Zasto danas vecina devojaka ne pruza sansu dobrim momcima?

Da li je moguće da ste, kao najgore Svetlane, izljubomorisali što je dečko pozvan na večeru

Pa budite i vi normalni i interesantni kao on, pa vas možda nekad neko i pozove na večeru. Ali to bi već zahtevalo lobotomiju
Gde su nestale Slavice?! :) :)



U skladu sa temom devojka izabere dobrog momka i pozove ga na veceru i odmah napad. :) :)
 
maznuto sa Reddita

Da se razumemo, ja ne kazem da su sve zene takve. Druga stvar, skoro svaku devojku koju sam upoznao je sa nekim likovima u vezi koji su tesko retardirani. Zadnja devojka sa kojom sam izasao mi je rekla da je bila u vezi sa nekim dilerom droge i narkomanom. Bukvalno je ostala sa njim u vezi sve do pre dve godine kad je resila da prekine jer joj je decko bio debil i ona se osetila ugrozenim. Sve bi to bilo u redu da ona nije znala ali jeste. Toliko vidim cura da biraju neke likove kojima ne bi covek normalan uzeo orah iz ruke (nakaradni, odvratni, pokvareni) jedna od primera je moja drugarica koja bira takve. Moj rodjak ima 28 godina nikada curu nije imao, niti je ruzan, on je dobar, obrazovan covek koji radi, mada se pomirio sa tim da ce ostati sam do kraja zivota i da su ga odbacivale. Znam jos mnogo osoba koji nemaju devojku, niti su losi u dusi, treniraju, uce, zele da postanu nesto, atraktivni, normalni, druzeljubivi. Niko im nikad nije pruzio sansu. Ocito odrastamo u toliko poremecenom vremenu da ne mozes naci normalnu osobu.
trend je da se suprotni pol "koristi" iskljucivo za zabavu. Nije "kul" biti zaljubljen, imati emocije..........to je "slabost" a danas se traze "jake" zene i "macho" muskarci , koji nemilosrdno gaze sve zivo ispred sebe.
I za ovu socijalnu deformaciju zahvalimo americi koja uz pomoc NATO, ugurava ovakve deformacije narodima cele planete.
 
trend je da se suprotni pol "koristi" iskljucivo za zabavu. Nije "kul" biti zaljubljen, imati emocije..........to je "slabost" a danas se traze "jake" zene i "macho" muskarci , koji nemilosrdno gaze sve zivo ispred sebe.
I za ovu socijalnu deformaciju zahvalimo americi koja uz pomoc NATO, ugurava ovakve deformacije narodima cele planete.
Tačno tako ne radiš na prevenciji i unapređenju nego samo povećavaš voltažu na električnoj stolici.
 
U skladu sa temom devojka izabere dobrog momka i pozove ga na veceru i odmah napad. :) :)
Неко ко прича против аутошовинизма тешко може да се допадне Еурус.

Иначе, кад би мене Еурус озбиљно позвала на састанак, ја бих почео да преиспитујем своју сексуалност.
 
trend je da se suprotni pol "koristi" iskljucivo za zabavu. Nije "kul" biti zaljubljen, imati emocije..........to je "slabost" a danas se traze "jake" zene i "macho" muskarci , koji nemilosrdno gaze sve zivo ispred sebe.
I za ovu socijalnu deformaciju zahvalimo americi koja uz pomoc NATO, ugurava ovakve deformacije narodima cele planete.
Ја бих само избацио ово "бити заљубљен" и ставио "волети". Заљубљеност је слепа фасцинација.

Остало ти је ко да си родом из Лесковца.
 
Неко ко прича против аутошовинизма тешко може да се допадне Еурус.
"Autošovinisti" su često 100 puta veće patriote od onih kojima je spika o Kosovu, Srbiji i Srpskoj samo način da napune novčanik.
I pazi sad "autošovinisti" uglavnom i kritikuju te svinjare koji su se dočepali vlasti i kojima je glavni interes upravo njihov džep.
Kritikuješ postojanje ovakvih kreatura na vlasti - sigurno si autošovinista.
1711539916959.png
Иначе, кад би мене Еурус озбиљно позвала на састанак, ја бих почео да преиспитујем своју сексуалност.
Jako ružno Svetozare. Odvratno rečeno. Isto ko kad bi ti neka žena ili bilo ko rekao da nisi muškarac.
 
Танте за танте.

Еурус је јако непристојна особа, па самим тим, сматрам да не зазлужује бољи третман.
Ok, onda sledeći put ako ti pozoveš neku na dejt - zamisli nađe se neko da te gađa pikavcima, kupusom i trulim paradajzom da ti upropasti situaciju.:roll:
Dignity? What is that?
 
Неко ко прича против аутошовинизма тешко може да се допадне Еурус.

Иначе, кад би мене Еурус озбиљно позвала на састанак, ја бих почео да преиспитујем своју сексуалност.
Prepusti njima da se upoznaju.

@sir patula - Ponesi check listu, ako smes. :) :)
 
Svakako da ne znas. Nakacili ste se na drustvene mreze pa kopirate. Sta vam je drugo ostalo.
Ne znam ko je debil, ali osoba koja ne zna šta je sleng je sigurno među njima
Objasni sleng glupaco. Ciji sleng? Srpski mozda? Evo ti jedan makedonski, da li sakas na kur da skakas? Ti si jedna iz ove izgubljene generacije koja otvara usta cim se prdne na zapadu. I jos nesto, kasnite bar 30 godina.
 

Back
Top