Moze ljubav na daljinu?

grk:
Koliko je moguce veza da ima uspeh ako oni su ma daljinu ? Moze on ili ona da bude verni i da imaju psihicnu snagu? Kazu da ljubav se proba kad budemo u daljini ! Sta vi mislite? Imate takve iskustva i neku savetu da predlazite?
Moguće je, ako ste oboje mazohisti! Drugo nemate vremena da se dobro upoznate, pa ljubav trajeeeee, ali postoji šansa da kada daljina nestane kao faktor, shvatite da niste jedno za drugo. Možete biti verni, ali vremenom, sve manje.
 
peach:
veza na daljinu po meni nema neke veze s vernoscu.vise sa osecajem frustriranosti i nezadovoljstva zbog nedostupnosti partnera...a iz toga moz' da nastane stosta,pa i prevara.
elem,mogla bi da uspe i na ne normalnu daljinu ako je 100% sigurno da je ta geografska prepreka privremenog karaktera i ako je taj par imao stabilnu vezu pre razdvajanja.
a postavlja se pitanje i sta je "daljina"?! nekom je i 20km daleko,a drugima ni svetlosna godina ne predstavlja problem...pitanje koncepta veze...blah...


Što mi ovo 20 km poznato!:-D
Nego ja ipak mislim da to ima veze sa osobom,a ne sa daljinom.
Ako neko ima taj "švalerski" gen,ma prevariće te kad ode u dućan!:-D
 
grk:
Koliko je moguce veza da ima uspeh ako oni su ma daljinu ? Moze on ili ona da bude verni i da imaju psihicnu snagu? Kazu da ljubav se proba kad budemo u daljini ! Sta vi mislite? Imate takve iskustva i neku savetu da predlazite?

Ako je primarna stvar koja spaja dva partnera u vezi na daljinu sex, onda nema sanse da uspije, a ako je u pitanju nesto vise i nesto dublje od sexa onda moze trajati dugo
 
grk:
Koliko je moguce veza da ima uspeh ako oni su ma daljinu ? Moze on ili ona da bude verni i da imaju psihicnu snagu? Kazu da ljubav se proba kad budemo u daljini ! Sta vi mislite? Imate takve iskustva i neku savetu da predlazite?

U svim jezicima na svetu postoji poslovica : " daleko od ociju, daleko od srca" . Ali ja vam ovde tvrdim da nista nije pogresnije od toga , sto smo udaljeniji , blize su nam srcu ona osecanja koja pokusavamo da ugusimo i zaboravimo. Ako smo u izbeglistvu (npr.) zelimo da sacuvamo svako i najmanje secanje na nase korene, a ukoliko smo daleko od voljene osobe svako ko prodje pored nas na ulici podseca nas na nju.
 
volim da volim:
U svim jezicima na svetu postoji poslovica : " daleko od ociju, daleko od srca" . Ali ja vam ovde tvrdim da nista nije pogresnije od toga , sto smo udaljeniji , blize su nam srcu ona osecanja koja pokusavamo da ugusimo i zaboravimo. Ako smo u izbeglistvu (npr.) zelimo da sacuvamo svako i najmanje secanje na nase korene, a ukoliko smo daleko od voljene osobe svako ko prodje pored nas na ulici podseca nas na nju.



a030.gif
 
imala sam vezu na daljinu,trajala je 3 god.,nijednom ga nisam prevarila,niti sam pomislila na to,jer kada postoje prave emocije,onda nesto tako moze da funkcionise,,,
ali,u poslednje vreme sve vise je dolazilo do svadja,oko sitnica,uglavnom,sve vise nesporazuma,nerazumevanja i jednostavno-zavrsilo se tako,ali zelim da kazem da je moguce da takva veza i opstane(pa,moja je opstala citav.3 god.ljudi!!!!)
 
grk:
Koliko je moguce veza da ima uspeh ako oni su ma daljinu ? Moze on ili ona da bude verni i da imaju psihicnu snagu? Kazu da ljubav se proba kad budemo u daljini ! Sta vi mislite? Imate takve iskustva i neku savetu da predlazite?

Naravno...8-) Štaviše, više ga volim nego ovog ovde! :mrgreen:

Šalim se...Moguća je. Neko vreme.
 
Sve zavisi od rezona obadvoje.
Posto trenutno zivim u mestu nekih 13km nadomak grada, vrlo su mi poznate price da je nekima i 13km daleko, zima u busevima i ostalo...a nece da upale svoj Porse...
Sa druge strane znam i slucajeve kad nekima nije daleko ni 300 km i po zimi i u vozu...
Tako da sve zavisi od ljudi samih...
Licno smatram da mi je do neke daljine (podrazumeva razumnu kolicinu vidjanja) prihvatljivo. A preko te neke nevidljive granice mi je ipak "preko mog gubera". No opet sve zavisi i od osobe...
 
grk:
Koliko je moguce veza da ima uspeh ako oni su ma daljinu ? Moze on ili ona da bude verni i da imaju psihicnu snagu? Kazu da ljubav se proba kad budemo u daljini ! Sta vi mislite? Imate takve iskustva i neku savetu da predlazite?
Iz mog iskustva mogu da ti kazem da jedno vreme moze da funkcionise i onda se neko smori i bude kraj filma.U to vise ne verujem!
 
volim da volim:
Cemu zivot uopste ?!?

vishh..i ja se to ponekad zapitam..majku mu:confused:

ps.bila je ironija..a moja ironija je toliko ironicna da je uglavnom niko ne ukapira:roll:

ajd da ne kakim, vec da odgovorim na temu:wink:

neki ljudi sacuvaj ljubav bez obzira na sve, cak i kad se citav svet uroti protiv njih
neki ljudi je uniste bez obzira sto je sve na njihovoj strani
neki uopste ne mogu da vole

zakljucak

nema pravila
svako ulaze i rizikuje onoliko koliko ima i moze..nikad vise..nekad i manje
jbg
 

Back
Top