Muskarci koji ne prilaze

normalno je da muskarci ne prilaze jer po celu noc vise na forumu i filozofiraju o tome da li prici ili ne. Ajde sada na spavanje, pa sutra kada se lepo naspavate pravac u grad u akciju.

za muskarce : koliko puta ste videli tipa ruznijeg od vas kako seta lepu ribu, a vi razmisljate mora da je pun para, mora da je ovo ili ono. Prosto covek prilazi jer nema sta da izgubi i dok vi smisljate kako da pridjete jednoj ribi, ruzni vec prisao njima 50: 40 ga odbile ladno, 5 mu se blago nasmesilo iz kurtoazije, 4 mu dale broj telefona, a ova jedna, pa to je ova lepa riba sto je seta pored vas.

za devojke : nemojte mnogo da se mislite, ako ne znate koliko vam lep i zgodan muskarac treba jednostavno se pogledajte u ogledalo. Princa na belom konju nema, ko mnogo ceka na kraju dobije samo konja.

P.S. sto je moja pokojna baba rekla "od mangupi posle mlogo boli glava" i " di ces tu lepu, oces da ti posle celo selo dolazi u kucu"
 
ta, ta..... ma nemam komentar..... 5kg sminke i pogledaj tu facu!?!!?! :shock:
jednostavno ja mislim da je devojka RUZNA..... niko od vas ocigledno ne deli moje misljenje, no dobro.... o ukusima ne vredi raspravljati..... sto kaze moj tata, KRSH! 8-)
 
livija:
pa bogami pretero je.... svi to traze... da on zaista i jeste tako idilican, ne bi imao nikakvih problema da nadje devojku! i to kakvu je zamislio!
to je samo njegovo misljenje.... moje bi se, mozda, sasvim razlikovalo (ogradjujem se, ne poznajem ga)....
vidi, nek dovede tri bivse da potvrde to, i ja skidam kapu.... :roll:

Ako se ovo odnosilo na mene onda cu tu reci neke stvari:

1. Imam devojku i ispunjava te uslove,
2. imam 5 dugih veza iza sebe (mozda ova bude 6), a broj devojaka koliko sam ih imao to necu reci jel bi bilo neumesno i ovo je mozda previse,
3. ja nisam na ovom forumu da bi se nesto bunio, hvalio ili jurio devojke dosao sam cisto da porazgovaram sa nekim, eventualno da vidim kako pojedini ljudi razmisljaju o nekim stvarima i to je sve!
Sto se tice dovodjena svedoka smatram da nije potrebno. Ako te stvarno interesuje mozemo da odemo na pice ili prosetamo pa lepo uz jedan normalan razgovor otprilike da vidis kakav sam. Veruj mi vise sam za uzivo konverzaciju nego za kucketanje.

Ja onim uopste nisam hteo da kazem da sam "princ na belom konju" nego sam jednstavno postovao, nije bilo odredjenog razloga i nisam imao nameru da nekog uvredim ili toboz nabijem neki kompleks. Sto se tice tih kriterijuma, kao sto je rekao i Jovan24, to su najnormalnije stvari koje bi vecina devojaka trebala da poseduje i poseduje.
 
nisi princ na belom konju
to i ne postoji
al ako vec imas ribu sta trazis ovde???lepo te pitam
mojne me tih pricica
//"ja nisam na ovom forumu da bi se nesto bunio, hvalio ili jurio devojke dosao sam cisto da porazgovaram sa nekim, eventualno da vidim kako pojedini ljudi razmisljaju o nekim stvarima i to je sve!// IZVINI A ZAR TI NEMAS ORTAKE pa sa njima da popricas?

ubijas vreme na netu-koje bi mogao kvalitetnije da provedes sa devojkom
da li tvoja devojka opravdava tvoj dolazak na net
na FORUM CHAT/ ..mozda ti ona dovoljna ?..:) da li ona uopste za to i zna
a da li mozda zajedno pricate na netu haha
ma daj molim te
 
ovako MALEKITH WITCH KING da rezimiramo:
1.imas "sajber" ribu koaj ispunjava sve "uslove"
2.za sobom imass 5 "sajber" ex ribica medju kojima je andj..dzoli..
A ex sajber ribica koliko si ih imao
zaista bi bilo neumesno da se ovde hvalish
3.i nisi ti na ovom forumu da bi hvatao ribe vec da bi razmenio misljenja i utiske
i porazgovarao sa jos nekim sajber likom i razmenio slicke buducih sajber ribica
KAKO JE TO LEPO ZAR NE:) haha
salim se ja malo
al u svakoj sali ima malo istine.. .. ..

