Može li Šapić da bije po ulici?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Sad nam se, dakle, otvoreno preti. Da tu poruku prenese, odabran je Aleksandar Šapić iz očiglednih razloga: preterana pamet mu ne smeta, sklon je, hm, svakojakim iskakanjima kojima zgranjava čaršiju, a nije ni originalni naprednjački kadar, pa se od njega lako može ograditi ako se ukaže potreba. Dugo je za te namene služio Vulin, koji je u poslednje vreme opravdano odsutan.

Šta nama poručuje Šapić? Više ni jedne izbore, kaže, niko neće priznati. „Sutra ih mi nećemo priznati, ići ćemo da se bijemo po ulici, ako nas neko takne reći ćemo to nije demokratija. Tu nema kraja, ulazimo u anarhiju, ulazimo u jedno bezvlašće koje apsolutno vodi u građanski rat“.

Dakle, tu smo. Da li se nama sasvim otvoreno, da ne bude dileme, poručuje da je opravdana bojazan razumnih ljudi da ovaj režim mirno na izborima vlast dati neće? Nego će da se „bije po ulici“ makar to značilo i građanski rat? Čisto da na vreme znamo koliko je režim spreman da podigne ulog, pa da se prema tome i ravnamo. Da vidimo jesmo li i mi na to spremni, ili ćemo ipak odlučiti da je bolje da se povučemo, a njih da ostavimo na vlasti bez ometanja?

Pokrali izbore jesu, ali nisu spremni da trpe da se neko tome protivi.

Ova Šapićeva opservacija možda jeste izletela iz njegove pameti, ali tu imamo mali problem: pošto je veoma opasno mahati šibicom u zapaljivoj atmosferi kakva je u Srbiji baš povodom krađe izbora nastala, ako se naprednjaci sa ovom otvorenom pretnjom ne slažu, mogli su odmah da reaguju i da se od nje ograde. Ali prva dva dana niko se nije oglasio. A to je siguran znak da oni ovaj incident planiraju da iskoriste kao probni balon.

Skraceni tekst Autor:Biljana Stepanović
link

Šapiceve odvale su više za komediju ali namece se pitanje :
Koliko je realno da zaista dodje do nekakvih sukoba zbog pokradenih izbora ?
 
Ti ljudi su zajahali vlast na krilima protesta, nasilja, oni su je praktično oteli jer su ga primorali na izbore, onda kukumavkali kako su pokradeni, nosali neke džakove, vikali da ako je jedan glas ukraden moraju da se ponove... Onda se tukli sa policijom, jedan njihov član je izgubio život.

Nakon toga su upali u ceo sistem i prisvojili celu Srbiju i postali multimilioneri.

Ako bilo ko misli da će oni sjahati sa vlasti mirno i bez fizičkog nasilja taj se vara, ako misli da će nekakve šetnje i proglasi oboriti ovaj klan, prilično je glup. Ovi su na nivou mafije i očigledno nestaju oni koji im smetaju čak.

Tako da ovo što je Šapić rekao ništa ne čudi, oni su za svaki protest opozicije pravili kontra protest da dokažu da i njih ima i to dosta i da su spremni na sve. Što je jasna poruka.
 
Sad nam se, dakle, otvoreno preti. Da tu poruku prenese, odabran je Aleksandar Šapić iz očiglednih razloga: preterana pamet mu ne smeta, sklon je, hm, svakojakim iskakanjima kojima zgranjava čaršiju, a nije ni originalni naprednjački kadar, pa se od njega lako može ograditi ako se ukaže potreba. Dugo je za te namene služio Vulin, koji je u poslednje vreme opravdano odsutan.

Šta nama poručuje Šapić? Više ni jedne izbore, kaže, niko neće priznati. „Sutra ih mi nećemo priznati, ići ćemo da se bijemo po ulici, ako nas neko takne reći ćemo to nije demokratija. Tu nema kraja, ulazimo u anarhiju, ulazimo u jedno bezvlašće koje apsolutno vodi u građanski rat“.

