My so perfect life

..bila sam na tajladnskoj masazi, masirala me tajlandjanka, onda kod pedikira francuza, naravno..pa kod frizera engleza....jela sam na vrhu jedne od najvisih zgrada na svetu.....uf...i poivrh toga evo me na forumu...danas sam bila bas rasterecena...

ja sam danas posle praktikovanja jedne drevne kineske vestine u jednom elitnom klubu dosla kuci i bacila pogled sta vi ovde radite,vidim da i dalje visite na netu,nista novo
onda sam spremila ukusan i zdrav obrok za svoju porodicu
posle smo uz desert pili belo francusko vino
onda smo se mm i ja povukli u spavacu sobu i vodili ljubav dugo dugo,kao da smo na pocetku veze
posle sam ja malo dremnula a on se bavio nasim zlatnim detetom
onda sam sredila kucu,tj sklonila onu mrvu ispod svog masivnog stilskog stola,bas me nervirala
posle sam se malo posvetila telefonskoj komunikaciji,cisto da budem u toku sta se danas desavalo u svetu
sad sam opet sela i vidim da ste svi i dalje na netu(nolajferi bre!)stavila sam pakovanje od palminog ulja na kosu sa 24 vitamina i 52 proteina,tako da je moja kosa uvek svilenkasta
onda cu da se malo posvetim sebi,i svom kulturnom uzdizanju
a sad prevod
prvo sam isla na mei hua zhuang koji se odrzava u jednoj kosarkaskoj sali,pa sam dosla i skuvala pasulj s nekim mesom i kupus salatu
onda sam se razbila od nekog vina sto je mm kupio juce pa smo zavrsili u spavacoj sobi :rumenko: posle khm khm sam zaspala ko klada a mm je igrao s cerkom nintendo
pa sam sredila kucu i zvala majku
jesam stavila palmino ulje na kosu,mnogo je dobro
pa cu da se kupam,mozda gledam tv i citam ljubav u doba kolere
i onda dodo

Savršeno razumem tebe i tog uglednog gospodina, jasno je da sete oboje samosvesni, moderni poslovni ljudi koji vode računa o sebi i rade ono što ih ispunjava.
Samo daj malo jasnije boje, da i drugi vide. Možda dobiju motivaciju i nauče nešto novo

Еботе Линда јеси могла још светлија слова да ставиш?:D
ОћоравЕла сам док сам читала да бих схватила поенту теме.:mrgreen:

Жене, не знам шта да Вам кажем...ја вечерас излазим са другарицама...мис'им, јес' да ће то личити пре на састанак неких тетки које само мељу о памети своје деци и мужевима смарачима, о томе како их нервирају колеге с посла, али ризиковаћу.:mrgreen:

Мис'им и то је занимљивије од дечка који ми упропасти омиљену серију ''Шарк'' јер мора да ми објасни разлике концепта истраге у Америци и код нас.:sad2:
Чини ми се да ће и он бити поткачен вечерас.:rotf:

promenila boje:p

Javila sam Albertu sa aeroporta ( :lol: ) da mi spremi hladnu večeru i da onda uzme slobodno veče - ne volim da se posluga muva po vili kada doputujem... sutra me čeka naporan dan sa bankarima i advokatom... verovatno ću posle večere i kupke odmah na spavanje ... pozdravljam sve vas dokone srećnike... laka vam noć!

Ретко навраћам на форум. Само понекад, из пуке знатижеље, да видим ко су ти људи који проводе време овде.
Читам и просто не могу да верујем!
Кога ви фолирате овде???
Кобајаги имате савршене животе а висите овде на форуму?!
Чамите у својим мрачним собама, не скидате се са интернета, немате ни Ж од живота.... Ви не живите, ви само вегетирате пред монитором.
Идите!
Живите!
Волите!
Стварајте!
Дружите се са стварним људима!
Изађите из виртуленог простора у којем обитавају само манијаци и паћеници!
Како вам не досади да губите толико драгоценог времена овде???

Идем сада. Остајте ми здраво!
Ако ме још који пут видите овде то само значи да сам дошла да допуним своје мало приватно истраживање о томе колико су јадни људи који овде троше своје дане....

