Modni žiri

Endži mi je gadnija iz dana u dan (ne zbog onih filmova i trt mrt, nego, nekako ... vizualno izbija iz nje opak hejt).
I luta stilski, lutaaa...
Ok je haljina, ona ima lepo telo i sve je to na mestu, al' mi ne ide.
AKo ove ptičice nisu u nekom kontekstu (tipa filma), onda su mi bzv za njene junkie ruke i pohotni pogled.
A cipeletinama me upropastila.
 
Jos nesto sto mi se svidelo, Kejt Blanset. Izgleda ko neka orhideja, nestavrno kako joj je lepo legla haljina na telo...manekenka moze da sedne i place
Cate-Blanchett-Ralph-Lauren-The-Royal-Marsden-Dinner-Tom-Lorenzo-Site-TLO-7.jpg


Cate-Blanchett-Ralph-Lauren-The-Royal-Marsden-Dinner-Tom-Lorenzo-Site-TLO-1.jpg


Cate-Blanchett-Ralph-Lauren-The-Royal-Marsden-Dinner-Tom-Lorenzo-Site-TLO-6.jpg


Cate-Blanchett-Ralph-Lauren-The-Royal-Marsden-Dinner-Tom-Lorenzo-Site-TLO-9.jpg
 
Odavno nisam videla nešto groznije od ove odevne kombinacije sa zadnje dodele Emija. Na stranu što crveno i roze nose samo koze :lol: , ovaj horor nije samo za modnu policiju. Ne znam šta je gore..od blajhane kose i frizure, preko košulje zakopčane do grla sa bubi kragnicom neodređene boje (kao kad vam crvena čarapica oboji beli veš pa dobije neku bledo roze boju) ili ovog užasnog šlepa od tila.Pa još u slojevima i volanima. Na sve to mišice drvoseče upotpunjene adekvatnim tetom sa zadnjeg obaranja ruku u lokalnom bircuzu. Uffff....:neutral:

1995045__500.jpg
 
Meni je Lena grozna od glave do pete. Nisam u fazonu da glumice/pevacice moraju sve da budu mrsave i lepe ali ima u njoj nesto iritantno.
A ovo je bas promasaj, posebno na njenu gradju. Ova kosuljica bi mozda funkcionisdala u ovoj kombinaciji na nekoj mrsavici sa istaknutim strukom ali ovako....
Ali uostalom ne secam se da je Lena Dunham ikada obukla nesto sto joj je dobro stajalo tako da... :lol:

- - - - - - - - - -

Mada kad sam videla OVO, Lena mi dosla melem
Friday-Red-Carpet-Rundown-8-29-2014-Fashion-Tom-Lorenzo-Site-TLO-9.jpg
 
Ni ja nemam ništa protiv debeljuca, Adel mi je npr. izuzetno lepa i uvek lepo upakovana :) , ali ne mogu da razumem toliko odsustvo stila kod nekog. Pitam se da li je Lenu iko posavetovao pre nego što je izašla takva u javnost.A možda nikoga ni ne sluša .Svi imamo te momente kad nam se nešto svidi i to furamo iako nam drugi skreću pažnju da nam ne stoji. Ili samo želi da provocira i šokira po bilo koju cenu.

Što se tiče slike što si postavila, ovo je valjda trebalo da bude seksi :lol: Sad dolazimo do druge krajnosti. Ako na Leni košulja puca, ovaj Aušvic izgled ( izražene ključne kosti, grudi dečaka u pubertetu i rahitična kolena ) je još jedan težak promašaj .
 
Meni je Lena grozna od glave do pete. Nisam u fazonu da glumice/pevacice moraju sve da budu mrsave i lepe ali ima u njoj nesto iritantno.
A ovo je bas promasaj, posebno na njenu gradju. Ova kosuljica bi mozda funkcionisdala u ovoj kombinaciji na nekoj mrsavici sa istaknutim strukom ali ovako....
Ali uostalom ne secam se da je Lena Dunham ikada obukla nesto sto joj je dobro stajalo tako da... :lol:

- - - - - - - - - -

Mada kad sam videla OVO, Lena mi dosla melem
Friday-Red-Carpet-Rundown-8-29-2014-Fashion-Tom-Lorenzo-Site-TLO-9.jpg

To je bio pokušaj da izvede ovako nešto. Amanda Seyfried ima pun pogodak.:) Rizičan dekolte,seksi, ali nije prešlo granicu i stvarno izgleda predivno

