NAD SEVERNIM DELOM MITROVICE SE SJATILO ZLO

Ustala bi Srbija Nojkiću da ima ko da povede ...da dušmani ne nađoše one pi.zdurine plaćeničke seljaka grobara bajčetinskog i slinavog vučića koji prodadoše tu patriotsku Srbiju za šaku krvavih zlatnika , o glavu im se razbili i u šestom kolenu , Srbija bi već bila na nogama , a sve ovo se ne bi dešavalo:confused:

a ti bi sina poslala:zper:
 
Ustala bi Srbija Nojkiću da ima ko da povede ...da dušmani ne nađoše one pi.zdurine plaćeničke seljaka grobara bajčetinskog i slinavog vučića koji prodadoše tu patriotsku Srbiju za šaku krvavih zlatnika , o glavu im se razbili i u šestom kolenu , Srbija bi već bila na nogama , a sve ovo se ne bi dešavalo:confused:

Е доста ми је те Србије која чека да их неко води ... Ето, водили су одређени људи протесте, па су добијали батине, бивали хапшени ...
 
Veruj mi brate gledam pre nekoliko minuta kako ljudi plaču gradom ajde žene ali muškarci ne mogu više da izdrže.:worth:Zlo stiže a mi gledamo, gledamo i plačemo.

Možete li ikako nešto da učinite, da se dignete, svi više ne možemo da izdržimo, veruj mi, Neško, i ja sam na ivici suza, danas je Kosovo i definitivno izgubljeno, Kosovo, moje rodno mesto, rođen sam u Obiliću....
 
Ustala bi Srbija Nojkiću da ima ko da povede ...da dušmani ne nađoše one pi.zdurine plaćeničke seljaka grobara bajčetinskog i slinavog vučića koji prodadoše tu patriotsku Srbiju za šaku krvavih zlatnika , o glavu im se razbili i u šestom kolenu , Srbija bi već bila na nogama , a sve ovo se ne bi dešavalo:confused:

Ta dva ljudska smrada i ološa su krivlji za srpski narod za sve ovo i od kena i kompanije , veruj mi . Sa takvima smo oduvek znali gde smo i šta da očekujemo ali ova dva smrdljivca seljačka su prodali patriotsku Srbiju seme im se zatrlo zauvek.

Ti kuneš ko one dve radikalke..:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Е доста ми је те Србије која чека да их неко води ... Ето, водили су одређени људи протесте, па су добијали батине, бивали хапшени ...


Pa ajde izađi na ulicu neorganizovano da te ljakse ivicina milicija ispendreči za sekund i razbije ti sve zube u glavi ako te ne overi zbog žutog na semaforu...šta čekaš , lilihip...nismo bre deca , znamo kako se to radi :dash:
 
Ustala bi Srbija Nojkiću da ima ko da povede ...da dušmani ne nađoše one pi.zdurine plaćeničke seljaka grobara bajčetinskog i slinavog vučića koji prodadoše tu patriotsku Srbiju za šaku krvavih zlatnika , o glavu im se razbili i u šestom kolenu , Srbija bi već bila na nogama , a sve ovo se ne bi dešavalo:confused:

Ta dva ljudska smrada i ološa su krivlji za srpski narod za sve ovo i od kena i kompanije , veruj mi . Sa takvima smo oduvek znali gde smo i šta da očekujemo ali ova dva smrdljivca seljačka su prodali patriotsku Srbiju seme im se zatrlo zauvek.

Uzimaj bre šerpu u ruke i spremaj nešto za večeru!

Ti ćeš da vodiš da politiku i da ideš u ratove!:dash:
 
da bi poslala sina mora ga imati, a da bi ga imala mora naci nesto ...e to je malo teze.... sa takvim recnikom


Šta bilo Cruela...opet si gladna jadna ?:sad2:

Jesi ti svesna da se iz aviona prepoznaje kada se ti ufatiš ovog nika i to po nepismenosti, jadnosti i očaju koje izbija iz svakog slova...stvarno si jadna patetična južnjakinja , žao mi te iako si mi iskreno odvratna .:confused:
 
Иако је послато са КиМ, не мора да буде да је истина, али опет ... 99% јесте, јер не би ме чудило да данас и вечерас шиптарија крене масовно да убија Србе, све уз благослов српске владе
Saznajući iz pouzdanih izvora večeras su meta neka sela na severu Kosova zato su EULEKS i Kfor uznemireni i imam osećaj da i sami vide da ne mogu da zaustave šiptare ako krenu na Srbe.Srbi moraju da formiraju OSLOBODILAČKU SRPSKU VOJSKU KOSOVA I METOHIJE i to što pre.
 
Питам се...где ли је она јуначина,
која је као војно лице, извукла своју буљу из Тузле...
пре случаја познатог као ТУЗЛАНСКА КОЛОНА...?
:per: :per: :per:

Znači onaj pušač što kenyja ovuda je pobegulja iztuzle i to iz JNA?:eek:

E bio je ljigav i jadan od početka ali posle ove info ...povrać :confused:
 
Saznajući iz pouzdanih izvora večeras su meta neka sela na severu Kosova zato su EULEKS i Kfor uznemireni i imam osećaj da i sami vide da ne mogu da zaustave šiptare ako krenu na Srbe.Srbi moraju da formiraju OSLOBODILAČKU SRPSKU VOJSKU KOSOVA I METOHIJE i to što pre.

Слажем се ... Ја сам за тако нешто био и раније ... не само сада ... међутим, нема ко да организује, што рече Сандрина ... Веруј ми да ће БТ рећи како Србија што пре мора то да прихвати како би кренула напред ... ка ЕУНИЈИ .. и онда ће то ове баба жваке да прогутају и да бране независност КиМ ...
 
Слажем се ... Ја сам за тако нешто био и раније ... не само сада ... међутим, нема ко да организује, што рече Сандрина ... Веруј ми да ће БТ рећи како Србија што пре мора то да прихвати како би кренула напред ... ка ЕУНИЈИ .. и онда ће то ове баба жваке да прогутају и да бране независност КиМ ...


Mmmda i to iz Rumunije , stislo dupe gaće :dash:

A pazi kad su čak primili i one dve smrdačine bez stida , srama i obraza od grobara ljakse bajčetinskog i slinavog vučića pre par dana u Briselu da retardima ne padne na pamet da zucnu nešto...jes da njih prima samo kafe kuvaricine sekretarice kurir i prenese im poruku ali ....
 
Poslednja izmena:
Možete li ikako nešto da učinite, da se dignete, svi više ne možemo da izdržimo, veruj mi, Neško, i ja sam na ivici suza, danas je Kosovo i definitivno izgubljeno, Kosovo, moje rodno mesto, rođen sam u Obiliću....
Brate koliko miliona litara krvi proliše Srbi braneći Kosovo, a mi ga ostavismo manekenu da ga kulturno preda turcima.Evo i po Sandžaku dočekuje Turke.
Meni je majka dočekala penziju u Obiliću.Jednom su je šiptari napali na radnom mestu krajem 80-tih pa se ona odbranila upotrebom kiseline pošto je bila hemičar po struci.
 

Back
Top