My so perfect life

Слетела сам, јављам ти се са свог ајфона, нека момци загреју руке, јер брзо морам да стигнем до Тринидада и Тобага, имам неку хуманитарну мисију..
Ја, осим испуњеног живота, увек налазим времена за хуманост и сличне активности...:andjeo:

Е, уши им јапанске, то су ми прећутали! :besna:
Ома ми резервиши осам пари руку, стижем својим авиЈоном, за пар минута! :zag:

:eek: sta opet stizes raketom?:D...ja cu ovog puta preskociti dolazak..pilot je morao hitno da ode kuci...nesto mu se pojavili problemi oko izgrdanje hotela na floridi..to smo mu poklonili za 10 godina kako vozi nas leteci vozni park:rotf::rotf:
a ova druga dvojica..nekako mi nisu bas sigurni..njih koristim samo za ove krace puteve do Svajcarske ili tu tako okolo:D

Evo odlazim da obidjem svoje firme pa cu se nesto duze zadrzati u jednoj od njih, mozda cak celih 10 sati ali ni slucajno zato sto moram (pa zasto placam te stotine radnika pobogu) vec zato sto zelim malo kondicije i umne i fizicke tek toliko da se ne ulenim od ovog lagodnog skoro besposlicarskog zivota.
Ujedno cu proveriti je li stigla plata, nije da mi je potrebna ali cisto zbog ostalih, da ne odudaram. Potrosicu je u jednom danu iako je to ogromna cifra a meni skoro nista nije potrebno, imam sve. Potrosicu je tek zato da se do kraja meseca malo pomucim, da bi se usavrsila kao covek i jedan mesec se osetila kao proleterijat, dosadno je celi zivot biti kapitalista.

vidim,naslo se jos savrsenih ko ja i drago mi je da sad imam s kim da pricam i ko ce da me razume
eto pijem svoju prvu jutarnju kafu i jedem integralni keks sa namazom od 13 vitamina i mislim se sta cu da obucem danas
posto sam pasionirana kupoholicarka moj ormar je naravno pun ali nikad nista za obuci :roll:
uskoro idem u inostranstvo,pozvani smo suprug,zlatno detence i ja na jednu luksuznu svadbu(gde nece da se prodaje mlada) i obisla sam od mark jacobsa do diora i nema nista za mene,jer imam specifican ukus i ne mogu da nosim ono sto svi sad nose
dan pred svadbu imam jedno otmeno okupljanje sa svojim uspesnim prijateljicama iz jednog kluba za obradu fotografije(jedna je priznati umetnik u toj zemlji u inostranstvu,jedna je poznata novinarka,jedna vodi poslove vezane za kulturu i obrazovanje,cetvrta je na specijalnoj misiji u skandinaviji pa cemo s njom voditi video konferenciju :( ipak smo prezauzete i ne mozemo da se okupimo sve u isto vreme na istom mestu) i tu mi je potrebna posebna toaleta naravno
mislim da ce poznata novinarka i feljtonista,pasionairana skupljacica manolovih cipelica da nas pozove u vilu koju je skorije kupila i opremila,ne mogu zeni da idem u staroj gucijevoj haljini koju imam vec 6 meseci :roll:
onda treba da se nadjem s jednom kontroverznom istraziteljkom (mislim da je biologija u pitanju,ili tako neka nauka),s njom tek moram da pazim jer prvi utisak ne mogu da ostavim drugi put
takodje sam zakazala sastanak s poznatom kuvaricom,koja je zapravo tajni spijun
eto uz takve muke se budim,ne znam da l da otvorim temu jer resenja nemam
pozdravljam vas sve,uzivajte i budite srecni sto niste na mom mestu jer uopste nije lako boriti se s ovako ozbiljnom problemima,100 puta bih vise volela da sam kao vi ,mislim neki ovde :lol:
:kiss: vasa linda

moj život je takav kakav je
nije idealan
ali se trudim da ga takvim prihvatim, kad god je i kako god je moguće popravim i da ga doživljavam optimalnim.
Ne maštam o avionim, kamionima i sl., trudim se da ga živim i ne čekam da se dogodi.

Znam da nije u duhu teme ači eto, da malo miniram ....

