Алфа мушкарци: жене воле оне мушкарце који их не стављају на прво место у свом животу и лако их мењају.

U tom slučaju se izvinjavam. Mislio sam da je to bivši moderator koji se zvao Loki mačak, ili Laki mačak, uglavnom nešto Laki, Loki, Lucky & mačak.
Nemoj se izvinjavati, nema razloga.
Jeste, upravo taj na koga misliš ali grešiš da je žena iza naloga.
 
Oces vadices je iz...
Шта је ово, опет неко срање, ко је сад овај тебра?
Него што промени ник у ћирилицу, сад си тежак за таг 😂
 
Poslednja izmena od moderatora:
Шта је ово, опет неко срање, ко је сад овај тебра?
Него што промени ник у ћирилицу, сад си тежак за таг 😂
E pa zato ne treba mi dodatni teret popularnosti
 
E pa zato ne treba mi dodatni teret popularnosti
Ja sam juče došao i eto nešto malo danas i ne mogu da verujem da je ovo forum Krstarica.
Jeste uvek bilo kačenja ali ovo i ovako nikad.
Ja mislim da je "onaj" ustvari neka žena. Nekako ženskasto piše, muškarac bi to drugačije, misle da su pametne ako samo promene rod hahaha
Devojko, alo, promeni mozak.

Drži se druže ja samo čekam opet neki ban. Više neću ni da pokušavam da nešto kvalitetno ostavljam ovoj Krstarici. Govna isplivala, plutaju samo tako, gotivci otišli i ostala šaka jada. I to skoro bukvalno. To za jad.
 
Ja sam juče došao i eto nešto malo danas i ne mogu da verujem da je ovo forum Krstarica.
Jeste uvek bilo kačenja ali ovo i ovako nikad.
Ja mislim da je "onaj" ustvari neka žena. Nekako ženskasto piše, muškarac bi to drugačije, misle da su pametne ako samo promene rod hahaha
Devojko, alo, promeni mozak.

Drži se druže ja samo čekam opet neki ban. Više neću ni da pokušavam da nešto kvalitetno ostavljam ovoj Krstarici. Govna isplivala, plutaju samo tako, gotivci otišli i ostala šaka jada. I to skoro bukvalno. To za jad.
Pa eto brate pre ili kasnije normalni odustanu,ja sam u svom svetu tu i tamo bacim nesto kad me citiraju cisto da ne bude uvek 80/120 pritisak
 

Back
Top