Dakle, tu smo. Da li se nama sasvim otvoreno, da ne bude dileme, poručuje da je opravdana bojazan razumnih ljudi da ovaj režim mirno na izborima vlast dati neće? Nego će da se „bije po ulici“ makar to značilo i građanski rat? Čisto da na vreme znamo koliko je režim spreman da podigne ulog, pa da se prema tome i ravnamo. Da vidimo jesmo li i mi na to spremni, ili ćemo ipak odlučiti da je bolje da se povučemo, a njih da ostavimo na vlasti bez ometanja?

Pokrali izbore jesu, ali nisu spremni da trpe da se neko tome protivi.

Ova Šapićeva opservacija možda jeste izletela iz njegove pameti, ali tu imamo mali problem: pošto je veoma opasno mahati šibicom u zapaljivoj atmosferi kakva je u Srbiji baš povodom krađe izbora nastala, ako se naprednjaci sa ovom otvorenom pretnjom ne slažu, mogli su odmah da reaguju i da se od nje ograde. Ali prva dva dana niko se nije oglasio. A to je siguran znak da oni ovaj incident planiraju da iskoriste kao probni balon.

Skraceni tekst Autor:Biljana Stepanović
link

Šapiceve odvale su više za komediju ali namece se pitanje :
Koliko je realno da zaista dodje do nekakvih sukoba zbog pokradenih izbora ?
Mislim da je njemu, kao i ostatku sns sekte najvaznije da zastite svoje kriminalne investicije i ugovorene dilove i zbog toga toliko panicno hoce da sacuvaju vlast u Beogradu i u svakoj opstini gde su njihove kabadahije zajahale. Jer ako jedna padne, pogotovo BG koji je pola Srbije, to bi automatski znacilo da potencijalne milijadre ulozene od strane raznih biznismena mogu da propadnu i da se npr pohapse ovi iz gradjevinske mafije... Sam Sapic je u tim radnjama duboko umesan i sam krsi zakon oko gradnje njegove vile.
 
Ti ljudi su zajahali vlast na krilima protesta, nasilja, oni su je praktično oteli jer su ga primorali na izbore, onda kukumavkali kako su pokradeni, nosali neke džakove, vikali da ako je jedan glas ukraden moraju da se ponove... Onda se tukli sa policijom, jedan njihov član je izgubio život.

Nakon toga su upali u ceo sistem i prisvojili celu Srbiju i postali multimilioneri.

Ako bilo ko misli da će oni sjahati sa vlasti mirno i bez fizičkog nasilja taj se vara, ako misli da će nekakve šetnje i proglasi oboriti ovaj klan, prilično je glup. Ovi su na nivou mafije i očigledno nestaju oni koji im smetaju čak.

Tako da ovo što je Šapić rekao ništa ne čudi, oni su za svaki protest opozicije pravili kontra protest da dokažu da i njih ima i to dosta i da su spremni na sve. Što je jasna poruka.
Utoliko bolje, ako silom odu sa vlasti onda ima mnogo vise osnova da budu i na robiji ovi koji ne pobegnu.
 
Pametno....ionako narod to baca i pravi djubre...
Ima jedna kuca, tip je u inostranstvu , malo malo pa neko istovari tamic maltera i cigli na tu parcelu.....
Pitam se jel stvarno postoje ljudi koji pikiraju gde u kraju ima zanemaren plac i zavuku se i istovare tamica kad padne mrak...

Vidjao sam snimke kako ljudi parkiraju auto ili kombi i tovare kocke ili ukrasne cigle sa nekog javnog gradilista....
Video uzivo tj, a video i snimke kako odvaljuju skoro napravljene ivicnjake i trpaju u kola..
Video sam jednom kako skidaju poklopce sa dva sahta i voze nekim malim kolima...ali iznenadjujuce lako izgleda saht kad ga oni utovaraju...
Doduse ja sam sad pod strahom od povrede pa mi svako secanje gde treba poturiti kicmu malo zastrasujuce...izbegavajuce.
 
