Muskarci koji ne prilaze

jovan24:
Naravno da mi nije niko prisao jer em sam musko em sam ruzan. Al pazi sad ovo, cak i kad sam ja prisao odbijen sam. Znaci brate mnogo sam ruzan. Da li si ti ruzna to stvarno ne znam, pogledaj se u ogledalo pa proceni sama. ****** samo sam realan...

Sebi nikako ne smes da govoris da si ruzan!! Posle se pitas gde ti samopouzdanje ;)
Samo budi uporan i trazi, sigurno negde tamo ima neka devojka za kojoj ces biti lep.
 
A sada ostali:
Slazem se u nekim stavrima sa Acom i (mislim da je) Jovan82, vecina nasih devojaka je ima psiholoskih problema ili da su isfrustrirane zbog nekih veza koje su imale u proslosti pa se boje "vezivanja". Mora se uzeti u obzir da zbog finasijskih problema, problema u kuci ili problema bilo koje druge vrste, mnoge osobe u Beogradu su isfrustrirane. Imao sam dosta devojaka (ne hvalim se) i nemate pojma kakvi su to tipovi bili (naravno ne sve) i vecina je imala zajednicki problem, a to je u kuci. Kod nekih je bilo lose iskustvo u vezi i ono ne zaobilazno statusni polozaj. Tako da ta kategorizacija koju ste postavili ne moze da se uzme u potpunosti. Devojke koje traze momka po spoljasnosti i statsunom nivou necu komentarisati (persona non grata).
Video sam da vecina se plasi lepih devojaka i smatraju da im ne treba prici, to je greska! Lepim devojkama treba prilaziti iz prostog razloga sto su ukusi razliciti.

Neke devojke su postovale da im prilaze razni kreteni i ne znam kakvi jos likovi, mozda je to zbog vaseg ponosanja, oblacenja, sminke, nacina na koji gledate i uopste kakvu sliku ostavljate kada ste na nekom mestu.
Sto se tice toga kakav muskarac treba da bude pre nego sto nesto ocekujete zapitajte se da li vi nudite isto to (nemojte da budete narcisi, budite realne).

Evo recimo mojih kriterijuma kakva devojka treba da bude pa vi prosudite da li trazim puno:
1. Dobra ( da nije iskopleksirani kreten, da voli da ogovara, pije, drogira i sve najgore jos sto postoji )
2. pametna ( Prosecno inteligentna je sasvim dovoljno)
3. nezna (znate u kom sve smislu )
4. jaka (psihicki, da drzi do sebe - ovo je po meni najbitnije)
5. romanticna
6. kulturna (ne preterano naravno)
i
7. zenstvena (da se vidi da svoj pol nosi kako treba)
Izgled i sex nisu toliko bitni jer ako se dvoje sloze bice i to dobro. ;)

Ako neko postavi pitanje "da li ti ispunjavas to?", ispunjavam samo kada se to prevede u muski oblik.

Moj vam je savet da sta god radili, radite to opusteno i bez ikakvih predrasuda.

Pozdrav
 
Malekith witch king:


nemojte da budete narcisi, budite realne!


Evo recimo mojih kriterijuma kakva devojka treba da bude pa vi prosudite da li trazim puno:
1. Dobra ( da nije iskopleksirani kreten, da voli da ogovara, pije, drogira i sve najgore jos sto postoji )
2. pametna ( Prosecno inteligentna je sasvim dovoljno)
3. nezna (znate u kom sve smislu )
4. jaka (psihicki, da drzi do sebe - ovo je po meni najbitnije)
5. romanticna
6. kulturna (ne preterano naravno)
i
7. zenstvena (da se vidi da svoj pol nosi kako treba)
Izgled i sex nisu toliko bitni jer ako se dvoje sloze bice i to dobro. ;)

Ako neko postavi pitanje "da li ti ispunjavas to?", ispunjavam samo kada se to prevede u muski oblik.

khm, khm..... :roll:
 
acoooooo
odmah ti kazem jeste da je u inostranstvu sve spontano ..
mislim brzo se uspostavi povrsni kontakt i najcesce ribe to vece i spavaju
sa tipom(jer ih ne zanima on licno vec sex)-engleska svedska holandija provereno !!!
al nema tu veze /nekog produbljivanja.
cist sex i to je to.the end!
a ovde vecina riba nema kesh i gleda dobro da se uda.
ako se secas ovde su bili drugaciji standardi 90tih godina ratovi
pa potpuno prazne prodavnice ,hleb,prasak i sl.se davao na kupone
pojava sponzorusica i krimosa/iskrivljeni pogledi na zivot ,kajlasi
i sta ti ocekujes ?
jos uvek se to oseca..

a to da ne prilaze skroz je tacno!
i zasto -zato sto su budale!
provalila sam da oni tipovi koji malo bolje izgledaju cekaju da ih ribe muvaju!
ili misle da im je sve na dlanu -takve najvise volim da zezam:-)
i ja ne znam aco kako ti muvas al verujem da koristis
i ovde i van te marlon brando zvakice jer te zvakice
su ono nasta ce devojka pasti/bilo da je lep/prosecan/ruzan!..
(al zvakice odmah se ogradjujem ne podrazumeva sta on poseduje
i koja kola vozi!)

