Musilmani u evropi

Evropa ce:

  • ostati hriscanska

  • postati muslimanska

  • nestati u ww3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Imas pravo ko ce jos gledati zabradjene devojke, zidine i ostale poshasti te necivilizovane grupe, to samo nije tako in. Ali je zato in posmatrati genocid tu na par stotina km-a , slusati sisatu kravu ratnog zlocinca, ubijati novinare koji ne misle kao svi, politicare ubijati u sred bela dana..to je tako facking IN....my love 21 vek i civilizaciju !

pa ko govori da te sve poshasti su dobre..ovo je bre tema o migracijama i stanovnistu Evrope i nejnoj buducnosti...kroz demografsku i religioznu sliku..tj pripadnosti nekoj religiji..otovori temu o ostalim porbelmima 21 veka pa da diskutujemo sta sad bre mesas babe i zabe...mislim stvarno..pa ti ako hoces ti svoju zenu zabradi ebe mi se bas za to...svako ima prava da radi sta hoce..pa tako i ja imam pravo da kazem da li mi se to svidja ili ne..i kraj
 
pa nemam ja primedbi na priliv stanovnista..jednostavno mi se ne dopada da u 21 veku vidim zabradjene devojke...kuce opasane zidovima..u vreme slobode da se siri religija koja po meni za neke stvari limitirana..u smislu ugrozavanja sloboda..koje s enarocito odnose na zene..i sta je to iz moje perspektive tako nelogicno i nenormalno

Ne smetaju mi devojke koje SEBE umotavaju u marame niti ljudi koji SVOJE kuce kriju velikim zidovima. Ono sto mi smeta i cega se pomalo i plasim je zakon njihov o ratu i ratovanju. Surovu vojsku imaju i jako su pozrtvovani u veri tako da cesto ne razlikuju terorizam od "pravednog" rata. Nije lako ziveti sa njima, strogi su i agresivni. Netolerantni i obicno spremni na sve. Ovo naravno ne vazi za vecinu muslimana sa nasih prostora, odnosi se uglavnom na nove pokrete islama ( kod nas nove) u Bosni , tzv vehabijski pokret.
Hriscanstvo je lepa, miroljubiva religija i prava steta sto pojedinci svojim primerima ubrzavaju njegov pad i nestanak.
 
pa ko govori da te sve poshasti su dobre..ovo je bre tema o migracijama i stanovnistu Evrope i nejnoj buducnosti...kroz demografsku i religioznu sliku..tj pripadnosti nekoj religiji..otovori temu o ostalim porbelmima 21 veka pa da diskutujemo sta sad bre mesas babe i zabe...mislim stvarno..pa ti ako hoces ti svoju zenu zabradi ebe mi se bas za to...svako ima prava da radi sta hoce..pa tako i ja imam pravo da kazem da li mi se to svidja ili ne..i kraj

Ajde, ajde wannabe evropljanko ne brini, evropa je proracunata stara dama koja zna sta radi ;)
 
Ne smetaju mi devojke koje SEBE umotavaju u marame niti ljudi koji SVOJE kuce kriju velikim zidovima. Ono sto mi smeta i cega se pomalo i plasim je zakon njihov o ratu i ratovanju. Surovu vojsku imaju i jako su pozrtvovani u veri tako da cesto ne razlikuju terorizam od "pravednog" rata. Nije lako ziveti sa njima, strogi su i agresivni. Netolerantni i obicno spremni na sve. Ovo naravno ne vazi za vecinu muslimana sa nasih prostora, odnosi se uglavnom na nove pokrete islama ( kod nas nove) u Bosni , tzv vehabijski pokret.
Hriscanstvo je lepa, miroljubiva religija i prava steta sto pojedinci svojim primerima ubrzavaju njegov pad i nestanak.

ma uopste nisam htela da raspravljam o agresivnosti pojedinih religija,...nisam smatrala za neohodno da rasclanjujem i apsolviram sta mi se sve ne dopada..drzala sam se demografije i zena kao glavnim subjektima u prici o demografiji i natalitetu...a o religijama i njihovim karakteristikama pozitivnim i negativnim...kad otovore temu:D
 
