Muska guza...

Ama zena je 1000 puta estetski lepsa od muskarca... Usudjujem se zensko telo nazvati estetskim cudom prirode. Barem u mom dojmu estetike. A musko dupe - dlakavo, daleko od onako fino zaobljenog (jbg, takva je anatomija), itd. - ne vidim kako moze nekog privuci...
Pitao ja, jos mi ni jedna nije umela objasniti (bar od tih koje se 'ekstra loze' na musku guzu)...

Kapiram da se loze na medjunozje, kapiram cak i one koje se loze na 'naduvane bicepse i tricepse' (nikako beercepse :D) posto valjda tako zamisljaju savrseno atletski gradjeno musko telo (naravno, moderate 'naduvani' nikako ono preko mere jer to je ruznije nego da nisu 'napumpani' uopste, bar sto se mene tice)... Al' bas dupe... I zasto zene umeju da kazu povremeno 'yebacu te u dupe'? ... mora da je i tu Frojd umesao prste :lol: :lol: :lol:

Glede reci vs dela - less talking, more working... Formula koja uvek uspeva!
 
Incognito:
Ama zena je 1000 puta estetski lepsa od muskarca... Usudjujem se zensko telo nazvati estetskim cudom prirode. Barem u mom dojmu estetike. A musko dupe - dlakavo, daleko od onako fino zaobljenog (jbg, takva je anatomija), itd. - ne vidim kako moze nekog privuci...
E, al' ga sad reče!?
Ovo nema blage veze. Kako ti uopšte pada na pamet da po telesnoj lepoti porediš ženu i muškarca!? Nije nego! Baba je lepša od žabe?
Na stranu to što nije svako žensko dupe oblo i fino...i svakom oku dopadljivo. Na stranu i to što ni svako muško nije bezoblično i prekomerno dlakavo.
Upravo i jeste odgovor na tvoje (prilično besmisleno) pitanje - odvratna mi je i pomisao na muškarca tako "savršeno" ženski građenog (još ako je "propisno" izdepiliran!)...baš kao što je i tebi, verovatno, pogled na brkatu ženu dlakave guzice. Ok?
 
Incognito:
Ma da... ali mi gledamo zensko dupence zbog, jel'te objektivnih razloga... tipa ono sto se nalazi izmedju, figura i sl... Radi 90-60-90 perfektne S figure...

Ali kod muskarca mi je nepojmljivo da ideal bude guza...

Poz.

Mi gledamo musku guzu zbog onog sto se nalazi ispred i muskulatura iste nam daje naznake o svim ostalim muskulaturama :wink: Misicava guza daje utisak utreniranosti odredjene grupe misica. :D :D :D
 
Nije ni sundjerasta materija, vec erektilno tkivo - corpora cavernosa... barem veci deo istog... naravno, i njegovo visocanstvo klitoris je sastavljeno od istog tkiva ;)

Mada, Vuk Karadzic u svojim krstasko-donkihotovskim pohodima na narodne umotvorine je zabelezio i ovu:

Gresis sele - nije **** meso,
No je zila koja ti je mila...

:mrgreen:
 
zaebavas verovatno..
to sundjerasto tkivo/materija/whatever tj.corpora cavernosa...kakav smor ebote...ok...na penisu ima onaj pocetni deo, koren ili radix, srednji deo ili corpus i ono na kraju, sto je za mnoge na pocetku-glavic tj.glans..
ma jok..napalice se cice..
 
Ne zayebavam se ja... to 'za' nemam u svom recniku... A salio sam se oko crtanja - pa vala nagledao sam se ovog mog za ceo zivot te mi ne treba pojasnjenje :lol: ... Mada, bolje da ga ne pominjem, sto kazes - napalice se cice :lol:
 
penis : dva corpusa spongiosuma i jedan corpus cavernosum !!!

znaci ipak je sundjerasto tkivo !

priznajete da ga nikad niste videli presecenog poprecno.

e pa ja jesam...
:twisted:
a guze su ok ,,da ,,,jesu
 
Ajoj,sto moj mali ima duuuudupeeeee!Rrrrrrrrrr :twisted: !
Sta je nama toliko privlacno u muskoj guzi :?:
Isto ili slicno to sto je vama privlacno u zenskoj guzi :P .Jos kad prodje neki utegnuti frajer sa dooobrom guzom,meni podje voda na usta :shock: .Tako je to....ne mogu a da ne primetim musko dupe,to nije do mene.
Visa sila,jbg 8)
 
moja jedina asocijacija na muško doope je kada se steže i opušta -- e tada je prava i u elementu - nemoguće ne zgrabiti je i navući jače na sebe --- evo napalila sam se . .....uh
 
Vragolasta Amfibija:
penis : dva corpusa spongiosuma i jedan corpus cavernosum !!!

znaci ipak je sundjerasto tkivo !

priznajete da ga nikad niste videli presecenog poprecno.

e pa ja jesam...
:twisted:
Jesam gledala... ali samo u enciklopediji na slikama...
A što se tiče muških guza... hm... volim da vidim čvrsto muško dupe pa to ti je!
 

Back
Top