Miraz... lepa stara srpska rec... vol. 1

Ljuba82:


P.S. Ратататира ниси у праву...кад се некоме тако смејеш и ликујеш...ако ниси у праву...врло брзо се ситуација окрене...постанеш она којој се смеју. Комо је цитирао Ortodox Celtse...

...ево примера...

..."Hurrah me soul" sez I, me shillelagh I let fly...

...And all the way to Dublin whack fol lol de ra...



ja se njemu nisam smejala, niti likovala
smejala sam se reči fare u pogrešnom kontekstu
ali pošto je zapravo bilo farewell... to je opet bio moj previd, nisam se udubljivala u tematiku :lol:
a koliko i kada ću da se smejem... xmmm... pa valjda to nikog ne bi trebalo da ugrožava... valjda je pozitivno smejati se, a kada nekog želim da uvredim, radim to direktno i bez uvijanja
 
marlon:
Ma nemoj da se mucis, sve su fantasticne...mogu da ti preporucim, skoro sam nabavio jedno relativno staro izdanje-komplet svih sonata od 1-18 plus imaju adaggia, ronda, fantasie na 6 diskova od Mitsuko Uchide. Prvoklasno uzivanje. A mozes i da ih das u miraz...da ne skrecemo sa teme. :lol:

ma mozart je odlican...sve od njega sto imam je fenomenalno.nije ni cudo kad je covek bio apsolutni sluhista :shock:

nego,bolje da ja napravim neku kompilaciju kod kuce,na mom klaviru,bah,mozart,betoven,sopen i ostali...pa da ga narezem pa da mi to bude miraz :lol: originalno.... made by banshee :D

ko ce bre tak'u da me odbije? :mrgreen:
 
Banshee:
ma mozart je odlican...sve od njega sto imam je fenomenalno.nije ni cudo kad je covek bio apsolutni sluhista :shock:

nego,bolje da ja napravim neku kompilaciju kod kuce,na mom klaviru,bah,mozart,betoven,sopen i ostali...pa da ga narezem pa da mi to bude miraz :lol: originalno.... made by banshee :D

ko ce bre tak'u da me odbije? :mrgreen:
A mos i da mu sviras na uvce unplugged, svaku noc kad je nadrndan :lol: :lol: :lol:

P.S. Zaboravi Lista...gde njega...
 
commodore:
Sele ti mozes i sa zavezljajem i kartonskom kutijom... ako ti je to slika... :lol:

Mislim... brate... sestro... :lol:

Да...да...баш одмара очи...:lol:

10.gif
10.gif


...једино да пожелимо да овде буде...свеприсутна...:lol:
 

Back
Top