S_634563669382035958.jpg
 
Odavno nisam videla nešto groznije od ove odevne kombinacije sa zadnje dodele Emija. Na stranu što crveno i roze nose samo koze :lol: , ovaj horor nije samo za modnu policiju. Ne znam šta je gore..od blajhane kose i frizure, preko košulje zakopčane do grla sa bubi kragnicom neodređene boje (kao kad vam crvena čarapica oboji beli veš pa dobije neku bledo roze boju) ili ovog užasnog šlepa od tila.Pa još u slojevima i volanima. Na sve to mišice drvoseče upotpunjene adekvatnim tetom sa zadnjeg obaranja ruku u lokalnom bircuzu. Uffff....:neutral:

1995045__500.jpg

Ja ipak moram da verujem da neko to radi namerno. Da je to neki otkačeni anti-šik. Takmičenje u tome kako se obući neukusno, ali neukusno nije dovoljno dobro, treba da izgleda i idiotski.

Za razliku od ove mučenice u crnom, koja po svemu sudeći misli da je to elegantno. Izgleda kao džanki u sekend-hend haljini.
 
Ja ipak moram da verujem da neko to radi namerno. Da je to neki otkačeni anti-šik. Takmičenje u tome kako se obući neukusno, ali neukusno nije dovoljno dobro, treba da izgleda i idiotski.

Za razliku od ove mučenice u crnom, koja po svemu sudeći misli da je to elegantno. Izgleda kao džanki u sekend-hend haljini.

Ja sam mislila da tebe interesuje samo istorija. Baš si me prijatno iznenadio :)

Postoje kreacije koje se uglavnom rade za revije i teško su nosive u takvoj varijanti . To je slučaj i sa ovom Valijevom kombinacijom.Ona treba na ironičan način da dočara ono banalno i kičerajsko i pretvori ga u umetnost. Suština je da tu kreaciju treba znati izneti na pravi način. I na pravom mestu. Lena, nažalost nema takvu figuru, a ni stav kojim bi ovaj ansambl bio svojevrsni modni pop art.Mada,njen nastup na crvenom tepihu je ostavio traga i u tome je uspela.Ako je to bio cilj.

Ovaj boldovani komentar me je potpuno oborio s nogu :lol:
 
Ja sam mislila da tebe interesuje samo istorija. Baš si me prijatno iznenadio :)

Posle ove dve rečenice duboko sam se zamislio nad sobom. :)

Postoje kreacije koje se uglavnom rade za revije i teško su nosive u takvoj varijanti . To je slučaj i sa ovom Valijevom kombinacijom.Ona treba na ironičan način da dočara ono banalno i kičerajsko i pretvori ga u umetnost. Suština je da tu kreaciju treba znati izneti na pravi način. I na pravom mestu. Lena, nažalost nema takvu figuru, a ni stav kojim bi ovaj ansambl bio svojevrsni modni pop art.Mada,njen nastup na crvenom tepihu je ostavio traga i u tome je uspela.Ako je to bio cilj.

Znao sam da je tako nešto, al' ja nikad ne bih umeo to tako fino da kažem. :)
 
Moram nešto da prokomentarišem pošto vidim da ljudi prilično površno gledaju na neke stvari . Ne ulazim u političku sferu, to me ovde ne zanima, ali bih o stilu prve dame Dragice Nikolić . Mogu reći samo - izvrsno. Ima odličnog stilistu, savršeno je obučena za svaku priliku i u skladu onoga što predstavlja. Haljina sa inauguracije je savršenstvo.Kroj 60-ih, boja dinastija plava, izrez Džeki Onazis, tričetvrt rukav. Perfektno. :)

dragica-nikolic-srbija-internet-sajt-supruga-prva-dama-1405121169-532987.jpg


Šanel kostimi koje nosi su takođe izvanredni, svaki bolji od prethodnog.

dragica-nikolic-ivana-zemanova-foto-tanjug-1396352009-471927.jpg

Ova pelerinica mi je pun pogodak :)

02kole.jpg

Sve u svemu, ja sam prijatno iznenađena kako to sve izgleda. Nisam joj našla puno zamerki i mislim da je dobro što sluša onaga ko je savetuje :)
 
Kad smo već kod politke Vanja Udovičić je takođe savršeno stilizovan . Kod nejga se oseća koliko mu sve to leži, kako se dobro oseća u toj garderobi..Pri tom ima privlačno držanje i dobro telo :mace: i dalje nije potrebno...:lol:

Vanja_Small.jpg
 
Moram nešto da prokomentarišem pošto vidim da ljudi prilično površno gledaju na neke stvari . Ne ulazim u političku sferu, to me ovde ne zanima, ali bih o stilu prve dame Dragice Nikolić . Mogu reći samo - izvrsno. Ima odličnog stilistu, savršeno je obučena za svaku priliku i u skladu onoga što predstavlja. Haljina sa inauguracije je savršenstvo.Kroj 60-ih, boja dinastija plava, izrez Džeki Onazis, tričetvrt rukav. Perfektno. :)

dragica-nikolic-srbija-internet-sajt-supruga-prva-dama-1405121169-532987.jpg


Šanel kostimi koje nosi su takođe izvanredni, svaki bolji od prethodnog.

dragica-nikolic-ivana-zemanova-foto-tanjug-1396352009-471927.jpg

Ova pelerinica mi je pun pogodak :)

02kole.jpg

Sve u svemu, ja sam prijatno iznenađena kako to sve izgleda. Nisam joj našla puno zamerki i mislim da je dobro što sluša onaga ko je savetuje :)


Morala sam samu sebe da prokomentarišem,jer sam i onda, kada su je drugi napadali zbog garderobe videla da je to vrhunski kvalitet i stilizacija. Sada je ne napadaju zbog stila, već zbog rasipništva. Ali ovo nije mesto za te priče. :)


http://www2.kurir-info.rs/vesti/pol...-na-krpice-spiskala-50000-evra-clanak-1636589
 
Poslednja izmena:
Džaba joj sve kad je ljankase.

Slažem se :) Ali to znamo ti i ja, a ne mora da nas bruka i po svetu :lol: Pošto je njena uloga samo pitanje protokola tj. dovoljno je da se pojavi, slika i nauči par kurtoaznih fraza onda je bitno i kako izgleda.Mora se priznati da je dobro stilizovana i da to pristojno izgleda. Evo ovde ne zaostaje za Mišel Obamom, sve je kako treba.

n78945.jpg
 
Gledam snimke sa inauguracije hrvatske predsednice i ne mogu da se otmem lošem utisku koji je na mene ostavio njen stajling. Na prvi pogled sve se čini dobro, ali kad gledate par minuta svo to plavetnilo bez ičega što bi razbilo tu monotoniju postaje vam prilično odbojno. Plava haljina,plavi mantil pa čak i plave cipele bez i jednog detalja druge boje. Imala bih primedbu i na odabir nijanse plave boje.Previše otvorena i jarka.

61044035-inauguracija-kolinda-grabar-kitarovic.jpg

9b999e8124b9368cb0e4b054d410eba8.jpg

I opet moram da uporedim sa Dragicom koja je skoro bila u sličnoj poziciji i očigledno bila uzor gospođi Kitarović,ali nije pogodila ni nijansu,ni kroj, niti je imala hrabrosti da stavi neku maramu ili retro broš kao Dragica, a i frizura joj je bila prestroga, mada mi je ona možda jedino što može da prođe :)
 
Meni se kaput na toj prvoj slici mnogo dopao, ali onda sam videla ceo i stvarno je loš kroj. Taj razrez je čini još širom.

4604de04df63eb79e68e95b2a7344c87.jpg

Sve u tom plavetnilu jeste promašaj. Cipelice su bez komentara.

Mada mi je ok što nema ešarpu, jer kada je vrat otkriven lice dolazi do izražaja.

Po meni je kaput trebao biti kraći, bar malo strukiran i bez toga razreza. A haljina druge boje. Svetlije.
 
Slažem se. :)

Mislila sam da je haljina bolja, ali pogledaj.Loše je presečena ispod grudi onom trakom pa joj pravi ogroman stomak.A i rukav bi bio lepši da je tri četvrt,ali kad pogledam mišice - izgleda da je tu pojaka pa su morali ovako.I kao da nema dobar brus, sve je nešto slepljeno. Da ne ispadne da samo kritikujem :lol: dopala mi se ogrlica ...čini mi se da je ćilibar.

vucic_kolinda_cropix.jpg
 
Usvajam čitav komentar, ali samo da dodam:
Sa čim li joj se uklapaju ove sandalice. A tek cvetić :roll: Meni su one samo za neki diskać na plaži :lol:

I ko je ovo uopšte, i gde je ovo, i kakva zvanica je u pitanju?

- - - - - - - - - -

Nego, ja sam čekala oskarovske haljine a vi ništa :rtfm:
Poturate mi nekakve Dragice i družinu :lol:
 
Slazem se sa vama. Sandalice mi nikako ne idu uz ovu kombinaciju, bolje bi se uklopile neke jednostavne salonke, frizura bi definitivno trebala biti drugacija...

Evo nekoliko haljina sa dodjele Oskara...

tan2015-2-23214198211.jpg

tan2015-2-23213558341.jpg

tan2015-2-23637351790.jpg
 

Back
Top