Na šta se žene najviše lože?

Na Slobodu se loze jer iz slobode proizilazi i Misterija.Svi veliki zavidnici nekada davno bili su vagabundi i lutalice, danas je drugacija forma al princip isti.Uvijek je tako bilo

Kazanova je rekao i sam.Ljubav je 3/4 radoznalosti.

A rekao je i Brak je tamnica ljubavi,tu i nema slobode.Zato je bio vjecito neozenjen Kazanova

Najviše se javno lože na ceo paket koji je u skladu sa njihovim mogućnostima. Privatnost je nešto drugo, tu svi imamo svoje ideale...

Drugim rečima, proceniš realno sebe pa onda prilagodjavaš odredjene odlike potencijalnog partnera sebi da bi se uklopio i našao sebi nekog ko odgovara jer ti nije sve dostupno. To je ono čuveno 'spuštanje kriterijuma...' Isto važi i za muškarce, neko ko je lep i energičan sigurno ima više potencijalnih partnera od neke lomotine asocijalne koja je predmet podsmeha kod siledžija i predatora u socijal-darvinističkom kontekstu.

Koliko ljudi znam da su se oženili ili udali praveći kompromis, i tačno se vidi to prilagodjavanje i spuštanje kriterijuma zarad venčanja i stvaranja porodice. Pogotovu kad biološki sat krene da vozi, kad krenu osude okoline, tu naročito žene prave rezove na kakve u ranoj mladosti ne bi ni pomislile. A šteta jer vrlo često zaslužuju više. Isto je i sa masom muškaraca, prave se razni rezovi oko kriterijuma da se sklepa porodica. Srećom pa me ne zanima brak ni te porodične priče...

Zene privlaci drama svakog moguceg tipa,cak ni novac sam po sebi ne privlaci ih ,vecina misli zene jure novac a to nije tako.Zene vole dramu a sama drama povlaci i zabavu.Zato vole brze automobile a ako ne vole to onda vole neke druge brze stvari itd, bilo sta sto podize adrenalin i povecava dramu,ako je u vezi sa muskarcem onda vole tenzije,svadje sa muskarcem, vole da plesu igraju bitna je dinamika za zene.Ako je veza pasivna i bez svadje dinamike bez akcije,bez ljubomore itd svih mogucih drama i rizika onda zenama nije ta veza vise bitna brzo se ohlade i traze novu vezu.

Zato sa zenama najbolje prolaze ljudi koji u njima izazivaju taj emocionalni tobogan.U prevodu jedan dan je neko fin sa njom sve kulturno super drugi dan ta ista osoba se ponasa prema njoj kao najgore djubre odnisno na skroz suprotan nacin uzasno,neljubazno zenu ostavi u soku eto ga odmah taj emocionalni tobogan i drama je napravljena.Posto su zene emotivna i iracionalna bica njoj je ta drama kao kiseonik.U prevodu uvijek je bolje da vas zene obozava ili mrzi nego da je ravnodusna prema vama.Ako je emotivno rastresena i neka osoba u njoj izaziva emociju nebitno sto ona mrzi tu osobu al misli o njijiu glavi joj je,drama postoji samo je pitanje vremena kada ce se spojiti sa tom osobom

Zene vole dramaticne zivotne filozofije pune rizika,ludila,svadji ali i strasti i pokreta.Zene vole plesove,putovanja,jahte i auta vole jer im je to zabavno a ne sto su opterecene da budu u najboljem hotelu gdje imaju najbolji krevet i hranu jer to ih nece zabaviti,niti toliko ni atributi muskarca ako je on pasivan,miran,sredjen sa sobom samim,to je zeni dosadno

Hehe, kraljica drame 😊

Ja licno ako primjetim da mogu da se dopadnem nekoj zeni koja mi se ne svidja, pricam polako,namjerno,dosadno o sportu, politici,ili malo pricam i smorim je nekako se udalje, a po prirodi znam da budem otkacen i ako se opustim svakakve zene ce mi se nakacit,ne zato sto sam ja lijep ili neki zavodnik nego su one invertne,vole sve naopako ili narodno receno vole kastig.Zene su iskusenje preveliko kao kocka,drame i ludila ne fali,to je nekada simpaticno a nekada uzas

Pa kako koja. Mozda moze muskarac da probudi intersovanje u zeni sa nekom pricom ali vremenom ce upoznati kakav je. Zato zene sto kasnije u krevet sa novim partnerom da ne bi bile iskoristene samo za to.