Šapić misli da može sve pa i da optuži druge za nemar za koji je kriv grad i njegov gradonacelnik

Tako je svojevremeno Aleksandar Šapić naveo da postoje indicije da su dva autobusa koji su se zapalila tokom vožnje, kao i jedan koji se na ulici rastavio - "prepolovio“, u stvari "diverzije“ da bi se pred izbore pokazalo "da se u gradu sve raspada“.
 
Sad nam se, dakle, otvoreno preti. Da tu poruku prenese, odabran je Aleksandar Šapić iz očiglednih razloga: preterana pamet mu ne smeta, sklon je, hm, svakojakim iskakanjima kojima zgranjava čaršiju, a nije ni originalni naprednjački kadar, pa se od njega lako može ograditi ako se ukaže potreba. Dugo je za te namene služio Vulin, koji je u poslednje vreme opravdano odsutan.

Šta nama poručuje Šapić? Više ni jedne izbore, kaže, niko neće priznati. „Sutra ih mi nećemo priznati, ići ćemo da se bijemo po ulici, ako nas neko takne reći ćemo to nije demokratija. Tu nema kraja, ulazimo u anarhiju, ulazimo u jedno bezvlašće koje apsolutno vodi u građanski rat“.

Dakle, tu smo. Da li se nama sasvim otvoreno, da ne bude dileme, poručuje da je opravdana bojazan razumnih ljudi da ovaj režim mirno na izborima vlast dati neće? Nego će da se „bije po ulici“ makar to značilo i građanski rat? Čisto da na vreme znamo koliko je režim spreman da podigne ulog, pa da se prema tome i ravnamo. Da vidimo jesmo li i mi na to spremni, ili ćemo ipak odlučiti da je bolje da se povučemo, a njih da ostavimo na vlasti bez ometanja?

Pokrali izbore jesu, ali nisu spremni da trpe da se neko tome protivi.

Ova Šapićeva opservacija možda jeste izletela iz njegove pameti, ali tu imamo mali problem: pošto je veoma opasno mahati šibicom u zapaljivoj atmosferi kakva je u Srbiji baš povodom krađe izbora nastala, ako se naprednjaci sa ovom otvorenom pretnjom ne slažu, mogli su odmah da reaguju i da se od nje ograde. Ali prva dva dana niko se nije oglasio. A to je siguran znak da oni ovaj incident planiraju da iskoriste kao probni balon.

Skraceni tekst Autor:Biljana Stepanović
link

Šapiceve odvale su više za komediju ali namece se pitanje :
Koliko je realno da zaista dodje do nekakvih sukoba zbog pokradenih izbora ?
U stihovima ću odgovor dati,
Na dilemu tvoju osvrnuti se kratko,
O sukobima zbog izbora, da čujemo šta znati!

Šapić, što riječi izgovori,
Da više nikakve izbore neće priznati,
Zvuči to poput groznih prijetnji,
Ali zar to treba u anarhiju nas voditi?

Neka razum pobjedi nad bjesom,
Izbore neka pratimo s poštovanjem,
Jer sukobi i nasilje nisu put,
Već dijalog i mir, to je što ljude hrani, čini sretnim i štiti od jada i tmine.
 
Šapić misli da može sve pa i da optuži druge za nemar za koji je kriv grad i njegov gradonacelnik

Tako je svojevremeno Aleksandar Šapić naveo da postoje indicije da su dva autobusa koji su se zapalila tokom vožnje, kao i jedan koji se na ulici rastavio - "prepolovio“, u stvari "diverzije“ da bi se pred izbore pokazalo "da se u gradu sve raspada“.
Nema sta da misli da moze. On to, kao i cela vlast ocigledno MOZE! Nekaznjeno...Zato sto 90 % zatucane Srbije gleda Pink i Happy gde se od ranog jutra samo vrte hvalospevi o AVU, napada i pljuje oopozicija,drugim recima ispira se mozak vecini populacije, koja ne vidi nikakve druge informacije nego samo one koje im daju rezimski mediji...Kad gradonacelnik jednog grada nece da odgovara na pitanja jednih novinara a zbog toga je izabran-o cemu mi dalje pricamo...?
 

Back
Top