momci i cvece

............a ja konj kupujem buket .................:lol:

ali ti si uzeo buket karanfila koliko sam ja razumela...ne ide to....
krvavo crvene ruze...to je dobro....
jednu devojku je decko docekao sa laticama ruza na krevetu.....ziv se namucio da ih nadje u ovo doba godine (nije hteo da ih kupuje),ali mu se isplatilo...
znaci sledeci put,ruze...
 
dobiti cvet od muskraca znaci podsetiti se svoje zenstvenosti na najlepsi moguci nacin. drugo je poljubac, drugo zagrljaj, to su fizicki gestovi i vezani za nesto erotsko. ali cvet......
nekada su dzentlmeni poklanjali damama cvece. sada ti isti misle da su dame nestale i da IH treba kupovati skupim vecerama, poklonima, nazivaju ih sponzorusama i cime sve ne.......a dame i dalje mastaju o jednom skromnom malom cvetku.
nekada su dzentlmeni pili vino iz srebrnih cipelica svojih dragih. ne znate za to? oblik davanja u najvisem mogucem smislu. sada tesko da bi bilo sta popili iz istih, posebno ako je obuvni predmet patika ili bakandza...mislim, nije estetski, razumem:).
nekada su dzentlmeni pisali stihove svojim ljubljenima i slali im u namirisanim ruzicastim kovertama, napisane kitnjastim rukopisom, rukom uzdrhtalom od ceznje....sada umesto stihova, jedva da umeju da ispricaju nesto banalno bez postapalica, ubistvenog akcenta i jos gore gestikulacije...pa kazu: ma ove su uobrazene, nece da pricaju sa nama.....
ko je zaista izumro? ili, bolje receno, sta je izumrlo? muskost ili zenstvenost? ili, u sta su se pretvorili, kakav oblik dobili? budimo iskreni.
i, usput, jedan mali cvet ne umanjuje neciju muskost. naprotiv, povecava je do zvezda.
 
ali ti si uzeo buket karanfila koliko sam ja razumela...ne ide to....
krvavo crvene ruze...to je dobro....
jednu devojku je decko docekao sa laticama ruza na krevetu.....ziv se namucio da ih nadje u ovo doba godine (nije hteo da ih kupuje),ali mu se isplatilo...
znaci sledeci put,ruze...

...ma jok ,ja joj kupio ruze a ona mi uvalila kuranfil ..............:lol::lol: (davitelj protiv davitelja) ........golubice 13 javi se ..........:lol::lol:
 
Posle ovog tvog posta...mislim da ću ja početi da tražim da mi poklanjaju cveće.....

orhideja.jpg


...:D:D:D...
 
muskarci su svinje samozive..samo misle kako da nam strpaju kitu...ni malo paznje i neznosti ne mozes ocekivati od njih
:arrow:
a i ne gledam kakvu facu ima frajer,vec da li mu je kita tvrda..

pa sto se onda bunis
ako muskarca gledas kao kitu sto ti cudno sto isti samo hoce kitu da ti uvali i otpise te.

a i ne volim kada se muskarci i zene pljuju medjusobno,ruzno mi je :? :neutral:
 
:arrow:


pa sto se onda bunis
ako muskarca gledas kao kitu sto ti cudno sto isti samo hoce kitu da ti uvali i otpise te.

a i ne volim kada se muskarci i zene pljuju medjusobno,ruzno mi je :? :neutral:

Gleda k'o kitu, a smeta joj kad je neko gleda k'o pi*q... Boze sachuvaj i sakloni... :-|

A inache u pravu si, jeste ruzno ovo prozivanje. ;)
Treba biti konstruktivan... :-D
 
Gleda k'o kitu, a smeta joj kad je neko gleda k'o pi*q... Boze sachuvaj i sakloni... :-|

A inache u pravu si, jeste ruzno ovo prozivanje. ;)
Treba biti konstruktivan... :-D
svakome po zasluzi,samo eto muskarci i zene to jedni drugima kao lupaju kontru i onda se desi sta se desi - propust u komunikaciji i ovakve reakcije.
a ja se uvek nekako skenjam kad cujem tako nesto,jbg mozda i ja previse verujem u ljude :neutral:
 
Volim cvece...retko ga dobijam...obicno kupujem sama sebi da bih osvezila prostoriju...estetski....on to bas i ne voli, ali ponekad me iznenadi buketom...ponekad...jednom je to bilo...hehe....

Mada, vise se obradujem saksijskom....
 

Back
Top