Jutros sam ustala zgranuta. Moja mladjana sluzavka nije uopste pokupila sve dlake iz levog donjeg ugla moje terase sa koje puca pogled na predivan evropski grad- Beograd.
Onda sam tako malo uzdrmana izasla na svoju terasu da u miru popijem kafu po ovako divnom vremenu u Beogradu sa divnim pogledom na limuzine- tramvaje koji me svakp jutro bude svojom muzikom tihih motora :lol:
Ukljucila sam svoj ogromni plazma TV, da se informisem da li je nekom potrebna humanitarna pomoc, ti brojevi se cesto prikazuju u jutarnjem programu. Kad imam sta i da vidim.. Zbog dolaska Medvedeva, zamolili su me da im ustupim moju privatnu pistu, sto cu ja sa velikim zadovoljstvom i uciniti.
Unapred se radujem zbog dolaska doticnog gospodina jer ce mi danas svaki minut koji provedem u mojoj privatnoj limuzini zvanoj GSP , biti kao u raju zbog njega ..

:histericna: :lol:

vidim,naslo se jos savrsenih ko ja i drago mi je da sad imam s kim da pricam i ko ce da me razume
eto pijem svoju prvu jutarnju kafu i jedem integralni keks sa namazom od 13 vitamina i mislim se sta cu da obucem danas
posto sam pasionirana kupoholicarka moj ormar je naravno pun ali nikad nista za obuci :roll:
uskoro idem u inostranstvo,pozvani smo suprug,zlatno detence i ja na jednu luksuznu svadbu(gde nece da se prodaje mlada) i obisla sam od mark jacobsa do diora i nema nista za mene,jer imam specifican ukus i ne mogu da nosim ono sto svi sad nose
dan pred svadbu imam jedno otmeno okupljanje sa svojim uspesnim prijateljicama iz jednog kluba za obradu fotografije(jedna je priznati umetnik u toj zemlji u inostranstvu,jedna je poznata novinarka,jedna vodi poslove vezane za kulturu i obrazovanje,cetvrta je na specijalnoj misiji u skandinaviji pa cemo s njom voditi video konferenciju :( ipak smo prezauzete i ne mozemo da se okupimo sve u isto vreme na istom mestu) i tu mi je potrebna posebna toaleta naravno
mislim da ce poznata novinarka i feljtonista,pasionairana skupljacica manolovih cipelica da nas pozove u vilu koju je skorije kupila i opremila,ne mogu zeni da idem u staroj gucijevoj haljini koju imam vec 6 meseci :roll:
onda treba da se nadjem s jednom kontroverznom istraziteljkom (mislim da je biologija u pitanju,ili tako neka nauka),s njom tek moram da pazim jer prvi utisak ne mogu da ostavim drugi put
takodje sam zakazala sastanak s poznatom kuvaricom,koja je zapravo tajni spijun
eto uz takve muke se budim,ne znam da l da otvorim temu jer resenja nemam
pozdravljam vas sve,uzivajte i budite srecni sto niste na mom mestu jer uopste nije lako boriti se s ovako ozbiljnom problemima,100 puta bih vise volela da sam kao vi ,mislim neki ovde :lol:
:kiss: vasa linda

cekaj, ovom savrsenom drustvu fali moja savrsena malenkost. jes' da sam ja skup svih ovih velicanstvenih karakteristika i osobina, ali se kao individua ne prepoznajem.:mrgreen:
proveri svoj raspored jos jednom, molim te:cao:

Слетела сам, јављам ти се са свог ајфона, нека момци загреју руке, јер брзо морам да стигнем до Тринидада и Тобага, имам неку хуманитарну мисију..
Ја, осим испуњеног живота, увек налазим времена за хуманост и сличне активности...:andjeo:

ti si moj idol..kako uspes samo da se tako dobro organizujes...moja asistenkinja nije izgleda sposobna da mi lepo organizuje dan
evo sad me je probudila i rekla kako ne mozemo danas da idemo po cizme u Rim, jer je pobrkala datume pa danas cu morati cizme da kupim u Parizu..ebem ti zivot bez Rima:mrgreen:...a i cizme...ma popicu samo kafu na Jelisejskim poljima i kupiti mozda smao 5 pari cipela..znas cizme samo u Rimu..sta ti je navika:p

Znam da ovde je sranje, al meni je do jaja,
jer bruka i sramota kol'ko imam para,
imam zlatni rover, i s ajkulom pulover,
dok moj licni shofer zivo helikopter,
imam i zenu i decu, a i par cica-maca,
pa moram da se stekujem zbog silnih paparaca,
na kraju mog placa je bazen sa penom,
okruzen golf i teniskim terenom,
na zidovima freske, ornamenti, arabeske,
mesingane kvake i pozlacene cesme,
namestaj iz skupstine i tadz mahala,
jedem samo ostrige jer kavijar me smara ,
pijem casicu kristala kada suvo mi je grlo.....

