Milo Đukanović: Nezavisnost problem za Srbiju

Od obnavljanja nezavisnosti Crne Gore je i pocela tolika mrznja prema njoj, a ne od priznanja Kosova od strane crnogorske vlade, kao sto mnogi ovdje tvrde, jer to je jos jedan samar onima koji i dalje mastaju o Velikoj Srbiji.

A i odlicno se svi sjecamo politike od prije referenduma koju je tadasnja Srbija vodila prema Crnoj Gori, svim silama se borila da ostane drzavna zajednica, koja je od samog starta bila osudjena na propast.

Takve gluposti može prodavati samo idiotima.
I dan danas, crnogorska vlast se ponaša kao da je Srbija njena kolonija,
a ovi im to dozvoljavaju umesto da uspostave odnos, kao recimo prema Albaniji ili Bangladešu.
 
Ne nego teram smradove da se vrate u brda sa kojih su se dokotrljali.......i uzurpirali ono što im ne pripada..... ništa nije vaše do onog vašeg posrranog kamena pa ga glođite.......u crknite svi koliko vas god ima.....ako vlast reši da napravi zid prema tom vašem rezervatu ja se prvi dobrovoljno javljam da ga zidam bez pare i dinara tj. "na mobu".......

Trebalo je da se rodis malo ranije pa da ucestvujes u Tilevijem omladinskijem radnim akcijama. :mrgreen:
 
Jeßi ga Djokice taj dan neces docekat'. :lol:

Ne brini se ti ništa za mene......polako odumirete uvde u Srbiji, drže se jš neki jer imaju protekciju po političkoj liniji, a hvala Bogu i to će vremenom da splasne......tako da ni vi nećete dočekati da od Srbije pravite svoju prćiju.....pa kada vam mi lepo nismo valjali......lepo sada sa vašim rođacima Šiptarčinama i braćom Kolumbijcima glođite kamen i malko pospite kokaina da vam ne utrnu zubi, i radi varenja....
 
Aj pa da diplomiras brzo. No mi se ucinje da si jedan od onih sto mlate o crnogorskim studentima, a nikad fakulteta nijesu vidjeli :mrgreen:

Hvala! Ne ne radim to, jer je u najmanju ruku licemerno. Istini za volju, da ne bih na ovom forumu ispao kao šovinista, ima i sasvim pristojnih kolega i koleginica iz CG koji se ponašaju normalno i došli su u BG da uče, i gledaju svoja posla(čitaj sirotinja)

Ali, daleko, daleko veći broj su nakurrčeni seljačići i seljančice sa brda, čiji roditelji su se nafatirali u poslednje vreme, Bog te pita kako, dolaze ovde prosipaju mudrost i ponašaju se kao da su Boga uhvatili za 00.

Meni kao i svakom drugom stanovniku Srbije, nevezano za nacionalnost, iskreno smeta, ponašanje koje jeste licemerno. Većini građana CG Srbija je rezervna država, pljuju i prozivaju Srbiju a svako ima naše državljanstvo.

Porodični klanovi se vuku kao vozić, a fakulteti i javna preduzeća i službe su im kapija, nemam ništa protiv da završe fakultet niti da se obrazuju, pod uslovom da plate isto to školovanje, neka konkurišu za stipendiju negde.

I posle još najgore, isti onaj student lokalac, čak ida je imao bolje ocene, ne može da dobije posao, jer jer maći imao štrika od Šćepana Mile Jovovog, eto vidiš to me izluđuje.

Onaj ko dođe iz CG i bude lojalan građanin ove države je svakako dobrodošao, a za ostale koji bi da sede sa dupetom na 2 stolice:

Neka Pero i dalje radi u kontrolu leta, ali krajnje je vreme da to radi u Podgoricu..... ;)
 
Hvala! Ne ne radim to, jer je u najmanju ruku licemerno. Istini za volju, da ne bih na ovom forumu ispao kao šovinista, ima i sasvim pristojnih kolega i koleginica iz CG koji se ponašaju normalno i došli su u BG da uče, i gledaju svoja posla(čitaj sirotinja)

Ali, daleko, daleko veći broj su nakurrčeni seljačići i seljančice sa brda, čiji roditelji su se nafatirali u poslednje vreme, Bog te pita kako, dolaze ovde prosipaju mudrost i ponašaju se kao da su Boga uhvatili za 00.

Meni kao i svakom drugom stanovniku Srbije, nevezano za nacionalnost, iskreno smeta, ponašanje koje jeste licemerno. Većini građana CG Srbija je rezervna država, pljuju i prozivaju Srbiju a svako ima naše državljanstvo.

Porodični klanovi se vuku kao vozić, a fakulteti i javna preduzeća i službe su im kapija, nemam ništa protiv da završe fakultet niti da se obrazuju, pod uslovom da plate isto to školovanje, neka konkurišu za stipendiju negde.

I posle još najgore, isti onaj student lokalac, čak ida je imao bolje ocene, ne može da dobije posao, jer jer maći imao štrika od Šćepana Mile Jovovog, eto vidiš to me izluđuje.

Onaj ko dođe iz CG i bude lojalan građanin ove države je svakako dobrodošao, a za ostale koji bi da sede sa dupetom na 2 stolice:

Neka Pero i dalje radi u kontrolu leta, ali krajnje je vreme da to radi u Podgoricu..... ;)

A ti mislis da toga kod nas nema. Budale su uvijek najbucnije, jos ako je budala iz neke druge sredine ili drzave kao sto je u ovom slucaju, onda ti se ponekad ucini da su svi u toj drzavi takvi.

