Mile, kako možemo biti divan narod?!

Jednom dato drzavljanstvo se ne moze oduzeti, tako bi bar trebalo da bude po Ustavu, osim ako bas ne napravis nesto extremno lose po drzavu ili ga se sama ne odreknes.

Ne odricem se nicega, tako se zalomilo.
Znas, to je kao sa roditeljima, ne moras da ih volis, ali moras da ih postujes.

Nego, ja sam sigurna da vise doprinosim ovoj zemlji a posebno da cu tek da joj doprinosim, nego svi ovi ljudi koji me simbolicki kategorisu za sledeceg koji ce da bude kamenovan sto nije nacionalista.

Ali ja niti volim drzavu, niti narod, mislite da meni nije zao sto je tako.
 
Slazem se ja da trebamo da se borimo.
Jos se vise slazem da izgleda kao nemoguca misija.
Nas narod ne samo da nema nikakvu edukacionu i opstekulturnu potporu, nego ni nece da nauci, nece da se potrudi da napreduje, da se oplemeni,usavrsi, a ima od koga da vidi, samo da prati sablon.
Nego nece , samo sto lakse, da se sto manje ulozi neki napor ako moze, odlicno

Problemi ce poceti da se resavaju kad veci procenti ljudi budu imali ispravne prioritete u zivotu.
 
Stvarno smo neko nistacko pleme u klici i poreklu.
'' je bem ti majku ustasku , sa'cu da te zakoljem , cu da ti popalim decu, cu da ti obesim zenu" to je Srbin, pravoslavac i zakleti patriota.
Uzmi napravi nesto. Uzmi sagradi.
Evo,da kazem, sramota me je sto sam Srpkinja, bilo sta drugo, samo da nisam iz Srbije.
Dobro, i da nisam hindu lezbejka iz Indije, ti ljudi su stvarno ...

:hahaha::hahaha: nije ti dobro ..Svi narodi se ponose sobom samo mi sami sebe pljujemo..DA li si negde videla da Siptari ili Hrvati pljuju po sebi?Nisi,a uradili su mnogo gore stvari nego mi!:dash::dash::rtfm::rtfm:
 
Ne odricem se nicega, tako se zalomilo.
Znas, to je kao sa roditeljima, ne moras da ih volis, ali moras da ih postujes.

Nego, ja sam sigurna da vise doprinosim ovoj zemlji a posebno da cu tek da joj doprinosim, nego svi ovi ljudi koji me simbolicki kategorisu za sledeceg koji ce da bude kamenovan sto nije nacionalista.

Ali ja niti volim drzavu, niti narod, mislite da meni nije zao sto je tako.

Xebote ,koji nickname ,looong !:worth:
 
Ne odricem se nicega, tako se zalomilo.
Znas, to je kao sa roditeljima, ne moras da ih volis, ali moras da ih postujes.

Nego, ja sam sigurna da vise doprinosim ovoj zemlji a posebno da cu tek da joj doprinosim, nego svi ovi ljudi koji me simbolicki kategorisu za sledeceg koji ce da bude kamenovan sto nije nacionalista.

Ali ja niti volim drzavu, niti narod, mislite da meni nije zao sto je tako.

Ne moras da budes nacionalista da bi volela svoj narod i drzavu.

Nacionalizam nema nikakve veze s tim, dapace, pokazalo se da su bas takvi naneli najvise stete svima.
 
:hahaha::hahaha: nije ti dobro ..Svi narodi se ponose sobom samo mi sami sebe pljujemo..DA li si negde videla da Siptari ili Hrvati pljuju po sebi?Nisi,a uradili su mnogo gore stvari nego mi!:dash::dash::rtfm::rtfm:

Da , ali mi nemamo onakvu masinu iza sebe, pa se ipak ku rcimo
Zalazis u politiku, a to nije moj domen.
Pricam o misljenju o svojoj zemlji na osnovu onoga sto mi je dosad pruzila, a pruzila mi je sipak.
Da nisam videla kako zive moji vrsnjaci na Zapadu, mozda sad ovo ne bih govorila.
I sad sam se iznervirala, i idem s teme, pre nego sto napisem nesto zbog cega bih mogla da se kajem.:besan2:
 
Da , ali mi nemamo onakvu masinu iza sebe, pa se ipak ku rcimo
Zalazis u politiku, a to nije moj domen.
Pricam o misljenju o svojoj zemlji na osnovu onoga sto mi je dosad pruzila, a pruzila mi je sipak.
Da nisam videla kako zive moji vrsnjaci na Zapadu, mozda sad ovo ne bih govorila.
I sad sam se iznervirala, i idem s teme, pre nego sto napisem nesto zbog cega bih mogla da se kajem.:besan2:

Лепо сам ти ја говорио не на леву него на десну ногу се увек навлачи ,мање бре смрди
 
Da , ali mi nemamo onakvu masinu iza sebe, pa se ipak ku rcimo
Zalazis u politiku, a to nije moj domen.
Pricam o misljenju o svojoj zemlji na osnovu onoga sto mi je dosad pruzila, a pruzila mi je sipak.
Da nisam videla kako zive moji vrsnjaci na Zapadu, mozda sad ovo ne bih govorila.
I sad sam se iznervirala, i idem s teme, pre nego sto napisem nesto zbog cega bih mogla da se kajem.:besan2:

Ako nije sta trazis ovde?
Pa ako ti nije pruzila nista,onda imas od 1 januara celu EU pa biraj gde ces:mrgreen::mrgreen: .
 