Pa sad pitanje je sta je gore ovakav zapad ili muslimanski nama se isto vata.
Jos je baba Vanga to predvidela kao sto je i predvidela da ce muslimani biti mnogo suroviji prema hriscanima nego sto su sda hriscani prema njima.A kaze da ce prvi hriscanski ustanak protiv muslimana biti u Francuskoj i da ce SAD baciti prvu bonbu koja ubija svu zivu silu na muslimanski Rim.
E sad izgleda da se prvi deo prorocanstva polako ispunjava.
 
ma uopste nisam htela da raspravljam o agresivnosti pojedinih religija,...nisam smatrala za neohodno da rasclanjujem i apsolviram sta mi se sve ne dopada..drzala sam se demografije i zena kao glavnim subjektima u prici o demografiji i natalitetu...a o religijama i njihovim karakteristikama pozitivnim i negativnim...kad otovore temu:D

Свака част :worth:
 
naravno problem neprijateljstva izmedju dvije najjace svjetske religije, jedne stare koja izumire i druge mlade i vitalne... je star i komplikovan na mnogo nivoa.... glupo je i pomoislit da ovo sto se sada desava je eto neki fenomen...
 
Ne smetaju mi devojke koje SEBE umotavaju u marame niti ljudi koji SVOJE kuce kriju velikim zidovima. Ono sto mi smeta i cega se pomalo i plasim je zakon njihov o ratu i ratovanju. Surovu vojsku imaju i jako su pozrtvovani u veri tako da cesto ne razlikuju terorizam od "pravednog" rata. Nije lako ziveti sa njima, strogi su i agresivni. Netolerantni i obicno spremni na sve. Ovo naravno ne vazi za vecinu muslimana sa nasih prostora, odnosi se uglavnom na nove pokrete islama ( kod nas nove) u Bosni , tzv vehabijski pokret.
Hriscanstvo je lepa, miroljubiva religija i prava steta sto pojedinci svojim primerima ubrzavaju njegov pad i nestanak.

U hebote plasis se nacina njihovog ratovanja?.. smo to malo zaboravni ili malo licemerni ili malo i zlobni? :)..bice da je miks svega..jer pomenuti nacin ratovanja a ne pomenuti 8 hiljada ljudi pobijenih za par dana..je stvarno, hriscanski !
 
U hebote plasis se nacina njihovog ratovanja?.. smo to malo zaboravni ili malo licemerni ili malo i zlobni? :)..bice da je miks svega..jer pomenuti nacin ratovanja a ne pomenuti 8 hiljada ljudi pobijenih za par dana..je stvarno, hriscanski !

pa svako normalan se plasi nacina ratovanja ne samo pripadnika islama..normalni ljudi se generalno groze svakog nasilja...i ne radi se o tome da je ubijanje hriscanski ili ne hriscanksi vec se radi o tome da to nije LJUDSKI...manje vise za veru..ubiti nekog pre svega nije ljudski
 
Naravno da se slažem. I naravno da prezirem radikalne Muslimane jer ukaljavaju nase Islamsko dostojanstvo. Daju nam lose ime.
Ali sama si rekla, svaka vera ima svoje ekstreme.

ima...ekstremi u bilo kojoj oblasti zivota pa i u religiji su zlo...pre svega zlo za pojdince zatim na njihove drzave drustvo u celini i na citavu civilizciju..ekstremi mogu da ugroze cak i opstanak ne samo ljudi vec uopste oblika zivota na zemlji..politicki eksremi, neprijateljstva ratovi, nuklerna prepucavnja , naoruzanje...religije umesto da smiruju strasti i smanjuju negativnosti..vrlo cesto znaju da postanu podstrek i oslonac
istorija je puna takvih primera..al da se ne vracamo u proslost..i sadasnjost nam je dovoljno porblematicna da bismo se bavili onim sta je bilo juce
uostalom ja sam misljenja da onaj ko okrece lice proslosti okrenuo je d.u.p.e buducnosti
 

Back
Top