:bye:

draga Linda, neverovatno sam ti zahvalna sto si konacno omogucila i nama, eliti, da imamo svoju temu, na kojoj mozemo da otvorimo dushu, malo procaskamo i podelimo iskustva svojih savrsenih zivota, u kojima ipak, s' vremena na vreme, iskresne neki problem..priznajem da sam se jutros citavih pet minuta mislila da li da obucem cizme od krokodilske, ili aligatorske koze.....
kao prvo, vidim da ova tema ima filter, i da propusta samo one persone visokog kvaliteta, sto je, priznajem odlicno..dosadilo mi je da se mesam sa forumskim plebsom...:roll:
kao drugo, vidim da se mnogi pitaju, kako to da i mi, savrseni, imamo vremena za tako nesto banalno kao sto je forum? moram im reci da silno grese...na forumu ima taaaako kvalitetnih, takoreci "na nivou" ljudi...evo, ja bas u rokovniku imam za sledecu nedelju ugovorenu kafu sa najseksipilnijom zenom na ovim prostorima, a za decembar ugovorenu veceru sa najtajanstvenijim muskarcem sa foruma (morali smo da dogovorimo tek tada zbog nasim mnogobrojnih obaveza)...osim toga, dobro je da covek ne izgubi vezu sa realnoscu, sa obicnim ljudima, te tako, ja izmedju svojih poslovnih putovanja (evo, bas u cetvrtak letim za Kipar, na neku vaznu medjunarodnu konferenciju, samo, nocni let je u pitanju, to me malo, priznacu, deranzira), svojim predavanja i studenata, nadjem vremena da malo prelistam i pogledam sta to obican narod u Srbiji radi...da mogu informisati svoje poslovne saradnike iz inostranstva, nekako su jos uvek ljubopitljivi kad se o Balkanu radi...
necu pisati o nekim drugim aspektima svog zivota, o savrsenom muzu koji me spopada 5x dnevno, a tako poslusnom svom detetu (andjeo mali, sinoc je zaspao pre ponoci), o nasem poslednjem letovanju, koje je trajalo samo jedan dan, naime toliko je bilo fenomenalno da smo se za dan odmorili i relaksirali, nije ni bilo potrebe da letujemo duze..(uostalom, skoro sve turisticke destinacije su nam dosadile), dakle o tim aspektima necu, jer cak i na ovoj temi ce zazvucati presavrseno...

Ja jos nemam savrseni zivot, ali hrlim ka istom ko svi dipl u Srbiji :lol:

e kad budes dozivela to savrsenstvo, neces verovati da si toliko srecna:roll: ima da se odusevis cinjenicom da si nesto kao zavrsila, a da te na poslu izrabljuju i da bi mozda bila savrsenija da si postala frizerka. Savrsen zivot u kome nemas vremena ni za bliznje koliko bi trebalo, o drugome i da ne pricam, toliko sam ja dobila od mog dipl
To je jedno savrsenstvo, samo ja ne vidim tu nista savrseno, radim kao konj, odsutna sam od kuce po ceo dan, od 7 do 7, umorna sam kao pas, pitam se sto sam uopste studirala, da bih rintala ovako kao ludak:roll:

e kad budes dozivela to savrsenstvo, neces verovati da si toliko srecna:roll: ima da se odusevis cinjenicom da si nesto kao zavrsila, a da te na poslu izrabljuju i da bi mozda bila savrsenija da si postala frizerka. Savrsen zivot u kome nemas vremena ni za bliznje koliko bi trebalo, o drugome i da ne pricam, toliko sam ja dobila od mog dipl
To je jedno savrsenstvo, samo ja ne vidim tu nista savrseno, radim kao konj, odsutna sam od kuce po ceo dan, od 7 do 7, umorna sam kao pas, pitam se sto sam uopste studirala, da bih rintala ovako kao ludak:roll:
nazalost sve to znam :confused:

Ma, sta reci, skoro ko Svajcarska(malo fali):lol::super::hahaha:

Хајде ти нама на швајцарском ово напиши, је не могу да разумем ако није на неком светском језику, толико сам научила да причам швајцарски и путујем по Јапанима и осталим европским земљама! :rtfm:
Свратим овде повремено, само да видим има ли још неко тако савршен живот, али видим да само још Конзу служавка чешља и облачи...тако да ми се ни на швајцарском више не прича са вама! :mrgreen:

Хајде ти нама на швајцарском ово напиши, је не могу да разумем ако није на неком светском језику, толико сам научила да причам швајцарски и путујем по Јапанима и осталим европским земљама! :rtfm:
Свратим овде повремено, само да видим има ли још неко тако савршен живот, али видим да само још Конзу служавка чешља и облачи...тако да ми се ни на швајцарском више не прича са вама! :mrgreen:

Ne mogu na svajcarskom(a i to su ti tri jezika:hahaha::hahaha:), a i ne zivim tamo daleko, a i mnogo je zima, a ne volim zimu:manikir:
A to sto mi je zivot -ko' Svajcarska, ja napisala jel' sam cula da tamo sve funkcionise ko' sat, jeste da moj sat nekad zuri, nekad kasni, al' ipak radi-tika-taka, nekad i stane, pa opet-tika-taka-tika-bang:hahaha::hahaha::hahaha:
Zato sam i napisala -ko' Svajcarska:mrgreen::lol:

ja pricam samo na francuskom..tako mi nekako najlakse...mislim sta ja znam:mrgreen:...a i sobarice su mi franacuskinje:D

Е, моја Конзо, ја сам само наивна као француска собарица, а моје су собарице...е, не смем да одам, мазнућеш ми коју, знам те!:mrgreen:

Upravo sam stigla sa masaze gde me je sest pari muskih ruku masiralo... jedan je malo zabusavao, ali bila sam dobre volje pa sam mu oprostila... Nakon toga su me pokrili toplim peskirima sa kozijim mlekom kome je dodata vanila, da bih se opustila i mogla lakse da zaspim...

Tako da smatrajte da sam Vam laku noc pozelela na italijanskom, posto sam pod jakim uticajem divnog italijanskog belog vina koje me je sacekalo rashladjeno tacno koliko treba za jos malo uzivanja pred odmor koji mi je preko neophodan.... :manikir:

Upravo sam stigla sa masaze gde me je sest pari muskih ruku masiralo... jedan je malo zabusavao, ali bila sam dobre volje pa sam mu oprostila... Nakon toga su me pokrili toplim peskirima sa kozijim mlekom kome je dodata vanila, da bih se opustila i mogla lakse da zaspim...

Tako da smatrajte da sam Vam laku noc pozelela na italijanskom, posto sam pod jakim uticajem divnog italijanskog belog vina koje me je sacekalo rashladjeno tacno koliko treba za jos malo uzivanja pred odmor koji mi je preko neophodan.... :manikir:

:eek::eek: Сестро, колика си ти, кад те је 6 пари руку масирало?! :eek: :mrgreen:

:eek::eek: Сестро, колика си ти, кад те је 6 пари руку масирало?! :eek: :mrgreen:

Jao Vanda... Pa to ti je novitet u svetu masaze... :roll: Da se odjednom stimulise/masira sto veci deo tela i na taj nacin postizes pravilno proticanje energije kroz organizam...

Nije valjda da su to preskocili da ti kazu kada si bila u Japanu??? :eek: Ja sam to tamo prvi put probala i od tada bez toga ne mogu da zapocnem radnu nedelju... :manikir:

:cmok2:

Jao Vanda... Pa to ti je novitet u svetu masaze... :roll: Da se odjednom stimulise/masira sto veci deo tela i na taj nacin postizes pravilno proticanje energije kroz organizam...

Nije valjda da su to preskocili da ti kazu kada si bila u Japanu??? :eek: Ja sam to tamo prvi put probala i od tada bez toga ne mogu da zapocnem radnu nedelju... :manikir:

:cmok2:

Е, уши им јапанске, то су ми прећутали! :besna:
Ома ми резервиши осам пари руку, стижем својим авиЈоном, за пар минута! :zag:

Back