Naravno da može i onda osoba postaje lice bez državljanstva ... samo moraš da napraviš neko sranje da bi do toga došlo ... a da se ja pitam uzimala bih ga i za ovako debilne izjave ;)

neće moći. ako je dobila državljanstvo pa ne poštuje zakone ili napravi neko zlo može se oduzet. ali ako je rođena u srbiji i roditelji su joj srbi iz srbije, dobiva državljanstvo rođenjem i nemože joj ga se oduzet. (npr. legija nemože izgubit državljanstvo da je još 5 političara ubio)
 
neće moći. ako je dobila državljanstvo pa ne poštuje zakone ili napravi neko zlo može se oduzet. ali ako je rođena u srbiji i roditelji su joj srbi iz srbije, dobiva državljanstvo rođenjem i nemože joj ga se oduzet. (npr. legija nemože izgubit državljanstvo da je još 5 političara ubio)

Postoji vise nacina sticanja drzavljanstva, ali mislim da je svejedno na koji nacin ga dobijes, kad ga jednom imas vise se ne moze oduzeti, osim naravno, ako je u pitanju terorizam ili druga antidrzavna aktivnost.
 
nemam pojma
koje je recimo opravdanje kad nekog indusa ishutiraju u londonu?
ili pakistanca,cheha,hari krishnu
ne vidim shto bi chinjenichno stanje bilo opravdanje
znash postoji ta stvar koja se zove kriminal u svakom gradu
na grad milion ipo stanovnika i kolko vec turista godishnje desi se da i strance zakachi,yebiga
isto se deshava shirom zemaljske kugle pa ne vidim da je to u recimo francuskoj udarna vest i to josh politichke konotacije lol
bruka od banana novinarstva i podanichke"elite"


apsolutno se slazem, jer je ziva istina.
kako su samo uspeli da nam uvale kompleks krivice
pa se sad klanjamo i izvinjavamo svim zivima
i za sta treba i za sta ne treba.
strasno.
:confused:
 
Ja optužujem neki narod?!Nikako,samo zaključujem šta će čovek da misli kada vidi šta ceo svet kaže o nama i kad vidi one logore i genocide...Nema im kraja...I opet,doći će do jedne od najvećih obmana-da smo samo mi činili zločine na Kosovu(daleko od toga,mnogo dalje od toga)...Za BiH je sve tačno,sem što nisu napisali malo o 3000 ubijenih Srba,i ako mora da se pazi i na 5000 Bošnjaka...Cela ta Srebrenica je užasna stvar...
 
Ja optužujem neki narod?!Nikako,samo zaključujem šta će čovek da misli kada vidi šta ceo svet kaže o nama i kad vidi one logore i genocide...Nema im kraja...I opet,doći će do jedne od najvećih obmana-da smo samo mi činili zločine na Kosovu(daleko od toga,mnogo dalje od toga)...Za BiH je sve tačno,sem što nisu napisali malo o 3000 ubijenih Srba,i ako mora da se pazi i na 5000 Bošnjaka...Cela ta Srebrenica je užasna stvar...

Koliko procenata ljudi podrzava chicha Drazu i njegove pijandure?

Seselj, Ilic, Nikolic i sl olos?

Onda ni ratni zlocini nisu nikakvo cudo.

Isto tako je i kod Hrvata i Bosnjaka.

Mi imamo svoje fasiste oni svoje.

Nevolja je sto su se Srbi slabo pripremili za medijski rat za razliku od Hrvata i Bosnjaka, i to nas je dodatno kostalo, i kad nismo bili mi niko nam nije verovao.

Mi smo bili brutalniji, ostali podmukliji, i danas imamo to sta imamo.
 
Koliko procenata ljudi podrzava chicha Drazu i njegove pijandure?

Seselj, Ilic, Nikolic i sl olos?

Onda ni ratni zlocini nisu nikakvo cudo.

Isto tako je i kod Hrvata i Bosnjaka.

Mi imamo svoje fasiste oni svoje.

Nevolja je sto su se Srbi slabo pripremili za medijski rat za razliku od Hrvata i Bosnjaka, i to nas je dodatno kostalo, i kad nismo bili mi niko nam nije verovao.

Mi smo bili brutalniji, ostali podmukliji, i danas imamo to sta imamo.

a usput smo se bas i pokazali.....herojski.....
 

Back
Top