Muška sigurna kuća u Ćupriji

Ti si bre, Kolega Ivane, ponekad stvarno tezi seljak!:bljak:
I ne kaze se LICIMUR, vec LICEMER!:cool:

NEMOJ DA ME VREĐAŠ ! :evil: I nemoj da mi povraćaš na temi ! Ta moja poruka je bila odgovor na onu poruku u kojoj se kaže da muškima ne bi ništa falilo da s vremena na vreme dobiju po koju ćuškicu. Prvo dobro pročitaj sve poruke pa onda komentariši.

Stvarno ? Nisam znao da se pravilno kaže LICEMER. Hvala ti što si me prosvetlila ali ja ne rasterujem samo srpske licemere nego i hrvaCke licimure. Ae paljba sad !
 
NEMOJ DA ME VREĐAŠ ! :evil: I nemoj da mi povraćaš na temi ! Ta moja poruka je bila odgovor na onu poruku u kojoj se kaže da muškima ne bi ništa falilo da s vremena na vreme dobiju po koju ćuškicu. Prvo dobro pročitaj sve poruke pa onda komentariši.

Stvarno ? Nisam znao da se pravilno kaže LICEMER. Hvala ti što si me prosvetlila ali ja ne rasterujem samo srpske licemere nego i hrvaCke licimure. Ae paljba sad !

Necu da "palim", vec cu da bijem!:evil::zcepanje:

Ja spamujem potpuno legalno...Ne mogu da me banuju zato što se ne može odsluživati kazna za isti zločin,dva puta,to se zove dupli rizik;)

Nemoj tebe na "dozivotnu"...:think::zcepanje:
 
Da bi čovek sprečio sebe da bije ženu, kad mu dođe, štapove u gepek, i pravac na vodu. A, kad bi žena da sikće otrovnim jezikom i da maltretira muža, pa bi on opet da je bije, štapove u gepek, i pravac na vodu, a ona neka sikće mami svojoj.
 
I to nasilja ruznih i debelih, kako on rece u svojoj (izbrisanoj) temi.:zcepanje:
Znaci, ustao je protiv ruznih i debelih!:hahaha::hahaha::hahaha:
Sta sve na ovom forumu necu da cujem...:rotf:

file.php


:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top