Pa vidi zene danas imaju u mnogo vecem broju samopozdanja nego muskarci jer dobijaju vise paznje,a paznju vole da imaju i zene i muskarci.Drustvene mreze su dosta uticale na to da zenama poraste samopouzdanje a muskarcima sve vise opadne prije nije bilo tako zato sto su muskarci uvijek bili napolju u svijetu a zene su bile u kuci spremale kucu,rucak itd i bile pasivne za javni zivot itd.Instagram,facebook su promjenili u velikoj mjeri te razmjere.Danas imas na instagramu more obicnih lijepih zena koje imaju na hiljade pratilaca i koje dobijaju mnogo komplimenata od mnogo muskaraca,inbox im je pun poruka logicno da im to dize ego i samopozdanje (ljepotice itd...)

Zene imaju tu mnogo veci izbor,jer ako je muskarac lijep i obican tesko da ce mu puno zena slati poruke oce max 15 u godinu dana npr mozda i vise a zena ce toliko dobiti poruka u mjesec dana.Zenska ljepota je mocan adut koji imaju zene,za uspjeh u zivotu ko to ne bi koristio sa moze tako da ce neki muskarac iskoristiti zenu,danas mnogo teze nego ranije.Zato sto danas je mnogo lakse dobiti paznju ljudi nego ranije, npr prije deceniju ili par decenija ili vise

Pa vidi zene danas imaju u mnogo vecem broju samopozdanja nego muskarci jer dobijaju vise paznje,a paznju vole da imaju i zene i muskarci.Drustvene mreze su dosta uticale na to da zenama poraste samopouzdanje a muskarcima sve vise opadne prije nije bilo tako zato sto su muskarci uvijek bili napolju u svijetu a zene su bile u kuci spremale kucu,rucak itd i bile pasivne za javni zivot itd.Instagram,facebook su promjenili u velikoj mjeri te razmjere.Danas imas na instagramu more obicnih lijepih zena koje imaju na hiljade pratilaca i koje dobijaju mnogo komplimenata od mnogo muskaraca,inbox im je pun poruka logicno da im to dize ego i samopozdanje (ljepotice itd...)

Zene imaju tu mnogo veci izbor,jer ako je muskarac lijep i obican tesko da ce mu puno zena slati poruke oce max 15 u godinu dana npr mozda i vise a zena ce toliko dobiti poruka u mjesec dana.Zenska ljepota je mocan adut koji imaju zene,za uspjeh u zivotu ko to ne bi koristio sa moze tako da ce neki muskarac iskoristiti zenu,danas mnogo teze nego ranije.Zato sto danas je mnogo lakse dobiti paznju ljudi nego ranije, npr prije deceniju ili par decenija ili vise
Da, ali su zene isto tako svjesne da 99% tih muskaraca zeli da ih odvuce u krevet.
Ne kazem, nisu svi isti. Ima i onih sa ozbiljnim namjerama ali mislim da bi svaki pristao na seks bez obzira da li ce biti sts od te veze.
Te poruke fakticki dodju kao ponude za srks i nije to nesto na cemu treba da se gradi samopouzdanje.

Da, ali su zene isto tako svjesne da 99% tih muskaraca zeli da ih odvuce u krevet.
Ne kazem, nisu svi isti. Ima i onih sa ozbiljnim namjerama ali mislim da bi svaki pristao na seks bez obzira da li ce biti sts od te veze.
Te poruke fakticki dodju kao ponude za srks i nije to nesto na cemu treba da se gradi samopouzdanje.

