Na šta se žene najviše lože?

Zene se loze na dobre ljude i ljudske kvalitete. Hrabar covek, vredan, snalazljiv, ume da je nasmeje, interesantan, snazan u svakom smislu, odgovoran, iskren, pametan, odan....Sve su to atributi dobrog coveka i dobre osobe....Ako se zena cak lozi na kriminalca, ona se ne lozi na njega zato sto on krade ili laze, vec zato sto ima neke od kvaliteta koje sam pomenuo...Ako se zena lozi na tiranina ona se lozi na dobrog titanina...Tako da, zene su mnogo, moze se reci moralnije u odabiru partnera od nas....Sve sto je vezano za fizicki izgled kod muskarca, to zena vidi kao dobar dodatak, privlaci je unutrasnjost, sustina...A ako ima te sustine, videce lepotu u izgledu tog muskarca svakako...

Zene se loze na dobre ljude i ljudske kvalitete. Hrabar covek, vredan, snalazljiv, ume da je nasmeje, interesantan, snazan u svakom smislu, odgovoran, iskren, pametan, odan....Sve su to atributi dobrog coveka i dobre osobe....Ako se zena cak lozi na kriminalca, ona se ne lozi na njega zato sto on krade ili laze, vec zato sto ima neke od kvaliteta koje sam pomenuo...Ako se zena lozi na tiranina ona se lozi na dobrog titanina...Tako da, zene su mnogo, moze se reci moralnije u odabiru partnera od nas....Sve sto je vezano za fizicki izgled kod muskarca, to zena vidi kao dobar dodatak, privlaci je unutrasnjost, sustina...A ako ima te sustine, videce lepotu u izgledu tog muskarca svakako...

Ma da, bre, one isto balave za pevačima, glumcima, kriminalcima i ostalo zato što ih znaju u dušu. Idi i pogledaj na bilo kom instagram fitnes treneru komentare na slikama, sve do jedne stoje i viču "kako je on ljudski kvalitetan".

Što će ti pamet ako taj pametni nema snage ni da te zadovolji u seksu? Kako će on sa 170 cm i 60 kg tebe podići, nositi do kreveta, čvrsto zagrliti, nabiti uz zid? Ne može brat to. Idealno je jak i pametan. Ali ja mislim da bi većina žena kada bi mogle ili morale birati između jakog i glupog vs slabog i pametnog izabrale prvog.
Gleda sam jutros one kamiondžije na Viasat Explorer. Ima onaj kepec, baš patuljak, i ima on sina, sin od nekih 3-4 godine mu do ramena😁 S druge strane znam ja dosta snaznih muškaraca u nejebici, mada opet to su skroz drugačije zemlje u priči.

Back