Na šta padaju žene?

A zašto je vama devojkama problem da budete iskrene što se tiče vašeg tipa muškarca???? Pa zar nije bolje da to bude nešto transparentno kako bi muškarci pošeli da se prerušavaju u takve tipove.

Kako mi muškarci lepo kažemo da volimo plave, sisate, sa lepim oblinama bez sala, da nije previše mršava kao manekenke itd? I eto skoro sve devojke postaju plave, drže dijete da ne budu debele itd.

Osim sto ne bih volela da je visi od 180cm i po mogucstvu da nema tamne oci , sigurno znam da nikad ne bih pogledala "muskarca" koji je ono sto nije pa ne znam koliko da je on meni savrsen , stavise grozim se takvih
 
Јој Риле, па није ваљда да ниси бар црн? :eek:
Падоше све моје наде у воду. z:cry:

nisam, kraljice, brate mili... da me ubi's, ne mogu bolje... nit' sam veliki, nit sam preplanuo, nit sam lep... nit' sam nesto preterano pametan... al' nema veze... posto, evo, bas gledam film jedan sto je i ovaj sto nije glavni glumac nas'o devojku.. pa sve nesto mislim, valjda ce i rikanu jednom da se posreci... ne moze uvek samo u kocki sreca da se ima, jel da?
 
nisam, kraljice, brate mili... da me ubi's, ne mogu bolje... nit' sam veliki, nit sam preplanuo, nit sam lep... nit' sam nesto preterano pametan... al' nema veze... posto, evo, bas gledam film jedan sto je i ovaj sto nije glavni glumac nas'o devojku.. pa sve nesto mislim, valjda ce i rikanu jednom da se posreci... ne moze uvek samo u kocki sreca da se ima, jel da?
Па неееезнаааам, то је ипак само филм.
Видиш ли ти да само црни успевају а остали су ништа.
И ако нађеш девојку, бићеш само врабац у њеној руци јер она не може боље.

Куку, животе, и кад измисли "женске" и "мушке" часописе
и оне који у њих верују. :dash:
 
Ipak je laž da svaka žena ima svoj neki tip muškarca i da se to razlikuje od žene do žene.

Sve do jedne vole muškarce koji imaju:

1. Crnu kosu
2. Crne oči
3. Visinu 185cm do 190cm
4. Da nemaju pivski stomak i salo a da imaju široka razbacana ramena, ali i da nemaju mišiće tipa "bilder"
5. Da nije ćelav, to jest da ima bujnu srednje kratku kosu
6. Pravilne i simetrične crte lica, odnosno da nije nosat, ušat, velika usta, veliku bradu, majmunsko čelo, male oči itd

E sad neko će reći (naročito pojedine žene) da ovo nije tačno jer eto ona se udala za čoveka (ili ima momka) koji nema ni jednu zahedničku osobinu sa onih 6 gore nabrojnih. Moj odgovor svim takvim komentarima je vrlo kratak: "bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

I naravno njihov san da imaju takvog čoveka sa osobinama koje sam nabrojao i dalje postoji.

Muškarci, naravno da je teško ispuniti sva 6 ideala ali ako nemate ni jedan onda ste u gadnom problemu, jer morate prilično da se pomučite oko svake žene. Oni koji imaju više od 2 ideala mogu imati koju god žele samo da pridju devojci. Mada takvima i same devojke prilaze veorovatno

Medjutim mislim da nije teško nabudžiti bar 2 ideala a ako se pomučite i uložite malo u svoj izgled možete i čak 4 ideala nabudžiti. Na primer ako ste plavi jednostavno ofarbajte kosu u crno a ako imate plave ili braon ili zelene oči jednostavno nakačite crna sočiva bar dok ne osvojite koju želite a kasnije skinite. Ako se pomučite možete i skinuti salo i stomak za jedno godinu dve dana ako se bavite sportom. Ako imate neki defekt na licu uložite u plastičnu operaciju na primer klempave uši, nosati ste, kriv nost, itd. E sad onaj ko je niži od 180cm tu mu nema pomoći ali ipak to je veliki hendikep, strašno veliki

U iluziji si ako stvarno ovo misliš..naročito za boju kose i očiju :lol:.
 
U iluziji si ako stvarno ovo misliš..naročito za boju kose i očiju :lol:.

reci im, kralju... svi vole nekog sto je smedj, pa ide malo na plavo, sa zelenim ocima i vrcavim smislom za humor... sto je 180 (mozda 1-2cm-a manje, al' ovako izgleda bolje he hehe) i sto voli da se smeje i da ide u kafane, znaci... onda... sto navija za Partizan... i tako... na primer... srecna vam nova godina, drugari...
 

Back
Top