Cak i za seks treba samopouzdanje danas,,nekada ne.Zivotinje i muskarci prije vijek ili vise nisu imali problema sa samopouzdanjem u krevetu i imali su redovniji seks nego danasnji muskarci.Al razlog zasto nisu imali tih problema jer nisu bili pod uticajem medija.Ima nesto sto se zove medijsko programiranje podsvjesti ljudske.U prevodu muskarci su od pojave medija decenijama citali tone tekstova vjerovatno ili makar naslova gdje pise pa navodim (kako zadovoljiti zenu u krevetu,kako se pravilno ljubiti u usta,kako znati da li vas zena smatra bojim u krevetu od drugih muskaraca,citajte zenske signale,kako naci tu i tu tacku,kako se ne obrukati u krevetu,koja poza izludjuje zene itd...) Neko ce reci pa ja sam mentalno jak na mene ti tekstovi ne uticu ne bude mi sumnju nisam labilan kao neki muskarci.Ali medijski inzinjering je takav da ako imas jednu vijest u tvojoj podsvjesti da ce ti vremenom izazvati sumnju u sebe i rusiti samopozdanje isto je i sa hipohondrijom.Muskarci prije 100 godina nisu bili optereceni tim temama koje truju mozak,jer nisu bili pod uticajem medija.Niko ih nije ucio kako da se pravilno ljube,to osoba prirodno osjeti to se ne uci.Ko uci zivotinje da se pare,ne citaju casopise,niti zenske portale.Zasto bi imale problem sa samopouzdanjem,nego mediji i strucnajci izmisle pravila za sve da opterete ljudsku psihu i ucine je slabom i zavisnom

Cak i za seks treba samopouzdanje danas,,nekada ne.Zivotinje i muskarci prije vijek ili vise nisu imali problema sa samopouzdanjem u krevetu i imali su redovniji seks nego danasnji muskarci.Al razlog zasto nisu imali tih problema jer nisu bili pod uticajem medija.Ima nesto sto se zove medijsko programiranje podsvjesti ljudske.U prevodu muskarci su od pojave medija decenijama citali tone tekstova vjerovatno ili makar naslova gdje pise pa navodim (kako zadovoljiti zenu u krevetu,kako se pravilno ljubiti u usta,kako znati da li vas zena smatra bojim u krevetu od drugih muskaraca,citajte zenske signale,kako naci tu i tu tacku,kako se ne obrukati u krevetu,koja poza izludjuje zene itd...) Neko ce reci pa ja sam mentalno jak na mene ti tekstovi ne uticu ne bude mi sumnju nisam labilan kao neki muskarci.Ali medijski inzinjering je takav da ako imas jednu vijest u tvojoj podsvjesti da ce ti vremenom izazvati sumnju u sebe i rusiti samopozdanje isto je i sa hipohondrijom.Muskarci prije 100 godina nisu bili optereceni tim temama koje truju mozak,jer nisu bili pod uticajem medija.Niko ih nije ucio kako da se pravilno ljube,to osoba prirodno osjeti to se ne uci.Ko uci zivotinje da se pare,ne citaju casopise,niti zenske portale.Zasto bi imale problem sa samopouzdanjem,nego mediji i strucnajci izmisle pravila za sve da opterete ljudsku psihu i ucine je slabom i zavisnom
U proslim vremenima se ranije stupalo u brak. Danas se ta granica dosta pomjerila a muskarci bi dok ne stupe u brak da imaju sto vise zena (u krevetu).
Sa druge strane jos uvijek je ostalo misljenje da zena koja ima puno partnera da je laka i da je samo za one stvari.
Danasnje vrijeme je takvo da bi djevojke da se udaju a momci bi da je#bu bez obaveza.

Back