Naj... razlozi

Trebalo je ranije da raskinu, na daleko se videlo da nisu jedno za drugo. Ona se zeza, a on sedi mirno sa strane i gleda celo drustvo sa neke visine. Nije mi zao sto se zavrsilo, to sam joj i rekla.

Ja sam tako raskinula sa tipom s kojim sam bila 4 i po godine. Tacnije raskidali smo godinu dana... Nisam bre mogla vise da se davim s njim, a kad sam mu to rekla, njegovo je bilo: "Ne mogu ja da se pomirim sa tim!" Tako smo se godinu dana vukli, ja sam mu govorila svaki dan da nismo jedno za drugo, a on je cutao i nadao se da cu se predomisliti.

Ako jedna strana hoce da raskine, znaci da je vec gotovo sve. Nema tu pomirenja. Sve se desava sa razlogom... ko zna zasto je to dobro
 
Guadian je tad imao 18 god i pojma nije imao o zene! :D Sad bi umro od smeha da mi se ta situacija ponovi!! :D :D :D

Moj dobar drug Bogdan je jednom stavio na papir izgovore koje zene koriste i dosao je do zakljucka da postoje 3 univerzalna izgovora kad su zene u pitanju:

1) ...nije stvar u tebi, stvar je u meni...
2)...dobar si ti ali samo kao drug...
3)...suvise si ti dobar za mene...

Eh, zene zene....
 
Ubedljivo najjaca fora koju sam ja video je sledeca:

1. Riba prvo par dana krene da postavlja glupa i nervirajuca pitanja i polako pokusava da zapocne svadjice i penje ti se na glavu...

2. Ja u jednom trenutku nisam izdrzao i rekao joj dvije... :D

3. A ona: "Eto vidis, nismo mi jedno za drugo, stalno se svadjamo i to..."

4. Ja zbunjen. :roll: :roll: :roll:

Tek posle par nedelja sam skontao fazon... :D

Sto bi rekao rasta, alal joj cufta ! :D
 
zasto je toliko tesko reci, iskreno: ti mi vise ne odgovaras i ja ne mogu biti vise sa tobom, moja osecanja su se promenila .
To je meni rekao jedan decko kada je raskidao, prvo sam bila zabezeknuta, jer dva meseca veze, on vrlo fin prema meni, taman sam pocela da se ozbiljno zaljubljujem. A ja u soku mu odgovorim opusteno, ko da me je pitao "hoces kafu", o.k.
I tako mi sedimo, gledamo se, tisina, uzasno neprijatno. I tada ga pitam: sta se desilo? kako je doslo do toga da se on tako oseca?
E tada je zapoceo razgovor, iskren , da iskreniji ne moze biti, i ispricao mi je sve, sta je osecao od trenutka kada me je video pa do trenutka kada je shvatio da treba da raskine. Bez lazne finoce i ljubaznosti, suva istina je bila izneta. Ja sam mu lepo pruzila ruku i zahvalila sto me je postedeo slusanja neprijatnih bljutavih izgovora i sto je bio iskren prema meni.
e mozda ova moja prica bas i ne odgovara zadatoj temi, ali verujte mi da je to bilo jedini put u zivotu da cujem nekog mog decka da iskrene razloge iznosi za raskid, a jos i da ih rasclani i objasni, e to je meni cudno. Trudim se da zaboravim lose stvari, tu spadaju i raskidi, ali ovaj mi je ostao urezan, i posle tri godine pamtim skoro svaku recenicu koju je izgovorio.


a ja kada sam raskidala, polazila sam od toga da ja volim da je neko iskren, tako cu i ja reci iskreno, pa kud puklo, ali ispostavljalo se da to bas i nije pametno. Jer istina je secivo koje povreduje,koliko onogog na koga se odnosi , toliko i onog ko je izgovori.
 
Hm, da se prisetim... jedan od mojih najjacih bisera je bio - desilo mi se nesto strasno, uopste ne mogu da pricam o tome, ali ja ne mogu vise da budem sa tobom i molim te da mi ne otezavas stvari... Totalno bezveze. Inace obicno kazem - ne volim te vise, tako je i tu se vise nista ne moze...
A, da, jedan mi je na to rekao - mozes ti da pricas sta hoces, ne mozes ti da raskines ako ja necu, a ja necu i ne dam ti da odes... :?
A sa njihove strane... uobicajeno - ti si previse dobra za mene, pored tebe se osecam glupo, mnogo si jaca... blabla... Jedan rece i da me previse voli, da se skroz promenio od kad je samnom, niko ne moze da ga prepozna, drugari ga zezaju, porodica, i da to vise ne ide tako...
E stvarno, biseri... Dobra tema, Princezo!
 
