Mlada muška koka - bolja juha

Kada se pređe recimo 30, pokazuju se velike razlike unutar jedne iste generacije. To što oboje imaju 40 to ništa ne znači. Neke osobe stare mladog i duha i tela. A neki baš ostare vrlo brzo. Zato tu godine prestanu da igraju bitnu ulogu i ljudi se nalaze koji su slični. Ima muških kojima već sa 45 nije više do keksa, ostare nekako, zapuste se, a viđam evo skoro na Tviteru jedna stavila sliku a puni 53 riba i po, i po duhu i telu. Kada smo se pre nekih 5 god sreli iz škole, razlike su bile neverovatne. Bilo je osoba koje nisi više mogao prepoznati. I šta će žena sa 45 koja izgleda kao da ima 35, ako su svi njeni vršnjaci ili većina kao da su 10 god stariji od nje. Ako može naći nekog od 35 sa kojim izgleda skoro kao vršnjak, a on sa 35 može već i brak da ima iza sebe i decu. i ne želi više. Pri čemu moje iskustvo kaže da muškarcima osim kad žele da imaju decu, njima su godine samo broj ako im se žena jako dopada. Pa preko 30, razlika u ovoj temi od 5, 6 god je nebitna. Ja sam bila u vezi skoro sa nekim ko je 15 god mlađi, a ima više iskustva od mene u sexu. Ne kažem u životu, to je nemoguće, ali muškarci preko 30, pojedini, prošli su već svašta. Neki se tada gase, neki tek počinju. I tako.
 
ја сам старији 2 године од моје супруге.

ту смо дакле. и да је она старија 2 године опет смо ту.

стоји да је индивидуално код сваког , и да не стари духом и тјелом свако исто. но када би се тако гледало онда не би било уобичајено не само код нас него и у свјету , где је већина углавном у браку у размаку у просеку негде до 5 6 година горе доље ....

уосталом једно друго покрећу па ако неко мало раније поче да клоне овај други га подмлађује и продрма...
 
Da baboyebiya nije normalna vidimo na primeru Francuske ko je vodi.
Elem da u svakom filmu u Čemerici , epitet maderfakera je za najgori muški soj , ne što je ostao u vremenu
emancipacije žena kao mali željan sise i mleka, nego što je znajući m-f žemski mozak doveo do toga da žene
''dignu'' ruku od mužova.
 
144165944865d359ca27ac8639691010_w640.jpg
 

Back
Top