Shvatate?

Znam da ovde je sranje, al meni je do jaja,
jer bruka i sramota kol'ko imam para,
imam zlatni rover, i s ajkulom pulover,
dok moj licni shofer zivo helikopter,
imam i zenu i decu, a i par cica-maca,
pa moram da se stekujem zbog silnih paparaca,
na kraju mog placa je bazen sa penom,
okruzen golf i teniskim terenom,
na zidovima freske, ornamenti, arabeske,
mesingane kvake i pozlacene cesme,
namestaj iz skupstine i tadz mahala,
jedem samo ostrige jer kavijar me smara ,
pijem casicu kristala kada suvo mi je grlo.....

Shvatate?

ma jok:D

Ja sve hocu da vam se javim i da vas pozdravim, al ne stizem od silnih obaveza vezanih za moj lik i delo. Al dok batler ( koji ce sluziti i moje drugarice kad dodju u posetu u moju skoro kupljenu i skoro opremljenu vilu na jednom uzvisenom delu jednog milionskog grada ) ne dovede moje divno dete sa časa engleskog na koji ide dva x nedeljno, cisto da odrzava svoj besprekorni engleski naglasak , ja se dohvatih smog super mocnog lap top ceda, svog od svarovski kristala , specijalno za mene napravljenog i reših da vam otkucam koji red .

Al kako je cedo upravo ušlo i hrli mi u zagrljaj vreme je da vas pozdravim i uzurbano odlazim na proslavu jedne elitne porodice na kojoj ce biti svi moji mega zanimljivi prijatelji sa svojom prelepo vaspitanom i samostalnom decom, te cemo mi savrseni roditelji moci medjusobno da razmenimo vredna i neprocenjiva iskustva iz nasih ubrzanih zivota.

Srdacan pozdrav sa Mirkinog Hilla :)

Svratio sam samo da vidim sta rade moji prijatelji rasuti sirom sveta, da ih srdacno pozdravim i pozovem da me posete sledece nedelje u Dubaiu gde ce me put naneti (ko mulj posle poplave)

sorry, ne mogu da prisustvujem partiju pored bazena sa puncom...na Aljasci sam...spasavam foke i ponekog medveda...ali zato, kad se vratim pozivam vas na moju modnu reviju gde cu prikazati svoju kolekciju krzna ...nosice je svetski priznate manekenke sa takodje, mojom privatnom kolekcijom dijamanata ...

Cekam vas...posle toga koktel i meze za sve zvanice ( raskalasni sex se podrazumeva ) ...Cin-cin...

sorry, ne mogu da prisustvujem partiju pored bazena sa puncom...na Aljasci sam...spasavam foke i ponekog medveda...ali zato, kad se vratim pozivam vas na moju modnu reviju gde cu prikazati svoju kolekciju krzna ...nosice je svetski priznate manekenke sa takodje, mojom privatnom kolekcijom dijamanata ...

Cekam vas...posle toga koktel i meze za sve zvanice ( raskalasni sex se podrazumeva ) ...Cin-cin...

Tako humana, a opet, tako vrcava i puna iznenadjenja :zag:
Sa zadovoljstvom cu prisustvovati tvom koktelu i meziti uzvanicama

Јутрос, док сам пила кафу коју ми је скувала кафе куварица (плаћена само за то да два пута дневно скува кафу :heart:), и док сам јела дивно пециво са вишњама, које је спремио чувени пекар, тражила сам по нету информацију о затварању улица...
Нигде ништа... Закључила сам да је наш предивни град тотално опуштен по питању посете руског председника, и да се људи само питају где ће свирати трубачи :heart:
Сетила сам се да осим нета постоји и радио, само нисам знала где да га нађем...
Па да, мој мобилни има све, можда има и радио.
И била сам у праву. :) И заиста, прве информације су почеле да пристижу...
Таман је почело директно укључење слушалаца:
"На ауто путу све стоји, људи моји. Ево, док седим у аутомобилу и чекам да се с Тошиног бунара укључим на ауто пут, желим да руском председнику и његовој породици пожелим пуно среће и здравља уз песму Џимија Хендрикса Cross town traffic"
Схватила сам колико велико :heart: има мој град, и да неће бити проблема да се својом лимузином са 45 седишта вратим у свој топли дом.
:)

Back