Eh najjace je "moram da idem na more a onda tu a onda..Pa znas necu da nasa veza i tvoja divna licnost trpe zbog toga" :lol: :roll:
Mada i komedije "ti si mi mnooogo dobar drug" (a posle se ne vidite godinu dana) nisu lose :shock:
 
"Ti si mi super i nijedna me žena nije razumela kao ti(bljaaaaaaaak),ali eto sreo sam tu i tu..."Onda mi sere još jedno sat vremena kako ga ona **** u zdrav mozak,ali mnogo dobro izgleda,a i tata joj je neki lovator.Isuse bože,kad se setim koliko sam ga volela sad bih se obesila na sred Terazija da visim kao primer ženske gluposti za nauk ostalim devojkama. :roll: Sada mi je sve to smešno,on pogotovo.
 
draga, pa da je tako, terazije bi bile pune nas "visecih" sto smo ispadali glupi u drustvu!
nasmej se veselo, idemo dalje...

ps
zaista, kada dodje do kraja, da li je najmanje bolno cuti istinu? svaki razlog je tada bljak, ali laz... ponizava.
 
sanja:
draga, pa da je tako, terazije bi bile pune nas "visecih" sto smo ispadali glupi u drustvu!
nasmej se veselo, idemo dalje...

ps
zaista, kada dodje do kraja, da li je najmanje bolno cuti istinu? svaki razlog je tada bljak, ali laz... ponizava.

Ovo nije moglo biti bolje receno, Sanja....A slazem se i sa nekim ko je vec prehodno rekao da se nekako zna kada je kraj....Dovoljno je da ga jedno od njih zeli, razloge ne treba nabrajati....Tisina sve govori...Jednostavno nije ostalo nista vise da se kaze i to je to...A to je valjda najveci bljak koji moze da se dozivi.
A da, da ipak dam svoj doprinos kolekciji "bisera" koja se sakuplja povodom ove teme, recimo jedan bivsi me je kad smo raskidali pitao da li mi nesto znaci ako mi kaze da sam najbolja osoba koju je ikada u zivotu upoznao (ne zena, nego bas osoba, znaci ukljucujuci i njemu najblize prijatelje i porodicu)...Pa, da li mi to nesto znaci? Spustena telefonska slusalica je bila moj jedini odgovor...Ne, duso, nista mi to ne znaci....
 
Poslao mi poruku na mobilni:"Ovo je zadnja poruka koju ti saljem, nemoj da me zoves i da me kontaktiras suvise je sve bolno za mene, ostaces mi u secanju, ali ja moram dalje svojim putem. Ako hoces dodji po zajednicke slike, one meni sad nista neznace"
 
...prvo moram da izrazim svoje sveopce zadovoljstvo vasim fenomenomenalnim licnostima.Volem bre dobre, iskrene ljude a nadasve one koji izvlace ... pa dobro ajde nesto izvlace iz svojih veza kakve god da su.Gosn Milojku skidam kapu, ma i ostalima naravno.Princezi sad mogu samo da pozelim srecan povratak u mirnu luku i nadanje u dobar ulov.
Nego...
da i medved da svoj skromni doprinos
a)meni je nogo lepo, sve je sjajno, osecam se sigurnom pored tebe, toliko mi pruzas i daje nesebicno, ali je ne mogu tebi da uzvratim onako kako bih zelela i odlazim jer se ne osecam dobro zbog toga
b)suvise je tu emocija, pocecu mnogo da te volim i raspascu se zbog toga zato moram da odem. ti to shvatas zar ne?
c)jednostavno ustala je jedno jutro i nestala
napomena.u svim situacijama sam uglavnom blenuo i jednostavno se pitao ko je ovdei lud.
cu se setim jos naravno
dotle
pozdrav macem za sve
 
Hm, nesto mi se ovde ne svidja bas najvise. Kad sam ponovo procitao postove na ovu temu, ispada da se svi secaju samo momenata kad su bili nogirani. E pa nece biti ! Dajte ljudi malo iskrenosti, pa i mi smo nekad nekog kretenski otkacili. Ajde malo samokritike, humora na sopstveni racun. :)
 
Najbezbolnija fora za otkaz je "Hajde sad da ne pričamo kako je do ovoga došlo, smorićemo se i ti i ja". Drugi fazon " Ovo ne mora ništa da promeni, možemo da ostanemo prijatelji", treće i najbolje - nestati bez objašnjenja (ko će da se smara s tim).
Najgluplji razlog za ostavljanje je "nije idealno kako bih ja hteo (pri tom, nikad bolju vezu nisam imala), pa onda bolje nikako". Ili, imam neki problem u koji ne bih da te uvlačim, bolje da ne zanš, nisi to zaslužila....
Mah.
 

Back
Top