Misionarski ili doggy

u kojoj pozi lakse, brze, intenzivnije dozivite vrhunac, misionarska ili doggy

  • Misionarska

    glasova: 8 36,4%
  • Doggy

    glasova: 6 27,3%
  • Nista od navedenog

    glasova: 2 9,1%
  • Sta je to orgazam

    glasova: 6 27,3%

  • Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .
Kucam na netu missionary pose da se podsetim koja je to poza slabo pamtim nazive i izlaze mi slike pedera u toj pozi,gde ide ovaj svet Boze 🤯! Inace moja prva poza omiljena 😂
To sam primetila svet je potpuno poludejo sad samo ovi nazadni mogu da imaju seks oni kažu daje to ljubav po onome šta ima na internetu čovek bi rekao da nema nas šta volemo prirodno i kako je određženo nego samo ovi muški šta briju noge i poludu na golo muško telo kažem vam da čemo izumremo kao vrsta a to i oče onaj homič Bil Gec zato ga je žena i ostavila daje valjao bila bi sa njim zato vi muški šta volete prirodno nemojte puno da se mislite odma oženite devojku i imajte decu toje lepo inače nam se crno piše
 
Ja ne razumem kakve su to poze Zoki i ja to radimo po starinski ali kad sam bila mlađža onda sam ja bila prava veštica i jahala po njegovoj metli kako sam mogla i umela a sad je njegov stomak kao u trudnice od devet meseci i veči je od njegovog Ljubiše pa on mora da se namesti i uradi posao star je čovek ali seks voli više od života
Onda doggy, da zoki ima gde da nasloni stomak.
 
Nema one koju ja volim
Sexy Cuddle GIF by binx health
 

Back
Top