My so perfect life

sorry, ne mogu da prisustvujem partiju pored bazena sa puncom...na Aljasci sam...spasavam foke i ponekog medveda...ali zato, kad se vratim pozivam vas na moju modnu reviju gde cu prikazati svoju kolekciju krzna ...nosice je svetski priznate manekenke sa takodje, mojom privatnom kolekcijom dijamanata ...

Cekam vas...posle toga koktel i meze za sve zvanice ( raskalasni sex se podrazumeva ) ...Cin-cin...

Пази кад сам прочитала ,,расхлађени секс''! :eek: Па ко велим, на тим Аљаскама можда и јесте... :sad2:

Danas (javljam vam se iz druge vremenske zone) mi se desilo nešto neverovatno: dok sam čekala da onaj kreten od šofera popravi neki kvar na limuzini, neka smrdljiva i čupava spodoba se približila prozoru i kucnula, sa ispruženom rukom... Nisam ni znala da takve individue slobodno šetaju po ulici... Pa na šta to liči? I ko su ti ljudi? I šta hoće? Svet je zaista pun iznenadjenja. Čim nadjem neki slobodan trenutak posvetiću se ovom tako misterioznom fenomenu...

Danas (javljam vam se iz druge vremenske zone) mi se desilo nešto neverovatno: dok sam čekala da onaj kreten od šofera popravi neki kvar na limuzini, neka smrdljiva i čupava spodoba se približila prozoru i kucnula, sa ispruženom rukom... Nisam ni znala da takve individue slobodno šetaju po ulici... Pa na šta to liči? I ko su ti ljudi? I šta hoće? Svet je zaista pun iznenadjenja. Čim nadjem neki slobodan trenutak posvetiću se ovom tako misterioznom fenomenu...

:roll: ja mislim da je to takozvani "forumash", nolajfer koji tako izgleda u zivotu koga inace nema van foruma

jadan nema vremena ni da se umije
mada,ja mislim da to sto je muvalo videla je urbana legenda i da ne postoji,mislim dok ne vidim ne verujem
a na svim svojim automobilima imam zatamnjena stakla ne vidim bas mnogo plebsa kad izadjem

Nije ti lako... ah...

Meni su upravo sa berze javili da se moj kapital, procenjen na 16 milijardi evra umanjio za 23 evra, pa u cilju ne propadanja, sedam u svoj privatni avion i letim do Dubaia da obavim par poslića koji će mi doneti tričavih 28 miliona... pih... tolika muka, ni oko čega... :roll:

Nakon teške i vrlo traumatične situacije, moraću skoknuti do Marbelje na 10-ak dana, da u svom hotelu sa 14 zvezdica, povratim dušu i telo...
U povratku ću svratiti do Milana, da pokupujem novu kolekciju D&G, Valentina i ostalih šnajdera... jer po Bogu, orman mi je skoro prazan(njegovih 66 kvadrata :roll:) ...

Nakon vrlo zamornog putovanja, vratiću se u svoju vilu od 7452 kvadrata... a srećni muž, koji se upravo vratio iz Washingtona... će me primiti u topli zagrljaj... i nežno voditi ljubav samnom celu noć...

:manikir:

pijem kafu ,jedem cerealije od 15 zitarica s medom i pijem vodu s 23 vrste magnezijuma
i citam ovde iz dokolice dok cekam da me poseti grofica s mauricijusa s kojom sam radila do skoro jedan projekat,pa je ona bila prinudjena zbog iznenadne trudnoce da ga prekine
(ej bre sta laze ova marica ima vilu od 7000kvadrata,pa ja ovde pisem samo istinu,ali malo...ulepsanu:rumenko: )
vidim da su mi neke prebacile da ih nisam spomenula u svojoj prici o svom so perfect zivotu
u pitanju je jedna visoka funkcionerka s jednog internet sastajalista gde se skupljamo mi nobles da razmenimo iskustva sta i kako,koja je najbolja ribacica parketa na trzistu i te stvari
ali zaboga!kad sam krenula da opisujem sve visoke stastnke zakazane za moju prijateljsku posetu toj zemlji ostala bih ovde ko neki nolajferi ceo dan da pisem listu
rekla sam sekretarici da uzme dva tri susreta i opise,nadam se da mi ta funkcionerka nece uzeti za zlo:manikir:
danas sam uzela slobodan dan(jer ja mogu sebi da odlucim kad cu da radim a kad ne) mislim da cu da vodim svoje divno dete u soping,onda poseta gorepomenute grofice,ne znam da li cu da kuvam(jer volim a ne zato sto moram) ili da idem u restoran,to mi je problem dana

ja mislim da je potrebno da uvedes sluzbu protokola za posete na visokom nivou. jedna obicna sekretarica ne moze da pokrije ceo taj posao, ukljucujuci logisticku i bezbedonosnu podrsku koja prati tvoju trodnevnu posetu srpskoj prestonici.
ne zelimo da se nadjes u nekoj saobracajnoj guzvi i krkljancu, kada lepo moze saobracaj da se zaustavi na svim trasama koje zelis da obidjes.
Sa mojim vezama u vrhu ministarstva policije, kao i same vlade srbije, mislim da nikakvih problema nece biti.
A i visoka funkcionerka ti oprasta ovaj put, zna da nije lako organizovati posetu takvog kalibra i broja drustvenih aktivnosti. nasi asistenti ce biti u kontaktu u vezi sa mestom i vremenom buduceg sastanka:telefon:

dakle, jos jedan savrsen dan u mom zavrsenom zivotu.
ustala sam jutros odmorna i cila, obukla luksuznu toaletu jer je danas svecni dan.
dok sam se ja umila, deca su vec bila spremna u skolu. poljubila sam ih u rumene obrascice, i ogromnim vozilom otisla u firmu.
tamo je danas dan firme.
od direktora smo dobili lukszna pica da se pocastimo. priredile smo gala dorucak, i sad cekamo kaficu i sokic

prevod:
posle petog zvona, ustala sam mrzeci i sebe i firmu i hebeni zimski dan..nisam imala pojma sata da obucem, mrljavila sam po ormaru, i izvukla rolku i suknju. deset puta sam budila decu, i kad sam na kraju provristala, digli su guzice iz kreveta..
gradski prevoz je bio prepun , po obicaju.:dash:
od slavlja smo davno odustali, ali smo uzeli tu flasu kole i 200g kafe:mrgreen:
kupile smo pastetu i nasekle paradajza da ne odumremo od gladi.
sva sreca pa se danas radi skraceno:lol:

bravo koto!bingo into the poenta!!!!
zaboravila sam samo da napisem da imam prirodne sise na kojima mi mnoge zavide i da uprkos mojim godinama gravitacija im nista ne moze
kako sam to propustila? :dash: sad me podsetila jedna forumasica na pp :mrgreen:

pa zapravo to sam i planirala
i juce smo uradili generalnu probu(recite mi kako je bilo u gradu juce?rekli su mi savrseno i da je sve spremno za moj dolazak) jer ne mogu sebe da dovodim u toliki rizik
ipak
:mrgreen:

jos jednu stvar sam zaboravila da ti napomenem, da ne dodjes nespremna u nase visoko drustvo, jer mozda kod vas u fr ne postoji taj obicaj, koji se kod nas rasprostranio kao virus novog gripa, ako ne i brze.
Posebno je prisutan na forumu, a svi znamo da je forum reprezentativni uzorak naseg visokog drustva i pokretac svih trendova (da ne kazem trend setter:lol:) koji kasnije zazive cak i u plebsu.
Dakle, procitaj najmanje 56 knjiga pre svog dolaska. najlakse je da pocnes odmah, jednu ujutro uz stoljetnu vodu sa prirodnih izvorista, jednu uz masazu i pedikir i jednu uvece uz don perinjon i laganu veceru koja broji manje kalorija nego knjiga strana.
Zapravo, najlakse je da uposlis jednog asistenta da ti cita knjige-ako vec ne zna da kleci i riba parket, moze da ti cita knjige kako bi bila i dalje na nivou, a da ti to ne remeti nijednu od dnevnih obaveza.
I pocni odmah, jer u ovom nasem viskom drustvu, kremu svih drustvenih kremova, neoprostivo bi bilo da ne upraznjavas tako vaznu intelektualnu disciplinu

No, kad smo vec kod ovog jutra red je i da se ja oglasim.
Posle sinocnjeg partija , šofer me je oko ponoci vratio kući.
Moje divno dete je učtivo ćutalo u našoj limuzini, shvatauci koliko je tišina blagotovorna za moje uši.

Posle 4 h provedenih sa ultra zabavnim rodjaima i prijateljima , gde se razgovaralo o najvaznijim pitanima vezanim za neke nekretnine tj placeve , na kojima u znoju tela svog radi 22 radnika po 90 minuta po svim vremenskim uslovima ....sve sto mi je trebalo bilo je da u tišini saberem utiske.

Kod kuće me čekalo puno nedovršenog posla vezano za medjunarodnu komunikaciju putem jednog internacionalnog servera i to se oduzilo do kasno u noc.

Jutros me je probudio umilni glas moje majčice , u cik zore, zna zena sta je dobro za moj ten, ne moze da dopusti da prespavam i da ustanem naduvena , zar ne ???

Moj divni pas je toliko pametan da je naucio da mi donese novine cele i neoštecene do kreveta i da ne gazi svojim beliim šapicama moju svilenu posteljinu i jastuke u kojima inace i sam spava .

Onda je moj divni muz odlucio da ostane samnom i nasim divnim detetom i da nam posveti dan.
Danas smo dali slobodan dan našo kuvarici Mici , ješćemo u restoranu ...

A i kiša je odlučila posle duzeg pregovaranja da odustane i da se vrati za koji dan .

Upoznacu te ....zena je majstor kulinarstva...svaki ručak pola sata i kraj.
A ukusno prste da polizes .
I zdravooooooo...pre svega zdravo.
Moj muz je odusevlen njom....
Od kad nju imamo skinuo neke kile ...
Nie da je ikad bio debeo , al sad je giga mega frajer ...
Sve zahvaljujuci tim divnim obrocima koje sprema Mica .

Inace to je skraceno od Michaella ...da ne lomimo naše jezike ...osigurane na po milionče svaki .

Back