NAJBOLJE RESENJE ( drugo izdanje )

Dakle, poslusacu dobronamerne savete nekih kolega forumasa, da je dugacak tekst ipak nesto sto prosecen radikal ili domacin ne moze da savlada, i pokusacu da temu razlozim na prostije cinioce............i da cujem kakva resenja predlazu oni koji ne daju kosovo , ali ne znaju kako da ga zadrze............:think:

Elem........natalitet albanaca i mortalitet srba je u ogromnoj disproporciji.....pa evo dela iz uvodnog teksta o tome :

"Sa demografskog stanovnista, poznata je izvesnost, da bi u narednih pedesetak ili malo vise godina, albanci sa ovakvim demografskim bumom , i srbi sa ovako negativnim prirodnim prirastajem, dosli u situaciju da budu dva potpuno brojcano izjednacena naciona, sto bi , neminovno, sa svim onim sto sam predhodno pisao, dovelo do toga da cela drzava , a ne samo Kosovo bude u opasnosti da nestane, kao i da cela nacija koja je i ovako bremenita egzistencijalnim ( ne mislim materijalnim ) problemima dovede u pitanje svoje dalje bitisanje......

Ovo je tema koju nacionalisti ne vole da elaboriraju, pravdajuci se , valjda kako ce od ponedeljka da naskoce na zenu , i da naprave jos devetoro dece........."

**********************************************************************************************
Sta bi srbi mogli da urade po ovom pitanju, ili je ipak bolje na vreme dati kosovo , da ne bi oni uzeli i novi sad???.......ne oruzjem nego qrzem.......:think:
 
Ajde daj sad neki link koga su Srbi to pokorili i kada ?
Kad su naseljavali Kosovo josh kao Stari Sloveni pre 1000 i kusur godina?:)
A ko je tada ziveo na Kosovu?
Romanizovano starosedelachko stanovnishtvo,NE Albanci.
Taj narod koji je tu tada ziveo je ishcehzao i asimilovan je u Slovene.
I ti to dovodish u vezu sa pokoravanjem jednog josh postojeceg naroda u Severnoj Africi od strane francuskih kolonizatora pre par stotina godina.:lol:

Tu teritoriju su naseljavala tracanska i ilirska plemena......a pre srba , kosovo su posedovali bugari.......pa vizantija, i tek onda srbi.......i to samo dve stotine godina.......a onda . sve do 1912 kosovo nije bilo srbija.........tako, da kada saberes, od osvajanja kosova do gubitka istog, srbi nisu bili u posedu istog ni tri stotine godina.....malo, bajo, malo za toliku galamu:think:
 
A koliko su u posedu istog bili siptari i kako to da kod njih nema ovako pametnih kao sto si ti pa da im na to skrene paznju?

Pa sta sam ti ja???......ucitelj??

Citaj pa ces da vidis i sam........a kako to da nema kod njih pametnih......pa idi , u Pristinu , sedi u bastu hotela "Grand" i pitaj........" izvinite, komsija , da vas pitam......":hahaha:

Pa kosovo je srbija......sta je to, da skoknes do Pristine??:hahaha:
 
ma kakvi moji.......moji su svi ljudi dobre volje i pameti , ma koje vere i nacije bili.......

a ovi mentoli nemaju nista zajednciko sa mnom sem sto smo srbi.....a to i nije neki zajednicki imenitelj u 21 veku.......mozda kod indijanaca u prasumama amazone i kod balkanskih plemena........kod mene, jok:think:

e takvih kao ti i ha-nocri se ja i bojim.

kamo sreće da ste svi ko ovi što te napadaju.
 
Kad ces ti jednom da shvatis da nije bitno sta mi i kako radimo-dovoljno je to da smo SRBI pa da se izivljavaju na nama?!

Vidi......ovo sto pises je vec paranoja...i preporucujem ti, ozbiljno i dobronamerno, da u ponedeljak posetis psihologa , ili psihijatra, koji ce da ti pomogne po tom pitanju........

Ne brini, leci se......iako u okruzenju koje misli kao i ti, lecenje ide veoma tesko.......:think:
 
dosada je bilo tako. prvi put kada bude nesto pozitivno za nas u sb un to ce biti smak sveta za zapadnu `medjunarodnu zajednicu`.

dolazili i odlazili
turci 500 godina
hitler i nemacka 2*5 godina
demokratski zapad .... (upisi sam)

Upravu si... bilo pa proslo...taman sto jedno odu-drugi dodju!
Ali samo da ti kazem da je izroda i izdajnika roda rodjenog bilo, i da bismo lakse izdrzali sve da nema takvih.
Srbija ne mze da se unisti s vana, nego iznutra.
Lijepo je Murat rekao: "ako hoces da unistis Srbiju, oslanjaj se iskljucivo na Srbe".
Naravno, ziv primjer ti je IDI_DADA_AMIN.
Nazalost, tako je.....
 
dzaba im govoris, oni bi u kosovskom boju bili na starni demokratske turske, ******* sila je to ko ce protiv njih, ai biznis da ne propadne. pa jos malo na kurseve po instambulu, jedrenama i anadoliji, pa u srpsku vladu, kao experti ili ministri vojni.
 

Back
Top