Misionarski ili doggy

u kojoj pozi lakse, brze, intenzivnije dozivite vrhunac, misionarska ili doggy

• Misionarska

glasova: 8 36,4%
  • Doggy

glasova: 6 27,3%
  • Nista od navedenog

glasova: 2 9,1%
  • Sta je to orgazam

glasova: 6 27,3%

• Ukupno glasova
    22
  • Anketa je zatvorena .

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.703
Ponukana komentarima na jednom dijelu foruma nametnulo mi se logicno pitanje, da li je statistika koju nam serviraju kao izvor informacija tocna ili ipak nije. Pitanje glasi u kojoj pozi lakse, brze, intenzivnije dozivite vrhunac, misionarska ili doggy :ceka:
jel ovo pitanje za zene.........? Mislim, mi muskarci i da dubimo na glavi, nemamo problem sa O.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.703
I meni dgooy a razloga ima punoooo
1. poketljiviija sam u toj pozi nego u misionarskoj
2. poneki pljes ili stipkanje po guzi je dobro dosao a to se u misionarskoj ne moze
3. ponekad volim da me partner uhvati za kosu a ni to bas nije prakticno u mis pozi
dalje ne bi da nabrajam ali ima toga jos :rumenko:
"makaze" su najbolje. Ona na bok sa jednu podignutu nogu a ja cucim izmedju................penetracija do zeludca. Al to je zavrsna faza jer tu svrsimo za par minuta pa da ne uprskamo stvar na samo pocetku..............tu pozu ostavljamo za kraj.

Mačka_Zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
75.236
"makaze" su najbolje. Ona na bok sa jednu podignutu nogu a ja cucim izmedju................penetracija do zeludca. Al to je zavrsna faza jer tu svrsimo za par minuta pa da ne uprskamo stvar na samo pocetku..............tu pozu ostavljamo za kraj.

ne znam da li si znao ali zena moze imati i nekoliko vrhunaca bez problema tako da ne brini oko toga, jedino ako Ti ubrzas u toj pozi onda je to druga prica :aha:

Mačka_Zagrebačka

Stara legenda
Moderator
Poruka
75.236
jes................kad sam bio klinac, stariji su mi govorili da ako ocu duze da izdrzim, da mislim na neku babu...........vec sam zaboravio kako to funkcionise. Probacu veceras.
:rotf: ma kakva baba :fdlan: na dedu valjda mislis pa mozes jos duze nego da mislis na babu :zcepanje:mislim, to ako ces slusati starije
mi mladji imamo i modernije nacine, uopce ne mislis :zper:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.