Mile, kako možemo biti divan narod?!

Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...
 
Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...

Јел те Срамота?Па испиши се сестро слатка

Ја сам поносан што сам Србин
http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=614
 
Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...

ti si bas nesrecna osoba:(
 
Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...

Da se ja pitam za ovakvu izjavu bih ti oduzela državljanstvo pa da vidim da li bi više uživala kao apatrid :roll:
 
Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...

Nemoj bas tako da preterujes, mi trebamo da se borimo da nam drustvo postane bolje, istina je da to izgleda, najblaze receno, kao nemoguca misija, ali odustati je jos veca greska.

Ovo podebljano je ono sta nama treba, medjutim imali smo jedan period istorije kad se gradilo, posle toga jedan kad se rusilo, a trenutno smo ni tamo ni vamo.
 
I ja mislih kao i ti,te Tesla,Milanković,te Jovovich,Weir Al Yankovich...Ali,ovo...

FRANCUZ JE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI!!!

Čovek je došao da navija,fudbal naravno,i bolesni debili su ga pretukli na smrt...Sada i treba da nas ne mrzi,već prezire!!!

Bolesni idioti koji...ebem ti život...

Mala ispravka. Tesla je Krajisnik porijeklom iz Crne Gore - pleme Pilatovci, Mila Jovovich je Amerikanka koja je s oceve strane porijekom iz CG (pradjed joj je bio Perjanik Kralja Nikole). Jankovica ima na sve strane i kod svih Slovena, tako da ne znam okle si zakljucio da je iz Srbije.

Jedino ti vjerujem za Milankovica, jer to i zvuci kao pravo srpsko prezime, ali nikad za tog covjeka/zenu nijesam cuo.
 
I ja mislih kao i ti,te Tesla,Milanković,te Jovovich,Weir Al Yankovich...Ali,ovo...

FRANCUZ JE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI!!!

Čovek je došao da navija,fudbal naravno,i bolesni debili su ga pretukli na smrt...Sada i treba da nas ne mrzi,već prezire!!!

Bolesni idioti koji...ebem ti život...
Зашто изједначаваш све Србе са појединцима?

To su oni Tihomirovi.. Srpska omladina. Naša deca! A kad Francuz završi karijeru, završiće i ovi učesnici... Da Legiji peru tanjire sledećih 40 godina. Pa kad izađu - pravo na izbore da smenjuju BoTu! :lol:


А шта је смешно у чињеници да се ова власт понаша горе од Милошевића деведесетих?

Ви сте сви пукли и препуни сте дуплих критеријума.

Мислиш ли ти да ће теби у оваквој Србији бити добро?
 
Porazavajuce je to sto kad ljudima koji ne znaju samo za rat i lopovluk spomenes da si Srbin,okrenu se bez dalje diskusije, i etiketiraju te kao neandertalca i divljaka


Можда у Америку тамо био нисам ,овде по Јевропи није тако
него већ ти реко неко да није то лични утисак који ти одајеш?

Mala ispravka. Tesla je Krajisnik porijeklom iz Crne Gore, Mila Jovovich je Amerikanka koja je s oceve strane porijekom iz CG (pradjed joj je bio Perjanik Kralja Nikole). Jankovica ima na sve strane i kod svih Slovena, tako da ne znam okle si zakljucio da je iz Srbije.

Jedino ti vjerujem za Milankovica, jer to i zvuci kao pravo srpsko prezime, ali nikad za tog covjeka/zenu nijesam cuo.


Шиптар ди си бре ? Опет крадеш?
Ајде куко кукавна пали у оно мало крша и лови змије
 
Mala ispravka. Tesla je Krajisnik porijeklom iz Crne Gore - pleme Pilatovci, Mila Jovovich je Amerikanka koja je s oceve strane porijekom iz CG (pradjed joj je bio Perjanik Kralja Nikole). Jankovica ima na sve strane i kod svih Slovena, tako da ne znam okle si zakljucio da je iz Srbije.

Jedino ti vjerujem za Milankovica, jer to i zvuci kao pravo srpsko prezime, ali nikad za tog covjeka/zenu nijesam cuo.

Mila je s oceve strane poreklom s Kosova.
 
Nemoj bas tako da preterujes, mi trebamo da se borimo da nam drustvo postane bolje, istina je da to izgleda, najblaze receno, kao nemoguca misija, ali odustati je jos veca greska..

Slazem se ja da trebamo da se borimo.
Jos se vise slazem da izgleda kao nemoguca misija.
Nas narod ne samo da nema nikakvu edukacionu i opstekulturnu potporu, nego ni nece da nauci, nece da se potrudi da napreduje, da se oplemeni,usavrsi, a ima od koga da vidi, samo da prati sablon.
Nego nece , samo sto lakse, da se sto manje ulozi neki napor ako moze, odlicno
 
Mala ispravka. Tesla je Krajisnik porijeklom iz Crne Gore - pleme Pilatovci, Mila Jovovich je Amerikanka koja je s oceve strane porijekom iz CG (pradjed joj je bio Perjanik Kralja Nikole). Jankovica ima na sve strane i kod svih Slovena, tako da ne znam okle si zakljucio da je iz Srbije.

Jedino ti vjerujem za Milankovica, jer to i zvuci kao pravo srpsko prezime, ali nikad za tog covjeka/zenu nijesam cuo.

Ne kradi.Tesla nije porijeklom Crnogorac.Ne kiti se tudjim perjem.
 
Slazem se ja da trebamo da se borimo.
Jos se vise slazem da izgleda kao nemoguca misija.
Nas narod ne samo da nema nikakvu edukacionu i opstekulturnu potporu, nego ni nece da nauci, nece da se potrudi da napreduje, da se oplemeni,usavrsi, a ima od koga da vidi, samo da prati sablon.
Nego nece , samo sto lakse, da se sto manje ulozi neki napor ako moze, odlicno

kad kazes nas narod,,,da li mislis da tu spada svih 6 miliona..za svih 6 miliona mislis da nemaju obrazovnu i opstekulturnu potporu...vidis ja se sa tim ne slazem...i ne mozes generalizovati..jer generalizacije dovode po pogresnih zakljucaka
kao u onom tvom postu
kad cuju da si srbin okrenu se i odu..generalizovali su i dosli do pogresnog zakljucka i na osnovu toga se ponasaju na taj nacin...e vidis to je nekultura neobrazovanost i nedostatk opste kulture
 
Slazem se ja da trebamo da se borimo.
Jos se vise slazem da izgleda kao nemoguca misija.
Nas narod ne samo da nema nikakvu edukacionu i opstekulturnu potporu, nego ni nece da nauci, nece da se potrudi da napreduje, da se oplemeni,usavrsi, a ima od koga da vidi, samo da prati sablon.
Nego nece , samo sto lakse, da se sto manje ulozi neki napor ako moze, odlicno

Па то је твој највећи проблем ,Уклапаш се у шаблон и калуп
 

Back
Top