Mlada muška koka - bolja juha

Rough 5 yrs difference
Malo je creepy čitava priča s njih dvoje.

Mada, kruže neke glasine da i on nije imun na crne batine:

1000008766.jpg
 
to što se ne priča ne znači da ne postoji
na terenu uveliko imaš spojeve u kojima je žena starija nekoliko i više godina od muškarca.
onda on može da bude umetnik, da razvija svoje projekte da sanjari u ružičastoj izmaglici
jer zna da će zrelija žena da nosi više od pola egzistencijalnog tereta na svojim leđima i duši
naposletku i na licu u kostima i u pogledu.

Ahhh... Ta predivna ravnopravnost polova.
 
Razlika u godinama izmedju žene i muškarca,njene piletine biće problem kada ona udje u šestu deceniju a njeno je pile u petoj i u punoj snazi.Tada se pokazuje njena ljubav,razumevanje i njeno htenje da mu da slobodu.Ako to uspe mogu ostati do duboke starosti zajedno bez priblema.
 
Hoće koka mladoj ku.rca. Ništa novo.
'оће и млад кувац старију коку.


За разлику од младих кока, које се праве да ништа не знају, старије се уредно потруде да покажу своје знање, па могу да се обарају све границе познатог и непознатог света.

Замисли, на'ваташ млађу, а она зна све и пробала је све. Помислиш..."није то за мене",

или, замисли на'ваташ старију коку, а она се прави да ништа не зна. Помислиш, "шта ће ми ако ништа не зна".
 
'оће и млад кувац старију коку.


За разлику од младих кока, које се праве да ништа не знају, старије се уредно потруде да покажу своје знање, па могу да се обарају све границе познатог и непознатог света.

Замисли, на'ваташ млађу, а она зна све и пробала је све. Помислиш..."није то за мене",

или, замисли на'ваташ старију коку, а она се прави да ништа не зна. Помислиш, "шта ће ми ако ништа не зна".
Ima svega.

Rekoh da je toga i prije bilo. U kratkim šemama. U brakovima je 15 20 god razlike bas retko da ona bude starija skoro nikako...

Kao mlad imao sam stariju 15 godina
 
Razlika u godinama izmedju žene i muškarca,njene piletine biće problem kada ona udje u šestu deceniju a njeno je pile u petoj i u punoj snazi.Tada se pokazuje njena ljubav,razumevanje i njeno htenje da mu da slobodu.Ako to uspe mogu ostati do duboke starosti zajedno bez priblema.
Ona i sa 60 legne i raširi noge...

A njeno pile sa 50 u punoj snazi? :rotf:

Realno pre će zene sa 50 naci mlađeg i to dosta pa i 15 god il 20 nego muškarac u 50 mladju jedno 15 il 20 god...
 
Ona i sa 60 legne i raširi noge...

A njeno pile sa 50 u punoj snazi? :rotf:

Realno pre će zene naći sa 50 način mlađeg i to dosta pa i 15 god il 20 nego muškarac u 50 mladju jedno 15 il 20 god...
pa ne znam ko će pre... šta kome treba. kad sam ja imala 30 bila sam sa nekim ko je imao 49, skoro 20 god razlike.
opet, sada mogu da imam i nekog toliko god mlađeg.
To zavisi od stanja u kojem se čovek nalazi, forme, izgleda, duha.
A uvek ima kandidata, nisu tu god problem za lepo druženje.
 
Muškarac sa 50 i koju i žena sa 50 i koju

Ko će pre naći dosta mladjeg partnera od recimo 20 god Aj i 15...

Odgovor je i budali jasan.

Žena.

ima ih zaista puno koji žele starije. Ali što jednom reče Dalmatinka, nemam nerava da se neko na meni uči 🙃😁. Meni to ne pričinjava zadovoljstvo. Želim da se osećam kao žena, a ne kao starija, iskusnija i dominantnija.
 
U prvom odgovoru na temi sam rekao da godine nisu bitne ako se par voli,razume,uziva u vezi i mislio sam na par godina razlike.Sve preko je tesko,skoro neizvodljivo da dozivi hepiend,da par doceka starost zajedno.
Samo sam rekao i stojim iza toga..problem je kada ona udje u sestu deceniju a on u petoj deceniji,u punoj snazi...tada se sve stavlja na test,snaga ljubavi,spremnost da se istrpe neke stvari,da se podnesu neki momenti zivota koji nisu bas prijatni a zarad ostanka u vezi,braku.
 
ima ih zaista puno koji žele starije. Ali što jednom reče Dalmatinka, nemam nerava da se neko na meni uči 🙃😁. Meni to ne pričinjava zadovoljstvo. Želim da se osećam kao žena, a ne kao starija, iskusnija i dominantnija.
ок јасно је да ти форсираш како у младости тако и старости да партнер поседује добро искуство. као младој може онај 20 год старији а сад рецимо 10 год млађи до 15 што опет није неки од 20 који ће се тек учити...


индивидуално је . то је сигурно ма колико ми овде налазили примере који нама одговарају...


дакле пре ће мушкарац са 35 година бити са неком од 50 или 55 него што ће то учинити жена са 35... да се не лажемо. јер код мушкараца иде више она народна дај шта даш него код жена, поготово када су у питању разведени мушкарци од 35 и који слабије ебавају тј немају ништа за редовне односе...

пре и чешће то је сигурно.

јер та са 35 није више млада као некада са 20 23 25 па да око ње доста незрелих или неискусних вршњака а поготово млађих...

она сад са 35 у најбољим годинама када зна и шта хоће , није јој проблем бити са вршњацима који имају 35 или мало старијима два три год, јер су то већ искусни мушкарци и те како...

па и са млађим коју годину јер мушкарац са 33 није ко онај са 20 23...

тако да жена са 35 да иде на неког од 50 или 55 је баш реткост ако није интерес у питању наравно.
 

Back
Top