imala sam decka koji je bio extra ruzan .to mi je bio najruzniji decko
al kakvu je zvaku imao kaad me je muvao (cula sam skoro sve te pricice al
ovo je bio vrh!..)veoma zabavan i vrloooo inteligentan.prisao mi je ja sam mislila u sebi
ma daj bre samo nek me ne muva i pocnemo da pricamo jer ja mnogo volim da pricam i
nisam ni provalila kako mi je postalo prijatno,cak sam mi je i njegov izgled
postao lepsi .. tako da sta vas momci briga pridji sta ima veze
jedna cete odbiti al nece svaka
 
pratite temu! zecica je u pravu.... i ovde je isto..... ili skroz povrsan odnos ili BRAK.... nema sredine.... :roll: :?

ps: da li ste normalni??? kako bRe sta joj fali??? :shock: ruzna, bRe..... grob joj nije ravan..... necu vise.... o ukusima ne treba raspravljati....
frozen, imam neki cudan osecaj u stomaku.... kao da nikad vise necu biti srecna.... a rekla bih da to ima neke veze sa ovim tvojim poredjenjem.... :roll:
btw, jesam iz bg-a.... y?
 
****** vas skarelt jebena johanson ma ko god da je... zasto morate da userete svaku temu glupostima i bezvrednim postovima??? Evo dosao nov clan "Malekith witch king" i ostavio jedan od boljih postova i niko se ni ne obazire na to nego svi pricaju skarlet ******* johanson... koje gubljenje vremena i energije... :-(

Malekith witch king:
Sebi nikako ne smes da govoris da si ruzan!! Posle se pitas gde ti samopouzdanje ;)
Samo budi uporan i trazi, sigurno negde tamo ima neka devojka za kojoj ces biti lep.

To je vise stvar psihologije, duha i pobednickog stava u glavi.. necu da kazem da ja to nemam ali neke stvari su se tako poklopile u mom zivotu da tako gledam na sebe. Mozda tripujem ne znam... ipak mislim da realno sagledavam stvari e sad to sto one nisu bas po mojoj volji ne znaci da treba da lazem sam sebe...

livija:
To sto si ti nasla u njegovom postu nije kontradikcija... on nigde nije rekao "jao sto sam lep, najlepsi sam, najbolji sam, ja i samo ja"... ako neko izlozi svoje dobre osobine nemora odmah da znaci da je i narcis


a sad nastavite vasu diskusiju o dzohansonovoj :roll: :|
 
zecica:
a to da ne prilaze skroz je tacno!
i zasto -zato sto su budale!
provalila sam da oni tipovi koji malo bolje izgledaju cekaju da ih ribe muvaju!
ili misle da im je sve na dlanu -takve najvise volim da zezam:-)
i ja ne znam aco kako ti muvas al verujem da koristis
i ovde i van te marlon brando zvakice jer te zvakice
su ono nasta ce devojka pasti/bilo da je lep/prosecan/ruzan!..
(al zvakice odmah se ogradjujem ne podrazumeva sta on poseduje
i koja kola vozi!)

Cekaj zasto da prilazim kada
1. Uvek ispusim
2. Posle toga se osecam lose
3. Ispadnem predmet ismevanja, kao "vidi kako smo dobre ribe a ti kako si odvratan ajde beziiii" (ne uvek ali po nekad)

Onda tako s-j-ebanog samopouzdanja ne pridjem nekoj koja bi mozda ali samo mozda rekla ok da vidimo sta umest... Onda se desava sledece
1. Blejim kuci ne izlazim nigde
2. Ispadam snob, isfoliran, i budala
zecica:
a to da ne prilaze skroz je tacno!
i zasto -zato sto su budale!
3. Jos vise psihicki tonem

Dodaj na to da se jos neke druge stvari ne idu bas najbolje i sta sad dobijas... jednu mladu osobu sa perspektivnim suicidalnim motivom u boljem slucaju, a u gorem postanes ko onaj lik iz panceva sto je uzeo AK47 i rasuo 3 sarzera po prolaznicima pre mesec dana

zecica:
imala sam decka koji je bio extra ruzan .to mi je bio najruzniji decko
al kakvu je zvaku imao kaad me je muvao (cula sam skoro sve te pricice al
ovo je bio vrh!..)veoma zabavan i vrloooo inteligentan.prisao mi je ja sam mislila u sebi
ma daj bre samo nek me ne muva i pocnemo da pricamo jer ja mnogo volim da pricam i
nisam ni provalila kako mi je postalo prijatno,cak sam mi je i njegov izgled
postao lepsi .. tako da sta vas momci briga pridji sta ima veze
jedna cete odbiti al nece svaka

Lep primer ali redak slucaj. Ma boli te uvo, samo vi muskarci prilazite da bi mi zene imale vise izbora, vi koji ispusite nema veze idite dalje to vas ne pogadja jer ste vi jaci pol i nista vam ne smeta
 
pa bogami pretero je.... svi to traze... da on zaista i jeste tako idilican, ne bi imao nikakvih problema da nadje devojku! i to kakvu je zamislio!
to je samo njegovo misljenje.... moje bi se, mozda, sasvim razlikovalo (ogradjujem se, ne poznajem ga)....
vidi, nek dovede tri bivse da potvrde to, i ja skidam kapu.... :roll:
 

Back
Top