//"Sto se tice dovodjena svedoka smatram da nije potrebno. Ako te stvarno interesuje mozemo da odemo na pice ili prosetamo pa lepo uz jedan normalan razgovor otprilike da vidis kakav sam. Veruj mi vise sam za uzivo konverzaciju nego za kucketanje."//.. .. sajber"devojci nece smetati da izadjes sa drugom ribom "
zato imajte i vi vase sajber devojcice i druzite se sto vise mozete..
kiss
 
mećava:
normalno je da muskarci ne prilaze jer po celu noc vise na forumu i filozofiraju o tome da li prici ili ne. Ajde sada na spavanje, pa sutra kada se lepo naspavate pravac u grad u akciju.

za muskarce : koliko puta ste videli tipa ruznijeg od vas kako seta lepu ribu, a vi razmisljate mora da je pun para, mora da je ovo ili ono. Prosto covek prilazi jer nema sta da izgubi i dok vi smisljate kako da pridjete jednoj ribi, ruzni vec prisao njima 50: 40 ga odbile ladno, 5 mu se blago nasmesilo iz kurtoazije, 4 mu dale broj telefona, a ova jedna, pa to je ova lepa riba sto je seta pored vas.

za devojke : nemojte mnogo da se mislite, ako ne znate koliko vam lep i zgodan muskarac treba jednostavno se pogledajte u ogledalo. Princa na belom konju nema, ko mnogo ceka na kraju dobije samo konja.

P.S. sto je moja pokojna baba rekla "od mangupi posle mlogo boli glava" i " di ces tu lepu, oces da ti posle celo selo dolazi u kucu"

Cekaj a sto da prilazimo kad nam ne ide ocigledno? Ja sam uvek za kvalitet a ne za kvantitet, sta imam od toga sto cu da startujem 50 riba za vece? Mislis da su se njemu svih 50 svidele? Nego stvar je u sledecem, vecina ljudi razmislja bolje sa nekim nego ni sa kim, pa daj sta das startovacu 2 tuce riba za vece i jedna (koja je verovatno u istom fazonu) ce pristati. To je po meni jadno. Mada.... ko mene sta pita i onako se ne ponasam kao vecina pa i nisam validan uzorak.

Sto se tice babe ima tu istine ali zar treba da biram zenu prema tome da li ce da se svidi drugima i da li ce da je jure kerovi po selu pa ja da moram da ih rasterujem? Znaci nemoj nekog ko ti se svidja nego nekog ko se nikom ne svidja jer nju niko nece da juri pa nemoram da se brinem nista... Ima logike neke ali ja to ne bih mogao
 
@Malekith witch king

izvini, ali cela tvoja prica je do yaya NAPUMPANA..... :roll:

verovatno, si mislio da se nadjemo negde da prijateljski popricamo??? :arrow: da razmenimo misljenja i iskustva.... :-D

s obzirom da imas devojku (koja, ocigledno, ispunjava sve tvoje uslove) pretpostavljam da si zadovoljan svojom situacijom....

i s obziom da si tako SAMOSVESTAN, zaista ne razmumem tu potrebu da ubedis forum u svoje kvalitete..... :roll:

uostalom, ko je briga sta ja mislim? ako je to sto pricas ISTINA....
 
Evo ok u cemu je moj problem??? Meni niko nije odgovorio. Postupio sam kako ste me savetovali pozvao sam malu , slatku, seksipilnu studentkinju na pice i popusio. Sada me ignorise kad me vidi. A samo sam pitao da odemo na pice.
I onda je problem u meni???
A liviji sam poslao sliku :) Moze da potvrdi da mi nista ne fali. Mozda nisam neki super model ali nisam bas tako gadan da samnom ne moze da se ode na pice.
 

Back
Top