NAD SEVERNIM DELOM MITROVICE SE SJATILO ZLO

Desetine helikoptera lete nad severnim delom Mitrovice čuju se rafali šiptari se raduju.Srbi su u šoku i spremaju miting večeras u 18h.Srbi na Kosovu su totalno u svakom smislu negativno eksplodirali i većina kaže da nema više šta pošten Srbin da uradi a da ne poludi.

ПРИЈАТЕЉУ, "демократе" су УНИШТИЛЕ НАОРУЖАЊЕ. НЕМА КО ДА ПОДЕЛИ ОРУЖЈЕ
 
Baš sam tebe čekao, Neško, pošto silom prilika ni ja ni moj brat koji u Mitrovici studira nismo trenutno tamo, ti si jedini koji nam može preneti vesti kao i prošli put, kada su ubili pedijatra...

Znam, u Mitrovici i čitavom Kosovu je sada najteže, ali više celokupan Srpski narod ne može da trpi, ni u Srbiji, ako se sada ne dignemo, sve je gotovo...

treba se dizati....glavni neprijatelj je Tadic i tadicevci,b92,nvo,rts,blic i ostali nezavisni i zavisni kvislinzi..kad se njih otarasimo lako cemo onda sve ostalo
 
Ја се не прикривам....Бар десетак људи са форума зна ко сам и шта сам...
Да ли сам ратни злочинац.... ;) Е.-...то ћеш сазнати кад се видимо у четири ока...
А боље бити и злочинац....по твојим мерилима, него пи.чка....
КОЈА ЈЕ КАО ВОЈНО ЛИЦЕ СВЕ ИМАЛА И ПОБЕГЛА ЧИМ ЈЕ ЗАПУЦАЛО.
:per: :per: :per:

Ima ih takvih nekoliko na forumu,jajare oficirske.
A izdali svoju decu i drzavu,dovoljna im je kazna sto su zivi.LJudsko smece.
 
Džamije da gore, ali u MITROVICI, dosta smo bili ˝dobri˝ a ustvari loši, vreme je da stvarno budemo loši, ali STVARNO, jer više nemamo kome šta o nama kao narodu da dokazujemo!!!!!

Па реално говорећи, од данас ниједан Србин неће имати детету шта да прича ... губитком српске светиње Косова и Метохије, Србија је коначно капитулирала пред шиптарима и западним џелатима... Или ће Србија устати ОДМАХ или нека Србија клечи и даље
 
treba se dizati....glavni neprijatelj je Tadic i tadicevci,b92,nvo,rts,blic i ostali nezavisni i zavisni kvislinzi..kad se njih otarasimo lako cemo onda sve ostalo

Prvo VEKOVNI problem, pa onda decenijski.

Njima Terazijske bandere posle ovoga u bilo koje vreme, svakako ne ginu.

još jedan tastatura ratnik. :rumenko:

Vi, hrvati, malo odjebite od nas i prestanite da se bavite Srbijom, ako je toliko mrzite!!!
 
Baš sam tebe čekao, Neško, pošto silom prilika ni ja ni moj brat koji u Mitrovici studira nismo trenutno tamo, ti si jedini koji nam može preneti vesti kao i prošli put, kada su ubili pedijatra...

Znam, u Mitrovici i čitavom Kosovu je sada najteže, ali više celokupan Srpski narod ne može da trpi, ni u Srbiji, ako se sada ne dignemo, sve je gotovo...
Veruj mi brate gledam pre nekoliko minuta kako ljudi plaču gradom ajde žene ali muškarci ne mogu više da izdrže.:worth:Zlo stiže a mi gledamo, gledamo i plačemo.
 
"Nadamo se da u slucaju reprize Martovskog progroma ima ko da spreci scenarijo. Albanci su poceli masovna okupljanja pre pola sata! Pozdrav iz pokrajine Kosovo
[Komentar poslat sa mobilnog sajta m.b92.net] (nemanja, 22. jul 2010 15:34)

[/B]

Иако је послато са КиМ, не мора да буде да је истина, али опет ... 99% јесте, јер не би ме чудило да данас и вечерас шиптарија крене масовно да убија Србе, све уз благослов српске владе
 
Па реално говорећи, од данас ниједан Србин неће имати детету шта да прича ... губитком српске светиње Косова и Метохије, Србија је коначно капитулирала пред шиптарима и западним џелатима... Или ће Србија устати ОДМАХ или нека Србија клечи и даље

Tek danas, a ne pre dve i po godine, Srbija je definitivno izgubila Kosovo i Metohiju, ako se danas ili bar u narednih nedelju dana nešto ne promeni, SRBI USTANU, JA ĆU LIČNO PRIZNATI KOSOVO!!!!!
 
Па реално говорећи, од данас ниједан Србин неће имати детету шта да прича ... губитком српске светиње Косова и Метохије, Србија је коначно капитулирала пред шиптарима и западним џелатима... Или ће Србија устати ОДМАХ или нека Србија клечи и даље


Ustala bi Srbija Nojkiću da ima ko da povede ...da dušmani ne nađoše one pi.zdurine plaćeničke seljaka grobara bajčetinskog i slinavog vučića koji prodadoše tu patriotsku Srbiju za šaku krvavih zlatnika , o glavu im se razbili i u šestom kolenu , Srbija bi već bila na nogama , a sve ovo se ne bi dešavalo:confused:

Ta dva ljudska smrada i ološa su krivlji za srpski narod za sve ovo i od kena i kompanije , veruj mi . Sa takvima smo oduvek znali gde smo i šta da očekujemo ali ova dva smrdljivca seljačka su prodali patriotsku Srbiju seme im se zatrlo zauvek.
 
Poslednja izmena:

Back
Top