Quantcast

Modni žiri

Bastiani

Poznat
Poruka
7.358

Grešim li ja ili je ovo moja omiljena glumica? Nije naročito reprezentativno izdanje. Ne znam ima li neko pravilo o tome, ali kožne pantalone su mi ovde nekako u ofsajdu, da ne kažem da izgleda pomalo i prostački. Kao da je dovatila prvo što je bilo na čiviluku i izašla napolje. Plus što ona uvek ostavlja utisak visoke žene (a nije, 170 cm) a ovde se baš vidi da je nekako kratka.

wild_child

Elita
Poruka
18.257
Meni je lepa i ovde, lepa zena pa i dzak da stavi na sebe. Ali pantalone jesu off. Jako mi se svidja torba i ta pelerinica ali pantalone i cipelice ( iako ih ne vidim najbolje- deluju mi ruzno)nikako ne idu

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.038
Divna pelerina golublje sive boje, lepo joj stoji.
Torba je dobra, ali mislim da za nju nije ravi izbor.
Mislim da cipele ne prate priču, pre bi došle neke čizmice sa niskom potpeticom.
A za pantalone se neopozivo slažem da su totalni promašaj.

Svako od nas ponekad izađe iz kuće kao da se oblačio navrat-nanos, bez osećaja za modu u datom trenutku, tako da je oprostivo. :lol:

LOLA90

Primećen član
Poruka
937

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
BAFTAS :)

I dalje izgleda nezdravo ali mi se bas svidja kako se obukla :) Sto se tice sminke nije mi jasno zasto forsira taj dewy look kad ima ovoliko celo.

Lupita mi je bila najlepsa :)

Uma Thurman... pa ja sam nju jedva prepoznala. Haljina je prelepa, sminka, nakit sve... Ali strasno kako je preterala sa operacijama.

Poslednja izmena:

wild_child

Elita
Poruka
18.257
BAFTAS :)

I dalje izgleda nezdravo ali mi se bas svidja kako se obukla :) Sto se tice sminke nije mi jasno zasto forsira taj dewy look kad ima ovoliko celo.

Lupita mi je bila najlepsa :)

Uma Thurman... pa ja sam nju jedva prepoznala. Haljina je prelepa, sminka, nakit sve... Ali strasno kako je preterala sa operacijama.

Lupita mi se uvukla pod kozu. Jako se lepo oblaci i mnogo mi je lepa i ona sama.
I Andja super izgleda, ona mi se uvek svidjala vise u sako-pantalone kombinacijama

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
Lupita je pre pre preslatka...
Morala sam da stavim drugu sliku cisto jer joj se tu bolje vidi lice :)

Ja se ne slazem za haljine bez bretela samo treba izabrati dobar model, uskladiti sa nakitom/frizurom...
Ja licno ne nosim takve haljine samo jer mrzim taj model grudnjaka, bez bretela :D

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.038
<p>
Anđelina je dobro izgledala, sviđa mi se. Lupita je veoma sarmantna i simpatična, nosila je haljinu a nije haljina nosila nju, kako to ume da bude slučaj, zaista je s pravom pobrala sve pohvale. Umina pojava mi se nikako ne dopada, haljina joj ne pasuje u predelu grudi, niti je ova frizura koja kao da je omaž ptičjem gnezdu dolikuje večernjoj toaleti za koju se odlučila.</p>

CocoSunset

Ističe se
Poruka
2.222
Oscars 2014

Cate Blanchett - svugde citam da je Lupita bila najlepsa, ali se sad meni najvise dopala Cate.

Lupita Nyong'o

Emma je imala prelepu haljinu - iskreno ja bih ovu haljinu nosila bas mi se svidja.... ali joj je kosa katastrofa, pokvarila frizurom outfit skroz.

o-EMMA-WATSON-OSCARS-2014-570.jpg
o-EMMA-WATSON-OSCARS-2014-570 (1).jpg

Kate Hudson - Old Hollywood style :heart:

Kate-Hudson-Oscars-2014-Red-Carpet-Dress.jpg

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.