Quantcast

Najbrzi i najludji automobili

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Mogu da razumem jak auto, recimo neki AMG, Alpinu, pa čak i neki Porsche 911...Znači čovek voli sportske automobile, ali one sportske automobile koji imaju malo svestraniju upotrebu, koje možeš da voziš i na "običnim" putevima... A sve ovo u stilu McLaren F1 - ne verujem da se može voziti običnim putevima...bar ne na Balkanu... Ovo su automobili za šeike, za bogate berzanske mešetare, koji preko nedelje rade i zarađuju milionske iznose, a kad dođe vikend - igraju se Šumahera po Nirnbergringu...znači auto za trkalište...
Ali dobro...takav je topic da dopušta izlive neispunjenih želja...:D

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
F40 i F50 takodje kao i Enzo imaju kriterijume da bi ih mogao kupiti/posedovati.A to je da morash da posedujesh 2 Ferarija od pre,mislim da to vazi za F40 i F50 a za Enza chini mi se morash da imash ili F40 ili F50 da bi ga mogao kupiti.
A za FXX,on je specijalan po tome shto se ne moze nigde voziti kao normalno auto,to jest po putevima makar to bio i auto put,nego samo na stazi.

<X-factor>

Početnik
Poruka
43
Ferrari je sranje, njih samo voze ona "prefinjena gospoda", a to je seljacki, mislim da je to glupo i ne volim ferrari, tacnije mrzim ferrari!!!!!!!!!!!! i tacno je da se u njima ne gine zato sto njih niko ne sme da vozi brzo!!!!!!!!!!! A mi sto znamo da vozimo uzmemo neku mecu sto ide 250 i tako se slupamo negde, a oni ferrarija ne teraju vise od 150

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.