercedesima vec mislim na ovo :A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h.
zar max brzina zavisi od konjskih snaga?

...između ostalog DA!
 
Sizif:
Ovoliki postovi, a niko da pomene najboljeg:

Thrust SSC!

dva Rols-Rojsova Spey Mk205 turbomlazna motora,
potrošnja goriva: 19 litara/sec
ukupan potisak 22.7 tona
(ekvivalent oko 100 hiljada konjskih snaga)
ubrzanje:
4 sekunde od 0 do 160km/h
16 sekundi od 0 do 1000km/h
max. brzina 1228 km/h
Uostalom,

http://ourworld.compuserve.com/homepages/Andy_Graves/Shock.jpg

Lepo je rekao autor - najbrži i najluđi. A ovo iznad su igračke... :wink:
Pošto ste tražili najbrži i najluđi Sizif je jedini pogodio temu: SSC Thrust je prvi automobil koji je na zemlji premašio brzinu od 1 Maha i probio zvučni zid. Tema bi mogla da se zaključi jer je sve ovo drugo prava boza.
 

Back
Top