I ja sam isto student i nasi fakulteti imaju pametnjakovica sa sjevera CG koji imaju preko 30 godina, a jos studiraju, a kad ih cujes kako mlate, taman kao da su Boga ufatili za onu rabotu.

A pazi ovo, ja sam isto sa sjevera, a zivim u PG vec 6 godina, srednju sam u PG zavrsio. Pa onda slusam kometare na racun ljudi sa sjevea CG slicne onom tvom sto sam prvo citirao, i onda mi zasmeta, posebno mi zasmeta kad vidim kakve sve individue bacaju takve komentare, krivi im sjevernjaci sto su oni propalice.

Nemoj pogresno da me shvatis, ovo za propalice to se ne odnosi na tebe, ali ima dosta ljudi koji ne zasluzuju da ih drugi pljuju, a upravo oni najvise trpe to pljuvanje.
 
A ti mislis da toga kod nas nema. Budale su uvijek najbucnije, jos ako je budala iz neke druge sredine ili drzave kao sto je u ovom slucaju, onda ti se ponekad ucini da su svi u toj drzavi takvi.

I ja sam isto student i nasi fakulteti imaju pametnjakovica sa sjevera CG koji imaju preko 30 godina, a jos studiraju, a kad ih cujes kako mlate, taman kao da su Boga ufatili za onu rabotu.

A pazi ovo, ja sam isto sa sjevera, a zivim u PG vec 6 godina, srednju sam u PG zavrsio. Pa onda slusam kometare na racun ljudi sa sjevea CG slicne onom tvom sto sam prvo citirao, i onda mi zasmeta, posebno mi zasmeta kad vidim kakve sve individue bacaju takve komentare, krivi im sjevernjaci sto su oni propalice.

Nemoj pogresno da me shvatis, ovo za propalice to se ne odnosi na tebe, ali ima dosta ljudi koji ne zasluzuju da ih drugi pljuju, a upravo oni najvise trpe to pljuvanje.

Shvatam te prijatelju, i znam da je generalizacija čest pojam. I ja tebe ne kritikujem, ti u CG učiš studiraš, živiš u svojoj državi, a molim lepo propaliteti nemaju prava da te vređaju.

Ali imam ti još jednu stvar reći, a to je sledeće: ja imam prijateljstva sa skoro pa svima od onih hardcore urbanih BG ljudi, pa do ljudi iz malih sredina, i to iz svih krajeva i Srbije i CG i Bosne. I znaš šta se izdvaja kao anomalija najbučniji su oni iz CG, ima među njima onih koji su zaista umni i dobro uče naravno, ali ima dobrih studenata iz drugih krajeva ali nikada nisu galamu dizali toliko.

Par puta sam čuo takve rečenice da je to užas slušati: "Srbijanski cigani", "e kilavi Srbijanci", "glupi Bosanci", "ludi Krajišnici", niko njima ne odgovara, svi su glupi smrdljivi glibavi ludi ovaki onaki......

Cela moja poenta priče jeste sledeća, i ti i ja možemo da odemo u USA i ako iscimamo stipendiju sa jednakim šansama da se borimo tamo za svoje mesto pod suncem sa Amerikancima. Meni ništa ne smeta da tebi ili bilo kojem trećem državljaninu neko plati stipendiju i školovanje. I isto tako neće mi biti krivo ako me na poštenom konkursu za posao pobediš i dobiješ radno mesto, onda je pobedio bolji.
Ali ako studenti dođu u jednu zemlju ona ih prijateljski prihvati, iz svog budžeta im plati školovanje (bar onima koji se plasiraju na B.) i posle ti isti studenti kada završe školu upadaju preko rodbinskih veza?:confused: i još imaju drskosti da pljuju i kritikuju zemlju u kojoj žive i rade?:confused:

Niko vama ne brani da budete Crnogorci ako se tako osećate, i da se deklarištete tako i da se osećate strancima u Srbiji, molim lepo vaše pravo.

Ali nije vaše pravo da na teretu srpskog budžeta se školujete i korupcijom rovarite naš sistem, i naših krtica nam je preko glave, ne treba nam još.....

Nemoj ovo shvatiti kao uvredu već kao konstataciju na činjenicu.
 
kako se tim ljudima u CG ne dosadi da im don Milo peva istu pesmu.Sta je briga Srbiju za CG,jak faktor na balkanu pa samo o CG razmisljaju ljudi i vlast u Srbiji.
Srbiju CG zanima k`o smrdljiv sir,idite s`milim Bogom i gledajte svoja posla.Ali,ako pricate o svojim problemima onda nemate odgovore,i onda vam kriva Srbija.
Ne zanimate Srbiju,OK?!
 
Ajde Reckless ne pricaj gluposti!!! Ko bi ti okrecio fakultet, ocistio lisce oko njega i sl. da nije ovakvijeh ka sto je to ovo kurirce. :mrgreen:
A ti si kao neki gazda ,za tebe su Srbi sluge ,radnici a jel tako mislis. Vratio bi ja vas sve u CG pa se lepo druzite sami sa sobom a ne da ovde uzimate radna mesta, mesta na fakultetima i zauzimate prostor koji je za nase ljude.Odlazite nam vec jednom iz zivota dopizdili ste svima sa vasom bahatoscu i nadmenim ponasanjem.
 
Podgorica -- Suštinski problem odnosa Srbije prema Crnoj Gori u tome što se Beograd nije pomirio sa nezavisnošću Crne Gore, smatra Milo Đukanović.
Banjaluka -- Suštinski problem odnosa Crne Gore prema Srbiji u tome što se Podgorica nije pomirila sa qrčanim bolovima Beograda zbog nezavisnosti Crne Gore, smatra Rainbow Six.
:cool:
 

Back
Top